320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teater

    millised lavastused on teile kõige rohkem meelde jäänud ja mis ei kõlba kohe kuidagi vaadata.
    ise olen rohkem see teleteatri fänn kui nii saab öelda,kunagi sai ikka vaadata Elavad Surnud,vigased pruudi,pisuhänd ja muidugi oli ikka tase armastus kolme apelsini vastu
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    nu alles hiljuti, eelmine reede siis käisin No99-s Kajakat vaatama ja ma ütlen, et mulle meeldis
    kenad inimesed mängisid usutavalt ja täitsa mõistetevalt.

    Kommentaar


      #3
      kuu aega tagasi käisin "Meeste varjupaika" vaatamas.. Igati vahva oli
      Last edited by arizonic; 15.12.06, 00:08. Põhjus: kirjavead

      Kommentaar


        #4
        Ma käisin eile Theatrumis "Kokteiliõhtut" vaatamas ja ma soovitaks seda minna vaatama kõigil! Teostus oli väga hea ja Marius Peterson on müstika! Väga põnev nelja tunni pikkune inimese elu olemust uuriv tükk, ma kaalun, kas minna teist korda ka. Võiks ja tahaks! Kolmes vaatuses etendus, iga vaatusega lähevad asjad veel segasemaks ja arusaamatumaks, kui nad juba alguses olid ja mis lõpus sai? Kurat seda teab! Ja parem ka, tekib rohkem mõtlemisainet!
        Minge!

        Kommentaar


          #5
          Täna õhtul lähen Draamateatrisse "Must Komöödia't" vaatama just. Eks siis panen siia hiljem kirja kas soovitan ka teistele või mitte
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Täna õhtul lähen Draamateatrisse "Must Komöödia't" vaatama just. Eks siis panen siia hiljem kirja kas soovitan ka teistele või mitte
            Mina ka, mina ka ....
            Kuigi pole väga kindel, et see mingi eriline etendus on, saab pärast vähemalt kõvasti juua ja süüa
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              'Must komöödia' on näidendina hea, isegi päris hea. Etendusena ei kanna paraku nii hästi välja. Vaariku lavastusel pole häda kedagi, aga Teplenkov ja Laine Mägi on umbes sama palju komöödianäitlejad kui mina astronaut. Viimane oma kiunun-räige-häälega-siis-mängin-vanamuti-rolli-välja-küll oli eriti häiriv. Oleks nt Uuspõld ja Ever vastavates osades, oleks kohe teine mekk man. Ehk et selline vahelduva-irve-tükk, mitte naeran-pisarad-silmis-tükk.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                teatri kui kunstivormiga on ikka väga sandid lood.. Ma ei kannata vist mitte ühegi eesti lavastaja püüdlusi vaatajale midagi öelda.
                Noo krt. nii ka ei saa öelda.. Ma ju käin teatris ikka aeg -ajalt...v-olla siis natuke pehmemalt.
                Minu teatriskäik on viimasel ajal piirdunud von krahliga ( sest see ON hea ), Baskini teatriga (sest see on niihea, et on juba hea...., ja turvaline...) nüüd lähen vaatama ka Päikesepoisse (tahan) ja see on ka kõik.
                ojasoodnüganenid mingu kassisabaalla. Lisaks veel mingid poolperssekukkunud rahavalikud jandid ja kaasikaaslavipedajase ugrimugi jne.
                ...sinna juurde veel keskkoolilõpu ülikonnad, imalad parfüümid ja odav konjak.

                MANNETU

                enamus asju võib teha kas hästi või halvasti ja eesti teater teeb halvasti..

                Kommentaar


                  #9
                  armastus kolme apelsini vastu - läbiaegade parim

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    armastus kolme apelsini vastu - läbiaegade parim
                    vabanda eestimees , kogu austuse juures on see etendus STS

                    Sita Teatri Sünonüüm

                    Kommentaar


                      #11
                      Kultuur on rahvale. Apelsin on parim etendus, Meie mees parim bänd ja Nimed Marmortahvlil on parim film. Rünno, sina oled lihtsalt elitaarne snoob

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas runno Vaata postitust
                        vabanda eestimees , kogu austuse juures on see etendus STS

                        Sita Teatri Sünonüüm
                        miks siis nii?

                        "Gagarini puiestee" oli ka päris hea

                        Kommentaar


                          #13
                          kuulake lapsed nüüd ükski kord onu rünnot. tal on tuline õigus. eesti teater on elusuuruses pasas. võin vabalt selgitada.

                          ma ei tea, kas eesti suurtel teatritel on kunagi olnud helgeid aegu. oletetevasti on, aga mina neid näinud ei ole. sita osakaal mängukavas on lihtsalt nii kõrge, et draamateatritaolisesse kohta lihtsalt ei lähe enam. oli linnateater, kuid see on dinosauruste juhtimisel liikumas samas suunas. baskini ja analoogid on katastroof. erinevalt rünnost hakkab minul katastroofe vaadates teatris piinlik ja ma ei oska nautida halba selle ehedas halbuses. ikkagi on ju keegi vaeva näinud, kirjutanud tüki, lavastanud, õppinud teksti pähe, esitab seda jne.

                          õnneks on meil krahl. krahl teeb superasju, väga häid asju ja häid asju. midagi tõeliselt halba ei ole ma nendelt näinud. ja siis on meil tekkinud NO. mina olen näinud neilt stalkerit, mis oli ok ja aastake hiljem lavastatud hirvekütti, mis oli väga hea. kui nad saavad noored ja vihased olemise kompleksist neel natuke üle, siis on nad tore nähtus eesti teatrimaastikul.

                          neljapäeval käisin kumus fine5 tantsuetendust vaatamas. üldse ei saa ma ru, miks ma seda tihemini ei tee, sest moodne tants on minu arust eesti täitsa heal järjel. ei ole OT, see on peaaegu teater.

                          theatrumis võiks proovida selle soovitatud tüki ära vaadata. äkki ongi hea ja siis ma saan endale ühe teatri juurde. järgmisel nädalal ei jõua, ning see lükkub jaanuarisse. kui sul Maarja on siis veel tahtmist seda üle vaadata ja su seekordne kaaslane ei nõustu enam tulema, siis ma võtaksin su kaasa. see on ohutu.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            ja siis on meil tekkinud NO. mina olen näinud neilt stalkerit, mis oli ok ja aastake hiljem lavastatud hirvekütti, mis oli väga hea. kui nad saavad noored ja vihased olemise kompleksist neel natuke üle, siis on nad tore nähtus eesti teatrimaastikul.
                            Hirvekütt'i näinuna võin tõesti öelda, et see asi oli hea! Ma ootasin sellest küll head tükki, aga, et nii hea välja kukkus oli küll suurepärane üllatus. Peale seda tekkis kohe huvi ka järgnevate lavastuste vastu NO teatris. Viispluss värk!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              'Must komöödia' on näidendina hea, isegi päris hea. Etendusena ei kanna paraku nii hästi välja. Vaariku lavastusel pole häda kedagi, aga Teplenkov ja Laine Mägi on umbes sama palju komöödianäitlejad kui mina astronaut. Viimane oma kiunun-räige-häälega-siis-mängin-vanamuti-rolli-välja-küll oli eriti häiriv. Oleks nt Uuspõld ja Ever vastavates osades, oleks kohe teine mekk man. Ehk et selline vahelduva-irve-tükk, mitte naeran-pisarad-silmis-tükk.
                              Nõrk oli see asi tõesti. Kangur, Lutsepp ja Oja panid päris korralikult, aga peaosatäitjad, Reinthal ja Avdjushko, olid küll üsna mannetud.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X