320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin olude sunnil Linnateatris tükki "Harakale haigus" vaatamas. Õnneks oli üks viimaseid etendusi.

    See oli reaalselt kõige halvem draamatükk, mida ma üldse Eesti teatris kunagi näinud olen. Täiesti kohutav igal mõeldaval tasandil. Täielik "mängi ängi" teema. See polnud aga peamine probleem, sest tüki üldine teema oli ju teada.

    Lihtsalt et..... Tükk koosnes pmst mingist kümnest monoloogist, kus eri näitlejad jaurasid pmst ühel ja samal teemal kokku 2h ja 15min. Lood ja vaatused ei põimunud vähimalgi määral tervikuks. Ning näitlejatööd ei päästnud samuti seda tükki vähimalgi määral. Vahepeal näidati mingeid seosetuid kaadreid "Kevade" filmist.

    Etendus oli seotud ka Draamateatri tükiga "Varesele valu". Üritati teha mingit telesilda teise teatriga. See oli aga tehniliselt nii fail, et ma oleks isegi oma üheksandas klassis saadud esimese filmiva telefoniga paremat pilti tootnud. Täielik kiviga filmimise kvaliteet oli.

    Ühesõnaga totaalpask. Mõelda vaid, et ma selle saasta eest 21€ maksin....

    Kommentaar


      Ohoo. Olin ka samal etendusel, emotsioon hoopis teistsugune.
      Samas, ma olen ka seda Draamateatri "Varesele valu" näinud, seega teadsin kuhu tulen. Nende võrdluses oli Linnateatri oma parem, sidusam ja hoogsam. Et mulle tõesti meeldis.
      Tehnilised viperused videopildiga olid tõesti üllatavad. Eelmisel korral oli pilt igatahes oluliselt asjalikum.
      Ahjaa, hoiatan tulevasi ericbanasid ka ette, et Draamateatri tükis on Kevade asemel hoopis läbiv teema Naksitrallid!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Hea põhjatuule vastu. Mõnus, huvitav, lõbus, easy. Kaks võõrast inimest suhtlevad teineteisega e-maili teel ja tasapisi areneb sellest tutvus ja liblikad. Võhivõõra vastu, keda pole kunagi näinud. Naine põleb uudishimust, mees teeskleb (?) ükskõiksust. Vahepeal solvavad teineteist, siis ei suhtle mitu päeva. Saadetakse teine pikalt, 15 minuti pärast pannakse teele vabanduskiri. Nagu päriselus käib, lihtsalt me ei kasuta enam e-maili, vaid FBi. Lõpp, nagu olema peab, ootamatu, veits isegi närviajav, kuna pinget krutiti 2 tundi ju. Pikemalt ei tahaks spoilida, aga ütleme nii, et kui naisterahva kaasa võtate, siis lootus pärast saada on suur.

        Raudselt parim etendus, mida olen kahe näitleja esituses näinud. 10/10, sest isegi minul ei tulnud uni peale.

        Kas see võib olla sama mis see?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Jah, seesama. Tänud, panin watchlisti
          Ma sattusin ühekorra Heathrow kõrval ummikusse ja sattusin poolepealt kuulama Raadio 4-st. Peaks oma naise ka seda vaatama viima.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Käisin VAT Teatris vaatamas teost "Müller peab lahkuma". Paneme hindeks 8/10.

            Igati kift komöödia oli, naerda sai kõvasti. Näitlemine oli teatud hetkedel küll teatraalne, kuid laias laastus siiski hea töö ka näitlejatelt.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Käisin VAT Teatris vaatamas teost "Müller peab lahkuma". Paneme hindeks 8/10.

              Igati kift komöödia oli, naerda sai kõvasti. Näitlemine oli teatud hetkedel küll teatraalne, kuid laias laastus siiski hea töö ka näitlejatelt.
              Tisse oli?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Tisse oli?
                Tisse näeb ainult NO teatris ju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Tisse näeb ainult NO teatris ju.
                  Von Krahlis ka, usu mind.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tisse oli?
                    Ei olnud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kui tahate saada nooruse laksu, siis soovitan Von Krahlis mängitavat lavakaetendust Impeerium. Alles alustanud näitlejahakatistel pole muidugi veel oma individuaalset näitlejanägu, aga grupina vahva seltskond.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Käisin eile teatris. Esimest korda üle paari aasta. NO-teatri "Unistajad". Palju kisa, palju aelemist, palju suvalise jogaga enda määrimist, aga mul pole tükk aega nii lõbus olnud. Lõpus teevad Jörgen Liik ja Rea Lest black-metal-bändi, mis on nii ülilahedalt kick-äss, et ma läksin saalist ära suu kõrvuni.
                        Tähelepanekud:
                        - Rea Lest EI OLE alasti
                        - aga see-eest on tal väga võimsad häälepaelad
                        - kõrvatroppe pole vaja
                        - kõige mõttekam on istuda aknalauale
                        - kestab veel ainult järgmise nädala lõpuni. kiirustagem.

                        Kommentaar


                          Käisin ka üle pika aja teatris.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          NO-teatri "Unistajad". Palju kisa, palju aelemist, palju suvalise jogaga enda määrimist, aga mul pole tükk aega nii lõbus olnud.
                          Jep, eks ta nii oli. Nagu no99 ja vonkrahli puhul viimasel ajal ikka, siis ma lihtsa maamehena ei saanud munnigi poindist aru. Aga ikka oli äge! See tekstiline osa etenduses tundus võrreldes paljude teiste asjadega päris nõrk ja tohutu potentsiaal jäi minu meelest mõneti realiseerimata. Oli äge, aga vahepeal tikkus korraks uni peale. Enda viga muidugi, et otsustasin etendust pikali lebotades vaadata.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Lõpus teevad Jörgen Liik ja Rea Lest black-metal-bändi, mis on nii ülilahedalt kick-äss, et ma läksin saalist ära suu kõrvuni.
                          See! Mõneti isegi kurb, et Eesti parim blackmetal bänd on osa etendusest. Ja see Jakob Juhkam on faking geenius. Peale seda müristamist oli ikka üsna keeruline saalist mitte-suu-kõrvuni ära minna!
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          - Rea Lest EI OLE alasti
                          - aga see-eest on tal väga võimsad häälepaelad
                          Kusjuures nägin seda Rea Lesti vist esimest korda ja on ikka megaäge näitlejanna. Tuletas hirmsasti meelde noorte Mirtel Pohlat. Mitte siis välimuselt, aga olemuselt.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          - kõige mõttekam on istuda aknalauale
                          Tõsi. Istusin maas ja mingi näitleja astus pimedas mulle käe peale. Suht valus oli.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          - kestab veel ainult järgmise nädala lõpuni. kiirustagem.
                          On oktoober ja siiani mängukavas. Et kiirustada pole vaja!

                          Kommentaar


                            Kas novembris on midagi tõeliselt head tulemas? Võiks olla komöödia, aga peaasi, et muru kasvamine ei ole. Soovitage midagi!
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Avatari järgi pakun, et küsid Uganda teatrite kohta?
                              5+ järeldus. Mind huvitav külma Eesti teater, kus inimesed heal juhul naeravad. Uganda teater lõppes sellega, et 95% publikust tantsis peale üritust ja peale etendust jätkati hoone ehitusega.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Sa ei saanud aru. Kas Sind huvitab Kuressaare Linnateater või Ilmarine teater Narvas või hoopis Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus? Eestis on väga palju teatreid.
                                filter "tõeliselt hea" peaks 97% Eesti teatritest välistama juba. ülejäänutesse võib näiteks rongiga sõita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X