320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Käisin Linnateatri "Surnud hinged" vaatamas. Gogoli romaani lugenud pole, võib-olla seetõttu jäi see etendus minu jaoks ka arusaamatuks. Mõned natuke nagu naljakad kohad olid, aga polnud päris minu maitse. 5/10.
    Olen ka seda näinud paar aastat tagasi. Sellisest trupist annab ka parema välja võluda. Raamatu lugesin pärast järgi ja raamat oli parem.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ega keegi foorumlastest Murru 422 eelmisel suvel vaatamas käind? Kogemused, soovitused, kõik oodatud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Eesti mängud. TÖNK

        Mis ma oskan sellele lingile lisada? Pilet oli kallis (35€ 1h15min etenduse eest), õlu oli odavam kui limonaad ja läbiotsimist ei toimunud. Tegelikult oli money well spent, mingis nostalgilises mõttes oli äge meenutada, et milliseid mänge ise lapsena mängitud sai. Ehk siis näitlejad mängisid tuntud rahvamänge, Trad.Attack! mängis sürri muusikat ja kõik oli väga chill. Kahjuks tegin vahepeal mõnnarit ja panin silma korraks kinni, aga ausalt, see polnud etenduse süü, vaid ma olingi väga väsinud. See angaar tundub väga lahe koht olema ürituste jaoks, küllap ta saab edaspidigi vatti, sest Tönki tehakse ainult 3 etendust veel. Eriti äge oli see, et kui plaksutamine läbi sai, lükati pmst pool seina eest ära ja olimegi kohe autoparklas. Alecoqil võiks ka nii olla.
        Kas põhjuseid võib otsida sellest, et Flora fänn mängib etenduses?

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mul ei olnud sulli, nii et kava jäi ostmata ega tea, kellele Sa vihjad.
          Jaanus Nuutre

          Kommentaar


            Kaks tükki veel vaadatud.

            Esmalt Draamateatris Pangalaen, mis oli väga kõva vaatamine. 8,5/10. Kaks meest panid publiku naerust rõkkama.

            Endlas sai lisaks vaadatud Kaarnakivi perenaist, mis oli täitsa okei. 6,5/10.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Käisin tütrega, kes on veel kolmene, vaatamas Vanemuise Kaunitari ja Koletist. Disney filmi pole näinud. Süžeed natukene teadsin. Suurim hirm oli, kuna kuulsin Vanemuise veerandit, et võib lapsele natsa hirmus olla ja kolmene ei keskendu nii kaua. See, mis pidi hirmus oleme, hundid ja mets, oli see, mis kõige rohkem meeldis. Hundid olid tõesti huvitavalt tehtud. Ja kuigi ta lõpuks väsis tõesti ära, siis laulud talle tundusid meeldivat ja pidas lõpuni vastu. Etendus ise oli selline nagu Disney toodangult ootaks. Kostüümid olid suurusgused. Erilist propsi Gastoni osatäitjale.
              Mina soovitan oma lastega vaatama küll minna. On hoogne ja tore.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Juhuks, kui mõnuagent mõtleb oma lapsega minna: kas tisse oli?
                Ma mõtlesin, et ei kirjuta sellest, aga tisse ei ole, aga ühel Gastoni sõbrannal on suured rinnad ja dekoltee ka seega.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Ma mõtlesin, et ei kirjuta sellest, aga tisse ei ole, aga ühel Gastoni sõbrannal on suured rinnad ja dekoltee ka seega.
                  fakk. keegi soovib kahte piletit?

                  Kommentaar


                    Õhtul saab tasuta kõntsa vaadata. Ise ei sattunudki õnneks või kahjuks sinna NO teatrisse. Arvatavasti oligi selle teatri tase minusuguse lihtinimese jaoks way too much.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Õhtul saab tasuta kõntsa vaadata. Ise ei sattunudki õnneks või kahjuks sinna NO teatrisse. Arvatavasti oligi selle teatri tase minusuguse lihtinimese jaoks way too much.
                      http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=84798907
                      Pole küll väga tihe teatrikülastaja (mõned tükid aastas), aga NO teatri "Minu naine vihastas" oli küll üks väga kõva etendus. Ei tulegi esimese hetkega teistelt teatritelt midagi samaväärset meelde.

                      Kommentaar


                        Kinoteater oskab kinu teha. Titaanide heitlus on mitmeti pull kraam.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          sattusin ka teatrisse 2 nädalat tagasi lambist, esimest korda. mingid naised jagasid tasuta käepaelu ja läksin isegi koju teksasi jalga panema, et sisse lastaks. olin meeldivalt üllatunud, nii palju ilusaid naisi korraga varem pole üheski klubis näinud ja pokkerit sai ka mängida

                          Kommentaar


                            Mees, kes teadis ussisõnu on nüüd küll üks sihuke tükk, mida tasuks ainult kõval teatriarmastajal vaadata. Kui oled sihuke, kes ainult kord aastas teatrisse satub, hirmutaks küll päris pikaks ajaks ära...

                            Aga jäid silma leidlikud rekvisiitide kasutamised ja meeldis Intsu hääl. Kolm tundi liiga pikk, ma võtaks mõned tantsunumbrid vähemaks ja lisaks veidikenegi naljakaid kohti..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                              Mees, kes teadis ussisõnu on nüüd küll üks sihuke tükk, mida tasuks ainult kõval teatriarmastajal vaadata. Kui oled sihuke, kes ainult kord aastas teatrisse satub, hirmutaks küll päris pikaks ajaks ära...

                              Aga jäid silma leidlikud rekvisiitide kasutamised ja meeldis Intsu hääl. Kolm tundi liiga pikk, ma võtaks mõned tantsunumbrid vähemaks ja lisaks veidikenegi naljakaid kohti..
                              huvitav millal Palumäe teeb "Mees, kes teadis nussisõnu"

                              Kommentaar


                                Paljuski Stoki postituse ajendil käisime ka prutaga Ööpiltnike vahtimas. Targu istusime esimeses reas. Mulle meeldis. Ka see, et kui sadas vihma, siis päriselt sadas ja kui katus lekkis, siis päriselt lekkis.

                                Mõned näitlejad olid paremad kui teised, Ott Sepp oli muidugi hea, ja tüdrukutest kiirgas mõnusat nooruslikku tuhinat, direktriss mängis ka hästi oma osa välja. Üldiselt naerda ja muiata sai, meeldivalt arusaamatu oli vahepeal, kellele pöialt hoidma peaks.

                                Kella ma kordagi ei vaadanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X