320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi saaks saata Katrin Ehatammi saadetud emaili, kus on fail kaasas?
    Mul mail kustutatud kogemata!

    Kommentaar


      Algselt postitas janry Vaata postitust
      Kas keegi saaks saata Katrin Ehatammi saadetud emaili, kus on fail kaasas?
      Mul mail kustutatud kogemata!
      Vaata kümmekond posti ülespoole (post nr. 263)
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Algselt postitas urmas24 Vaata postitust
        Oleksid pidanud saama umbes sellise kirja:

        Hea jalgpallisõber!

        Meil on rõõm Teile teatada, et Teie mängupiletite broneering Inglismaa-Eesti EM valikmängule 13.oktoobril Londonis Wembley staadionil algusega 15.00 on kinnitatud 4 pileti osas. Ühe pileti hind on 45£ (1050 EEK vastavalt HP ostukursile). Piletite eest palume tasuda Eesti Jalgpalli Liidu pangakontole nr. 22 100 210 0101 hiljemalt 31.augustiks k.a. summas 4200 krooni.
        Maksekorraldusel palume märkida Inglismaa-Eesti ning broneerija ees- ja perekonnanimi.

        Piletite kättesaamiseks tuleb eelnevalt täita ja saata hiljemalt 13. sept.
        k.a. EJL sekretariaati ( katrin@jalgpall.ee) käesoleva maili lisas olev tabel, kuhu tuleb märkida kõikide piletisaajate ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, transpordivahend Londonisse ( lennu nr, auto või bussi nr jne), Londonisse saabumise ja lahkumise aeg ning majutuskoha aadress.
        Piletid väljastatakse alates 01.10. k.a. EJL sekretariaadis A. Le Coq Arenal Asula t. 4c ( 627 99 60 Katrin Ehatamm). Väljastatud pileteid tagasi ei osteta ning nende edasimüümine või andmine kolmandatele isikutele on keelatud. Selliste asjaolude ilmnemisel pannakse piletite broneerija n.n.
        "musta nimekirja" ning temale ei müüda enam läbi EJL koondise välismängudele pileteid.


        31.08.07 - piletite eest tasumise tähtaeg;
        13.09.07 - reisijate info saatmise tähtaeg;
        01.10.07 - algab piletite väljastamine;
        13.10.07 - Inglismaa - Eesti 15.00 Wembley

        Info tel 627 99 60
        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Vaata kümmekond posti ülespoole (post nr. 263)

        AGA see lisas olev FAIL tabeliga? Mu mail jaan.ri@mail.ee TÄNX

        Kommentaar


          ettepanekuid, kus pubis reede ja laupäeva õhtul möllata?

          Kommentaar


            heihei, oleks pakkuda üks pilet, mis on välja ostetud juba. kätte saab eestist. ikka PM!
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Hei piletibroneerijad! tekkis küsimus, kas kõigil piletibroneerijatel on juba teada ja võimlik homseks teatada EJL-le oma majutuse aadress? minul näiteks ei ole... broneerin millalgi kindlasti hotelli, aga mitte täna ega homme, tahaks nagu veel pakkumisi vaadata. Aga mis saab minu reisijate info teatamisest seoses sellega homme - sellele küsimusele ei saanud ma ka meilis märgitud telefonilt vastust, et kas panen nagu suvalise hotelli aadressi või... makstud piletitest ei tahaks ka nagu ilma jääda! 8-/

              Kommentaar


                Aga milleks EJL üldse majutuskoha andmeid vajab? Kui sa saad pileti enne mängu Eestis kätte, siis neil pole seda infot ehk vajagi.
                The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                Kommentaar


                  Algselt postitas strowik Vaata postitust
                  Aga milleks EJL üldse majutuskoha andmeid vajab? Kui sa saad pileti enne mängu Eestis kätte, siis neil pole seda infot ehk vajagi.
                  Khm, miks sa arvad et EJL neid andmeid vajab? Tegemist ikkagi välismänguga ja kohalikud korrakaitsjad tahavad asjast ülevaadet saada. Troublemakerid on mustades nimekirjades ja seda kontrollitaksegi. Iseenesest pole siin midagi uut, varasemast pole lihtsalt nii personaalseks mindud. Ka Läti mängul Riias mõni hea aasta tagasi oli meil silm peal ja suuremates hulkades liikujate käest nõutati politsei poolt mõningaid andmeid.

                  Ilmselt on ka Londonis kohal Eesti Politsei, kes koordineerib seda kõike koostöös Londoni ametivendadega.

                  P.S. Gelsu, suhtle EJL'ga. Kui oli kirjas et 13. kuupäevaks ja EJL'i, siis nendega ka suhtle. Vaevalt et Soccernet sulle miskit garantiikirja anda suudab
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                    P.S. Gelsu, suhtle EJL'ga. Kui oli kirjas et 13. kuupäevaks ja EJL'i, siis nendega ka suhtle. Vaevalt et Soccernet sulle miskit garantiikirja anda suudab
                    no räägingi, et helistasin EJLi, kuid ei saand konkreetset vastust (a la pangegi siis, et ei tea ja küll teile siis vastatakse ja täpselt ei tea jne). foorumist ma muidugi garantiikirja ei oota, tundsin lihtsalt huvi, kas olen tõesti ainus sellise probleemiga (tavaliselt olen enda tutvusringkonnas ikka see kõige suurem ette planeerija-broneerija veel!).

                    ja strowik, mu mure see ongi, et kas mulle ikka antakse piletid (mis on makstud eksole) kätte enne mängu alates 1.10, kui ma ei suuda homme "isegi" oma majutuskohta veel teatada...
                    olen suur muretseja nagu näete!

                    Kommentaar




                      Väga huvitav..
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Scooter + 7 (ek, Rein, naised-möllud jne) Acacia Hostel'is, 13-16 okt
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gelsu Vaata postitust
                          no räägingi, et helistasin EJLi, kuid ei saand konkreetset vastust (a la pangegi siis, et ei tea ja küll teile siis vastatakse ja täpselt ei tea jne). foorumist ma muidugi garantiikirja ei oota, tundsin lihtsalt huvi, kas olen tõesti ainus sellise probleemiga (tavaliselt olen enda tutvusringkonnas ikka see kõige suurem ette planeerija-broneerija veel!).

                          ja strowik, mu mure see ongi, et kas mulle ikka antakse piletid (mis on makstud eksole) kätte enne mängu alates 1.10, kui ma ei suuda homme "isegi" oma majutuskohta veel teatada...
                          olen suur muretseja nagu näete!
                          Hetkeseisuga on mulgi hostel broneerimata ning vaatan, ehk jõuan üldse tasuta öökoha välja sebida Hospitalityclub kaudu. Hosteli puhul on kandidaatideks Central Hostel ja Hostel 639.
                          The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                          Kommentaar


                            12.oktoober mul rebasteretsimine, ise lähen aga 13.oktoober. Peale retsimist on loomulikult pidu, ning sellepärast ma loodan, et lennuk ei trikki ei tee.

                            ühesõnaga, 1 kuu ja 1 päev.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Mina +1 ööbime siis Central Hostelis. Asi makstud, vaja veel EJL'le andmed saata.
                              The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                              Kommentaar


                                simmo +4, hotell: Days Hotel London North (http://www.dayshotellondonnorth.co.uk/), 11.-14.okt, lend: ryanair

                                Kommentaar

                                Working...
                                X