320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandis on ju Uganda teater.

    Kommentaar


      Käisin Tramp ja Puutinit vaatamas ja see oli nagu erakordselt halb. Vaheajal oli iga vestlus teemal "kurat, läheks äkki ära". Ma ikka jäin lõpuni, teine vaatus läks veidi paremini, aga ikkagi täielik pettumus. Naerda sai vist kaks korda, rahvas lahkus keset etendust ja isegi Võrnoga see eurotoetuste vodevill oli naljakam.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Käisin Tramp ja Puutinit vaatamas ja see oli nagu erakordselt halb. Vaheajal oli iga vestlus teemal "kurat, läheks äkki ära". Ma ikka jäin lõpuni, teine vaatus läks veidi paremini, aga ikkagi täielik pettumus. Naerda sai vist kaks korda, rahvas lahkus keset etendust ja isegi Võrnoga see eurotoetuste vodevill oli naljakam.
        Miks sa seda vaatama läksid üldse? See, kuidas Eesti näitlejad üritavad koomikud olla, on väga halb. Eriti halb, kui seda üritavad väga oldschool vennad teha.

        Natuke teemasse ka: Vene teatris on sünkroontõlge madala kvaliteediga. Naine ütles, et suht sitt oli.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Miks sa seda vaatama läksid üldse? See, kuidas Eesti näitlejad üritavad koomikud olla, on väga halb. Eriti halb, kui seda üritavad väga oldschool vennad teha.

          Natuke teemasse ka: Vene teatris on sünkroontõlge madala kvaliteediga. Naine ütles, et suht sitt oli.
          Tasuta pääse...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Käisin Tramp ja Puutinit vaatamas ja see oli nagu erakordselt halb. Vaheajal oli iga vestlus teemal "kurat, läheks äkki ära". Ma ikka jäin lõpuni, teine vaatus läks veidi paremini, aga ikkagi täielik pettumus. Naerda sai vist kaks korda, rahvas lahkus keset etendust ja isegi Võrnoga see eurotoetuste vodevill oli naljakam.
            Kas eurotoetuste palaganile Võrnoga õnnestus ka tasuta pääse saada?

            Kommentaar


              Enda viimase aja lemmik on Argo Aadli monoetendus "Hullumeelse päevik".Ugala "Sätendav pimedus" Märt Avandiga oli nii ja naa...võib olla olid ootused liiga suured.Eraldi väärib märkimist kohvikus pakutav väga sitt kohvi ja poolkeetmata kartulitest tehtud salat,mis "mõnusalt "hamba all krõmpsus.Järgmisena tahaks aga hirmsasti näha Draamateatri "Pangalaenu".

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                Natuke teemasse ka: Vene teatris on sünkroontõlge madala kvaliteediga. Naine ütles, et suht sitt oli.
                ei oska kommenteerida, sest loobusin kõrvaklappidest, lootes oma keeleoskusele,

                sündmustik oli enam-vähem arusaadav ja Ivaškevitši vene keel muidugi parem kui end. Pähklimäel

                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Kas eurotoetuste palaganile Võrnoga õnnestus ka tasuta pääse saada?
                  Jap, õnnestus

                  Kommentaar


                    Äkki sellest Võrno jandist lähemalt? Milline see atmosfäär üldse on sellisel etendusel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Äkki sellest Võrno jandist lähemalt? Milline see atmosfäär üldse on sellisel etendusel?
                      No ta oligi "jant", kuhu pigem vanem rahvas kohale tuli. Kõik oli arusaadav, mängiti üle, aga kuna algversioon pärines kuskilt Prantsusmaa kirjaniku sulest, siis mõned kohad olid isegi vaimukad. Ehk ootasin hullemat. Päris piinlik ka ei hakanud ja mingeid seksistlike labasusi ei loobitud.

                      Kommentaar


                        Käisin Kalamajas Teoteatris. Kohe algusest tekkis tunne nagu oleksin sattunud sellesse HIMYM episoodi, kus Lily osales amatöörteatri etenduses.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Et nüüd siis kõik see foorumlane(eriti Tallinnast) võtab oma naisukese käevangu ja läheb 9-ndal aprillil Salme KK-sse vaatama Eesti 100 raames ilmunud Endla teatri etendust "Kaarnakivi perenaine".Siis võib Mõnu veenduda,et Eesti kino-ja teatriloos ei olegi kõik NKVD-lased kurjad nokud,vaid ka head.Pileteid on saada veel isegi rõdule.Kiirustage,seltsimehed.Kraam on söödav!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mees, kes teadis ussisõnu @ Vanemuine. Kogemata kombel sattusin esietendusele. Selle etenduse kohta oskan öelda väga vähe:
                            1. kunst on see, millest me aru ei saa
                            2. mul jäid need tabletid võtmata, mida lavastaja tarvitas
                            3. kujunduselementidena ja rekvisiitidena kasutati meeletus koguses kilet ja plastmassi. see vist pidi mingil kujul sõnum olema
                            4. ühe korra muigasin ka
                            5. see oli nagu Sunderlandi mängul, 1/3 publikut kadus poolajal ära

                            Don't.
                            Sattusin vaatama peaproovi ja jagan sama arvamust. Päris 1/3 ära ei läinud, aga läks ikka ära küll.

                             

                            Liiga modernne minu jaoks. Ma ootasin sõnalavastust aga oli mingi tantsuga kokku segatud jura. Ma mõistsin, et iga asi oli vihje millelegi sügavale, aga enamus neist lendas üle minu pea nagu rahvusvaheline kosmosejaam. Tead küll, et on seal olemas, aga aru ei saa millal ja kus ta täpselt oli või on. Ma suutsin end samale lainele viia ja sisse elada, kui siil kes läks veoautojuhiks tööle ja sai esimese otsana käsu Itaaliasse sõita, aga ise ei oma isegi lube. Hea, et vaheajal teadjam töötaja valgustas, et see kõige suurem kile pidi süboliseerima ussinahka. No hea küll, kui nii on siis on.

                            Need vaheklipid läksid kõik kaduma, sest neid ei suutnud isegi seostada etendusega. Kohati juhatas sisse, kohati oli täiesti ebaselge. Tekst läks suuremalt jaolt kõik kaduma. Mulje oli, nagu oleks need olnud Mockumentary tüüpi klipid, kus nad peaks midagi seletama juurde, aga olid mõeldud mõnele teisele etendusele. Tunne oli nagu esimene inimene, kes vaatas Pablo Picasso "Naist diivanil" ja ilma teadmata kas see on naine, nõid, rohukonn või sümboliseerib see kõik autori pettumust, et hommikul oli muna pool toores. Ja ometi olen ma seda raamatut lugenud. Või polnud tegemist sama raamatuga mida ma lugesin, ma polnud ju tõlgitud versiooni lugenud. Tihti läks ängi mängimine kaduma, sest näitlejad ei vedanud surnud koera enda järgi. Teine võimalus on see, et ma ei lugenud lihtsalt samu kujutlus pilte välja.

                            Pigem võiks öelda, et raamat pigem segas autorit. AKs ta ütles ka, et see raamat oli nii ulmeline, et ei teadnud kuidas seda lavale tuua ja siis kasutas hästi lihtsaid sümboleid ja noh ausalt öeldes, keeras kõik ikka tohutult ülevõlli. Kõige krooniks oli Meeme tegelaskuju roomamine spermaks riietatuna läbi hiiglasliku kondoomi enne saladuse avaldamist. Sellel hetkel mõtled, et kuidas sa küll selle koha raamatus maha magasid.

                            Alo Kurvits Leemeti vanaisana oli vist kõige parem.

                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Tundub,et Haapsalus elab teatrivaenulik rahvas.Täna mängitakse seal Draamateatri hittetendust "Pangalaen",millele pileteid praktiliselt saada pole ja sügiseni on etendused välja müüdud.Aga näe imet-Haapsalu etendusele veel hetkeseisuga 42 piletit saada.Ju siis on kohalik kultuurirahvas lossihoovis esinevatest Itaalia lüürikutest ja estraadist üledoosi saanud!

                              Kommentaar


                                Käisin Linnateatri "Surnud hinged" vaatamas. Gogoli romaani lugenud pole, võib-olla seetõttu jäi see etendus minu jaoks ka arusaamatuks. Mõned natuke nagu naljakad kohad olid, aga polnud päris minu maitse. 5/10.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X