320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
    Vaatasin Tappa Laulurästast eelmisel aastal ära, sadamateatris. Ausalt öeldes oli päris jama. Vaheajal oli tahtmine isegi etenduselt lahkuda. Pigem lasteetendus, nagu ka publikust näha oli.
    Noh, jah...

    Ma loodan, et siin kohal on tegu rohkem "Se7en" tasemel arvustusega.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Käisin Kraalis "Hipsteri surma" vaatamas. Tisse polnud ja mitte sittagi ei saanud aru. Muidu oli hea.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Käisin Kraalis "Hipsteri surma" vaatamas. Tisse polnud ja mitte sittagi ei saanud aru. Muidu oli hea.
        Oo kõlab nagu Von Krahli klassika. Tuleb kavva võtta.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Käisin Kraalis "Hipsteri surma" vaatamas. Tisse polnud ja mitte sittagi ei saanud aru. Muidu oli hea.
          Käisin Draama teatris mingit kaartide asja vaatamas. Tissid olid videoinstallatsioonis. Muust ei saanud sittagi aru. Muidu meeldis, polnud ammu teatris käinud.

          Kommentaar


            Draamas "Kaart ja territoorium" siis.Noore Ulfsaki lavastatud, pileteid saada küll,mulle päris meeldis.
            Invest In Africa

            Kommentaar


              See oleks küll pask kui NO99 üldse kinni pannakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                See oleks küll pask kui NO99 üldse kinni pannakse.
                No Eero Epner on siiski selle teatri põhililne aju, et ei juhtu midagi. POliitikud tegid muidugi kättemaksuks Ojasoole ilusti ära.

                Kommentaar


                  Silm ka ei pilguks, kui see teater tegevuse peaks lõpetama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Silm ka ei pilguks, kui see teater tegevuse peaks lõpetama.
                    Miks? Tegu on ikka teatrimaailmas täieliku fenomeniga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Miks? Tegu on ikka teatrimaailmas täieliku fenomeniga.
                      No mitte kuidagi ei suuda sellest laval ähkimisest, ohkimisest ja teatud juhtudel ka püherdamisest vaimustuda. Vabalt võib minu isiklik probleem olla, et eelistan rohkem vanakooli teatrit. NO99 on aga võrreldes algusaegadega ikka kõvasti alla käinud. Kasvõi trupi võimekuses on sajaga kaotatud. Praegune trupp on mõne üksiku erandiga ikka täielik meh.

                      Ja noh, eks seegi näitab midagi, kui näitleja(d?) ise ootavad selles teatris, et saaksid rohkem sõnalisi rolle ja ei peaks ainult räuskama või püherdama. Ja see pole minu väljamõeldis, vaid olen ise seda ühelt NO99 näitlejalt kuulnud, kellega meil ühiseid tuttavaid on.

                      Mis see fenomen täpsemalt on? See, et korra Avignoni teatrifestivalile pääseti?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        No mitte kuidagi ei suuda sellest laval ähkimisest, ohkimisest ja teatud juhtudel ka püherdamisest vaimustuda. Vabalt võib minu isiklik probleem olla, et eelistan rohkem vanakooli teatrit. NO99 on aga võrreldes algusaegadega ikka kõvasti alla käinud. Kasvõi trupi võimekuses on sajaga kaotatud. Praegune trupp on mõne üksiku erandiga ikka täielik meh.

                        Ja noh, eks seegi näitab midagi, kui näitleja(d?) ise ootavad selles teatris, et saaksid rohkem sõnalisi rolle ja ei peaks ainult räuskama või püherdama. Ja see pole minu väljamõeldis, vaid olen ise seda ühelt NO99 näitlejalt kuulnud, kellega meil ühiseid tuttavaid on.

                        Mis see fenomen täpsemalt on? See, et korra Avignoni teatrifestivalile pääseti?
                        No nende suurkogu, siis see teine suuretendus jms on ikka kõva tase olnud. Ehk teater, mis julgeb ühiskondlikult terav olla. Ei pruugi ähkimine meeldida jne, aga selleta kaotaksime ühiskonnana kõvasti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No nende suurkogu, siis see teine suuretendus jms on ikka kõva tase olnud. Ehk teater, mis julgeb ühiskondlikult terav olla. Ei pruugi ähkimine meeldida jne, aga selleta kaotaksime ühiskonnana kõvasti
                          Suurkogu oli 2010. Pärast seda .... mnjah. Olen pigem nähtus pettunud. Enne, tõsi, olid väga head tükid nagu "Nafta", "Pea vahetus", jms, mis mulle tõesti meeldisid. Siis läks kuidagi liiga laadaks kätte ära.

                          Muidugi, paar ägedat on ka pärast olnud, kuid pigem nõrk.

                          Aga noh, ühe vaataja arvamus.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Suurkogu oli 2010. Pärast seda .... mnjah. Olen pigem nähtus pettunud. Enne, tõsi, olid väga head tükid nagu "Nafta", "Pea vahetus", jms, mis mulle tõesti meeldisid. Siis läks kuidagi liiga laadaks kätte ära.

                            Muidugi, paar ägedat on ka pärast olnud, kuid pigem nõrk.

                            Aga noh, ühe vaataja arvamus.
                            Noh, mis teater, siis rohkemat on suutnud?

                            Kommentaar


                              Lavastused nagu "Kommunisti surm","GEP", "Perikles" ja "Kuidas seletada pilte surnud jänesele?" olid ikkagi omast klassist terve Eesti teatri kontekstis. Peale 2010/11 pole seal miskit peale pideva alastuse märkimisväärset tehtud. Tunnistan, et peale 11. aastat pole seal teatris ka käinud, hilisem negatiivne kirjeldus põhineb tuttavate nähtul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                POliitikud tegid muidugi kättemaksuks Ojasoole ilusti ära.
                                Naisepeks on muidu ok?
                                Nagu üks teatri nõukogust raadios rääkis - eino mis tast lahti lasta. Teater on ju kuulus ja Avigonis käinud ja see ikka kõva tulemus. Pohui see madistamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X