320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL kodulehekülg internetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Siis, kui teda üleval polnud, siis tunti puudust, aga nüüd ta on, nagu on. Kirjutage nüüd ka, mida temast, st EJLi kodulehest arvate? Ootaks just soove, mida teisiti teha, niivõrd, kuivõrd võimalused ja oskused lubavad.

    Ahjaa, link ikka ka:

    Kommentaar


      #77
      Võtan esimese näite. Paar korda olen sellega pisut kiirustades hätta jäänud.

      Eesti 2007 Jalgpalli MV II liiga Lõuna/Lääs kalender

      Juba peetud mängude juures ei ole toimumiskohta (staadioni) ära märgitud. Peab minema tulemuste (protokollid) lehele http://www.jalgpall.ee/tulemused/iiws.html
      seal on staadion ka kirjas. Väike, aga siiski mõningane ebamugavus, eriti kui on vaja ruttu üles otsida.
      Muidu on eht tip-top leht.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas lennat Vaata postitust
        Võtan esimese näite. Paar korda olen sellega pisut kiirustades hätta jäänud.

        Eesti 2007 Jalgpalli MV II liiga Lõuna/Lääs kalender

        Juba peetud mängude juures ei ole toimumiskohta (staadioni) ära märgitud. Peab minema tulemuste (protokollid) lehele http://www.jalgpall.ee/tulemused/iiws.html
        seal on staadion ka kirjas. Väike, aga siiski mõningane ebamugavus, eriti kui on vaja ruttu üles otsida.
        Muidu on eht tip-top leht.
        Nojah, alguses jätsin ka staadioni alles, aga siis mõtlesin ruumi kokku hoidmiseks selle kustutada. Üldjuhul on see siiski suht väheoluline või mine tea? Tulemustelehe protokollid järgmisel kevadel kaovad, need tulemused seal ilmselt jäävad kättesaadavaks ka tulevikus.

        Kommentaar


          #79
          Kujunduse poole pealt: Sinine ja roheline tulp paremal on küll kena, kuid jube halvasti loetav. Vaatajate silmade jaoks viisakas see mõne parema kontrastiga katta. Sellised värviüleminekud nagu taustas on on ka veidi ajast ja arust.
          Sisu poole pealt: Hästi palju mõttetud teemasid minu jaoks (ranna-, saali,- jm selline naljajalgpall) ja mingid imelikud ja minu meelest vähetähtsad sarjad (rahvuste karikas jne) on läbisegi ja jube tähtsal kohal. Samas mingit huvitavaid andmeid koondise või muude olulistemate asjade kohta ei pannud tähele - kes on uued treenereikandidaadid, millal valmivad Lilleküla ülemised tribüünid jms.
          Samuti võiks see olla inglise keeles.
          Samuti võiks kommentaaride vm tagasiside koht olla.

          Aga tore, et midagigi valmis on.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #80
            Urmar,kas sa mulle 0ld Starsi 99-nda aasta tulemused ajad kuskilt välja?
            Viienda liiga põhjatsoon:
            Kesklinn
            Regina Baltika
            Fc Reaal
            Fc TTÜ
            Fc Old Stars
            Toimus neli ringi,Reaaliga mänge tean, 2-5; 1-1;6-1;2-0
            Aga teisi tahaks saada kuigi ka sealt on paar tulemust meeles.
            Keegi oskab veel aidata siis vastused paluks marcello1@hot.ee
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Urmar,kas sa mulle 0ld Starsi 99-nda aasta tulemused ajad kuskilt välja?
              Viienda liiga põhjatsoon:
              Kesklinn
              Regina Baltika
              Fc Reaal
              Fc TTÜ
              Fc Old Stars
              Toimus neli ringi,Reaaliga mänge tean, 2-5; 1-1;6-1;2-0
              Aga teisi tahaks saada kuigi ka sealt on paar tulemust meeles.
              Keegi oskab veel aidata siis vastused paluks marcello1@hot.ee

              Eks ma ikka leia, näiteks homme või ülehomme. Need asjad on vist vaid paberi peal?

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas indrek Vaata postitust
                Kujunduse poole pealt: Sinine ja roheline tulp paremal on küll kena, kuid jube halvasti loetav. Vaatajate silmade jaoks viisakas see mõne parema kontrastiga katta. Sellised värviüleminekud nagu taustas on on ka veidi ajast ja arust.
                Sisu poole pealt: Hästi palju mõttetud teemasid minu jaoks (ranna-, saali,- jm selline naljajalgpall) ja mingid imelikud ja minu meelest vähetähtsad sarjad (rahvuste karikas jne) on läbisegi ja jube tähtsal kohal. Samas mingit huvitavaid andmeid koondise või muude olulistemate asjade kohta ei pannud tähele - kes on uued treenereikandidaadid, millal valmivad Lilleküla ülemised tribüünid jms.
                Samuti võiks see olla inglise keeles.
                Samuti võiks kommentaaride vm tagasiside koht olla.

                Aga tore, et midagigi valmis on.
                Kujundus on, nigu on, nii see minust sõltumata ka jääb, kuid kõrvalolevas menüüs on toodud sellised sarjad, mis on suht väheolulised, kuid kui neid seal ei oleks, siis ei teaks keegi neist üldse mitte midagi, nt. rahvuste karikas.
                Ja need teated koondise uuest treenerist ja muud sellised, nende jaoks on olemas ruum siin foorumis , kui just ei ole tegemist ametliku teadaandega.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Eks ma ikka leia, näiteks homme või ülehomme. Need asjad on vist vaid paberi peal?
                  Arvata on,sest sel ajal saatis liit ainult fakse mitte infi meilile kuna neil ei olnud arvuteid.
                  Tänud ette!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar

                  Working...
                  X