320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, ma alul tahtsin kirjutada, et Ott Sepp oli Ott Sepp, aga ma ei tahtnud talle liiga teha, sest sinna sobis selline tegelane hästi. Sepal muidugi on raske midagi oma tüpaažile mittevastavat teha. Lisaks, tal on ikkagi hea ajastus ja kehaline komöödia tuli tal kenasti välja.

    Muideks, seekord oli juhtrolli osas Laura Aurora Vahtra ja Iris Viru mängis hoopis kõrvalist osa. Ma oletan, et nad vahetavad aeg-ajalt.

    Kommentaar


      The Biofilm Sisters "All that goes right"

      Selline omanäoline, tore kraam. Kuna ma tollest etendusest midagi ei teadnud, siis eeldasin, et on rohkem tantsu. On enamik nendest näitlejatest tantsijad (v.a üks mu teada). Tuli aga välja, et tantsu oli vähe, rõhk sõnadel ning tekstki endi kirjutatud. Vähetähtis vast pole ka see, et etendus on inglise keeles (et noh, jõukohane siis premmipededele).

      Täpsema ülevaate saab järgnevast videost: https://kultuur.err.ee/943531/the-bi...itilisem-olema
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Keegi viimasel ajal miskit head (tema enda jaoks) vaatamas käinud ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
          Keegi viimasel ajal miskit head (tema enda jaoks) vaatamas käinud ?
          Mõnus maatükk Draamateatris. Väga hea tempokas tükk. Rekkro ja Sukk kahekesi mängivad.

          Kommentaar


            Mida Ugalas vaadata?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Kuidas inimesed saalis higistavad.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kuidas inimesed saalis higistavad.
                Ma ei tea, mis see vastus on. Nali? Vihje mingis suunas? Saal on palav? Näitlejad on halvad? Repertuaar niru?
                Noh, igal juhul, tänan. Vist.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Jep, väga palav on. Head tükki ei oska sinna soovitada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    "Pikk päevatee kaob öösse" Väikeses Vanemuises. Peaosades Kaljujärved, Piret Laurimaa, Veiko Porkanen ja Kärt Tammjärv. Kahes vaatuses umbes 3 tundi.

                    Päris hea tükk. Psühholoogiliselt hästi mitmetasandiline, veits saab nalja, aga suures plaanis ikkagist tragöödia. Põhineb ühel autor enda eluetapil. Juuakse palju, vaieldakse palju. Enamusel tegelastest oli pidanuks olema mingi diagnoos...

                    Kommentaar


                      NUKU - Tuulte pöörises.

                      Mulle väga meeldis. Rolle täitsid lavaka viimase kursuse tudengid ja enamasti oldi väga head. Naisterahva roll jäi arusaamatuks, ei tea, kas see jäi näitleja v millegi muu taha, igatahes soovitan.

                      Kommentaar


                        Jaik oli ka teles võimas elamus. Tundus isegi tähendusrikkam kui teatrisaalis vaadates. Võib-olla sellepärast, et polnud pause sees. 3,5 tundi puhast kunsti.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          enamus nüüdisaja teatrit kipub olema selline nagu allpool. I hate to say, aga ma olen J.Ulfsaki ja T.Eelmaa ja T.Tauraitet rohkem paljana näinud, kui iseennast :O



                          kontekstiväliselt on muidugi tegu suhteliselt haarava teosega, sest kes ei kujutaks ette Mirtuga hullamist. Kaljujärv ja teised tondid, kes seal istuvad - võib vaid arvata mis meelad mõtted poiste peast läbi lipsavad, et seal veel päevi ringelda...ning kui sellele lisada veel hurmav Mirtu tiigist väljatulek Jan Uuspõllu Tartu-mineku filmist, siis...

                          Kommentaar


                            Minumeelest väga ühemötteline video. Hambapesu
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Venemaa teatrifestivali „Kuldne mask“ tiival all tegutseb nende rahvusvaheline programm „Russian Case“, mis mõeldud peamiselt festivalikorraldajatele,



                              Marina Davõdova: Millised on teie kokkupuuted tsensuuriga?


                              Alvis Hermanis: Üks asi on tsensuur valitsuse tasemel, teine teatris. Kaks näidet. 1983. aastal pisteti mind tudengina hullumajja, kuna keeldusin minemast sõjaväkke Afganistani. Kui 2015. aastal otsustas Saksamaa avada oma piiri põgenikele, ei olnud ma sellest vaimustuses. Mind kuulutati persona non grata’ks. „Alvis, sa oled kadunud mees,“ öeldi mulle.


                              Davõdova: Sa läksid vastuollu üldise intellektuaalse suundumusega.


                              Hermanis: Poliitiline teater eeldab erisuguseid vaatepunkte, ent lubatud on ainult üks. Minu arust on see tsensuur. Vasakpoolne diskursus on muutunud äriks, ainult vasakagendaga pääseb löögile, teised suunad on välistatud. Näiteks Christoph Schlingensief lavastas ainult kõige kallimates teatrites. Vaid jõukas teater saab lubada kallist skandaali.


                              Davõdova: Vasakagenda ei toimiks näiteks vaeses Rumeenias, see paatos tuleb esile just heaoluühiskonnas. Kogesin midagi sarnast Viini pidunädala kuraatorina. Otsisin vasakpoolseid kapitalismivastaseid ja nad küsisid järjest suuremat honorari. Polnud nii palju raha, et seda antikapitalismi osta.
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Saan ma õigesti aru, et vend on eluaeg nii rassistlik olnud, et ei tahtnud afgaanidele tapmisulatussegi minna? Tuleb meelde, kuidas Oregon kunagi keelustas orjanduse, sest ei tahtnud neegreid endale ligi ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X