320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rsk, mul kõige rohkem kahju sellest, et staadionile võtsin kaas mingi vana digiseebika (millel lõpus veel aku ka tühjaks sai) ja digipeegli jätsin hotelli. Hirmutati ära nende juttudega, et heal juhul mingi pisema kaameraga saab sisse ja "profi" (krt, iga teise eestlase hobi - meil on ju rate.ee!!!) omadega mitte.
    Tegi ikka meele kurvaks küll, kui staadionil nägin päris mitmeid digipeeglitega ringi jalutamas...

    PS! Eelnevaid kommentaare ei viitsi hetkel eriti läbi lapata, et muid muljeid vahetada.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas Scooter Vaata postitust
      Rsk, mul kõige rohkem kahju sellest, et staadionile võtsin kaas mingi vana digiseebika (millel lõpus veel aku ka tühjaks sai) ja digipeegli jätsin hotelli. Hirmutati ära nende juttudega, et heal juhul mingi pisema kaameraga saab sisse ja "profi" (krt, iga teise eestlase hobi - meil on ju rate.ee!!!) omadega mitte.
      Tegi ikka meele kurvaks küll, kui staadionil nägin päris mitmeid digipeeglitega ringi jalutamas...

      PS! Eelnevaid kommentaare ei viitsi hetkel eriti läbi lapata, et muid muljeid vahetada.
      Mul sõber saatis igaks juhuks mõni päev enne mängu Wembleysse päringu, millest selgus, et igasuguseid kaameraid seal siiski ei aksepteerita, täpseid kriteeriumeid ei mäleta, aga tava- ja profikaameratel nad siiski vahet teevad...
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        Mul sõber saatis igaks juhuks mõni päev enne mängu Wembleysse päringu, millest selgus, et igasuguseid kaameraid seal siiski ei aksepteerita, täpseid kriteeriumeid ei mäleta, aga tava- ja profikaameratel nad siiski vahet teevad...
        See sinu sõber on vist ka minu sõber ja see sõber sai igatahes lõpuks aru, et võinuks kaamera kaasa võtta küll, lihtsalt poleks tohtinud oma 200-400 toruga aia ääres mängu pildistada, toru täielikult lahti tõmmatult. Niisama mingeid meeleolupilte ja tsau, mammi, ma olen vemblil, oleks võinud teha küll.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
          Rsk, mul kõige rohkem kahju sellest, et staadionile võtsin kaas mingi vana digiseebika (millel lõpus veel aku ka tühjaks sai) ja digipeegli jätsin hotelli. Hirmutati ära nende juttudega, et heal juhul mingi pisema kaameraga saab sisse ja "profi" (krt, iga teise eestlase hobi - meil on ju rate.ee!!!) omadega mitte.
          Tegi ikka meele kurvaks küll, kui staadionil nägin päris mitmeid digipeeglitega ringi jalutamas...

          PS! Eelnevaid kommentaare ei viitsi hetkel eriti läbi lapata, et muid muljeid vahetada.
          Minu peegelkaamera peale (mitte digi vaid tavaline) öeldi küll, et sellega nad mind sisse ei lase - pidavat olema profikaamera (mida EOS 300V kindlasti ei ole). Digiaparaadi (S1) kohta polnud midagi keelata, st lubatud.
          Vestlesin siis nende tõmmunahaliste kotikontrollijatega pisut, kutsuti veel üks mees ligi ja löppkokkuvöttes lasti mind siiski staadionile (see härra rääkis muide eesti keelt - päris lahe, küll tugeva aktsendiga, aga siiski). Enne aga pidin käsi südamel lubama, et ma peegelkaameraga ei pildista. Eestis ei läheks selline asi kunagi läbi - kui EI, siis EI, mine oma kaameraga koju vöi vaata ise kuidas hakkama saad.

          Mind panebki imestama, et peegelkaamera oli keelatud, aga digipeegel mitte. Veider.

          Mängu ajal tuli ühel tuttaval turva ligi ja keelas viisakalt filmimise (st fotokaga filmimise), et kui ta veel kord tabab filmimiselt, siis tuleb tal kahjuks see kaamera ära vötta. Köik väga viisakalt.

          Palun Eestisse sama viisakaid turvasid.

          Ah-jaa - palun ka Lillekale kord, et suitsetamine staadionil on keelatud. Lisatingimusteta.

          Kommentaar


            Kelle käest saaks Inglismaa-Eesti mänguvideo?

            Kommentaar


              Algselt postitas P6der Vaata postitust
              Kelle käest saaks Inglismaa-Eesti mänguvideo?
              tõmma torrentiga äkki?

              Kommentaar


                Algselt postitas P6der Vaata postitust
                Kelle käest saaks Inglismaa-Eesti mänguvideo?
                mäng olemas DVD peal, kui huvi võta ühendust: toniskymnik@gmail.com

                Kommentaar




                  mõned päevad ka veel seal fail üleval

                  Kommentaar

                  Working...
                  X