320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    on see mingi põhimõtteline trots? ma ei ole keskmine kodupereema, kellele on vaja tätveret kord aastas, et eksistents võiks jätkuda?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #47
      eih. see on osa pikast teest mis algas lapsepõlves tohutus koguses halba teatrit nähes. draamateater ja baskini jandid. jube. sellest ülesaamine vanas eas on olnud pikk ja valune protsess, ning kahtlemata on tekkinud ka mõtetuid eelarvamusi. mis linnateatri materdamisesse puutub, siis on neil ju tegelikult ka väga häid lavastajaid, ning väga palju suurepäraseid näitlejaid. teisalt jällegi tundub mulle, et nüganeni hõng, mis tegi linnateatrist linnateatri hõljub nüüd pisut läppanuna kogu teatri kohal kuid mõju ei ole enam hea.

      aga teine osa mu postitusest oli osaliselt kantud konkreetsest etendusest ja pidigi mõjuma natuke imelikuna. üldiselt siis kriitika teemal, et suur osa teatrist mängitakse maha vaheeagadel koridorides ja see mõjub nagu fraki kandmine presidendi vastuvõtul. vt. ka nagu sadul sea seljas.

      lisaks olin ma purjus, kui eelnev ei selgitanud piisavalt.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #48
        Aga mis Sind nii väga Nüganeni juures õigupoolest häirib siis?
        Ja miks on vaheaegade olemasolu nii saatanast?

        Kommentaar


          #49
          saatanast pole vaheajad vaid ringiratast jalutamine, kristallühtrid, näitlejate pildid seinal, neegripoisid, kes sinu eest liftinuppu vajutavad ja muu säärane olukorras, kus laval mängitakse maha ilusates kostüümides ja ilusate dekoratsioonide vahelt mingit joga.

          nüganeni häda on selles, et tema stiil käib mulle närvidele. puhtalt isiklik antipaatia.



          edit: aga teisalt ei käi see mulle üldse nii palju närvidele, kui näiteks kabanossijärjekord bensukas. kui mu seisukohavõtt liiga tuline ja radikaalne tundus või midagi. teater mulle ju siiski meeldib. samuti meeldib mulle, et inimesed vaatavad baskini jante või muuikale, ning ei vaata samal ajal bingo lotot või õnne 13.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            no ja ma vaatasin siis Krahlis Kajaka ära. selle teatri kohta tavatult pikk etendus, mis mingitel hetkedet tundus isegi venima jäävat
            no 4 kriipsu tahvil tähendab ikkagi Tśehhovi komöödia nelja vaatust,
            pikk näidend neh

            mitte võidelda mingite piletite pärast.

            jube, jube
            ..
            ma ei leia ainult seda linki üles, kus J.Ulfsak &co peedistavad inimesi, kes krahli pressivad, et oleks pärast seltskonnas kultuurist rääkida
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #51
              Sai jälle üle pika aja teatris käidud. No99.
              Peab mainima, et kaalusin kirjutamise ebaterve huumori rubriiki. Faust on ikka väga absurdikas, aga vähemalt saab nalja ja rõvedusi on ka parajalt.
              Kahju ainult, et Mirtel seal kaasa ei tee.

              Kommentaar


                #52
                Viimati sai möödunnud nädalal käidud Linnateatris - Päike soojem, taevas sinisem - vaadatud. Parasjagu mõtlema panev tõkk
                Laupäeval võtab ette Pärnu Teatri ja etendus Kangelane

                Vahepeale jäi ka SEBi jõuluvastuvõtul - Heroiline minimuusikal - Tornimäe Pärlid (oli vist selline nimi)
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  #53
                  Käisin Draamateatris "Soome Hobust" vaatamas. Tegu on väga naljaka tükiga, kus mängivad: Ita Ever, Maria Klenskaja, Tõnu Kark, Margus Prangel, Viire Valdma, Linda Vaher (külalisena) või Jaanika Tammaru (külalisena) Lavastaja: Roman Baskin.

                  Stoori: "Soome hobune" on terav, lustakas ja nukker pilt Soome maakohast ja selle elanike nõutusest kokkupuutumisel Euroopa Liidu elukorraldusega. Külameestel tekib äriidee: nad on kuulnud, et Sitsiilias on hobuseliha delikatess – müüme siis oma vanad hobused sinna maha, polegi teistest enam suurt kasu... Vaataja saab kohati naerda nii et silmad märjad – ja ometi on komöödias selgesti tuntavad traagilised lõimed. Soome küla – nagu eesti külagi – on muutumas: valulikult, naljakalt, keeruliselt, pöördumatult.


                  Sirkku Peltola (1960) on tähelepanuväärne soome nüüdisdramaturg. Tema tegelased võivad olla veidrad, mõjuda isegi pisut karikatuursetena, ent nad on vägagi äratuntavad ja lopsakalt elulised. Peltola tekst on ühekorraga naljakas ja traagiline, soe ja salvav, tema keel tänapäevane. Ta pakub näitlejale ohtrasti mängumaterjali.

                  Soovitan soojalt! Järgmisena lähen "Rahauputust" vaatama! Pidi parim olema!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    #54
                    KOhe välja tulemas baskini teatril etendus "ometi kord" vol2, esimene oli väga naljakas, niipalju kui näinud, siis ka teine, proovid käivad jõudsalt. Nii et pange vaim valmis teatriinimesed
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      #55
                      "Rahauputus" vaadatud. Super tükk oli ja nagu ma siin ennem teiste arvamusest tegin järelduse, et parim tükk, siis see vastab 100% tõele. See oli lihtsalt fantastiline. 200.- on selle eest isegi vähe küsitud.

                      Jaanusele nii palju, et Salme Kultuurikeskus on ikka väga-väga ilus ja soliidne koht, peldik päris kuningavetsu ei meenutanud, aga väga korralik oli seal ikkagist kõik. Lühter oli kah huvitav seal tualeti laes.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        #56
                        Tra, need peldikud on nagu lossid, hea, et kullast ei ole ja inimest, kes su perset pühiks. Aga täna muidu Salmes "Voldemar", Draamateater, kui keegi huvitatud.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          #57
                          Käisin just Draamateatris esietendusel, tükiks Pedro Pįramo.

                          Stoori + näitlejad

                          Tulin perega vaheajal ära, lihtsalt kohutavalt igav, keeruliseks aetud ning väsitav.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Tulin perega vaheajal ära, lihtsalt kohutavalt igav, keeruliseks aetud ning väsitav.
                            Äkki see seksuaalne energia mõjus su emale-isale ning nad tahtsid asja ära teha.

                            Kommentaar


                              #59
                              Kuulsate kuningas Leari mänginud näitlejate nagu Gielgud või Olivier reas märgib Guardian ka Jüri Järvetit.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                mõni kultuuriliselt väga haritud inimene võiks mulle seletada , miks inimesed käivad teatris ja milleks on siukene tegevus kasulik? kui ntx on olemas kino, raamatud jms ? (lihtsalt hakkasin täna sellest mõtisklema)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X