320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    ehk siis kohaliku aja järgi 15:00?? Jäta nüüd! kas ei olnud mitte kohaliku aja järgi 19:00 ehk siis eesti aja järgi 21:00.
    Huvitav on siinkohal tõdeda, et Inglismaal mängitaksegi jalgpalli laupäeviti kell 15 peale lõunat. Kõik teised kellaajad oleksid täielik anomaalia.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      ok, nüüdseks oleme mängu algusaja selgeks saanud, võib teiste asjadega jätkata
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Mul on vist pakkuda üks mängupiletite broneering. Kahele inimesele siis.
        PM abiks

        Kommentaar


          minul samuti, 1 pilet. PM jällegi abiks.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            loll kysimus ehk aga..

            Kas ei teki probleemi kui mul on broneering Inglise kodanikule? Kas EJL ei sea takistusi pileti ostmisel vastasfännile (õigemini šotlasele, kes on tegelikult inglismaa vastu)kuna EJL tahab saada pileti saaja andmeid ?
            @hytt

            Kommentaar


              Algselt postitas hyttynen Vaata postitust
              Kas ei teki probleemi kui mul on broneering Inglise kodanikule? Kas EJL ei sea takistusi pileti ostmisel vastasfännile (õigemini šotlasele, kes on tegelikult inglismaa vastu)kuna EJL tahab saada pileti saaja andmeid ?
              Mul tekkis sama küsimus, kuna endal samuti broneeringud tuttavatele Inglise kodanikele (erinevad rahvused), kuid EJL-ist päris ammendavat vastust ei osatud mõni aeg tagasi anda. Saadan andmed EJL-i ära ja palun kinnitust enne, kui raha ära maksan. Muud varianti ei oska välja mõelda.

              Kommentaar


                et siis lendan 11 okt - 16 okt.....kokku on meid 8 inimest
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  Niisiis... olen semuga minemas ning hetkeseisuga võtame mõnes hotellis kahekesi sisse 8ses toas. Kui on huvi liituda, siis enne reedet võiks teatada. Hinnaks ca. 250 EEK/öö. Minek Eestist Sen'i grupiga 11.-15. okt.
                  The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

                  Kommentaar


                    Kui generatorsisse minek, siis võiks isegi arutada asja.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Kui ma ei eksi, siis Generatoris paistab suurim eestlaste seltskond kogunevat? Isegi peatume seal. Tundub, et saab lõbus olema!

                      Kommentaar


                        Ka meie kuuene grupp peatub Generatoris. Põhiline argument on siin -

                        The Famous Generator London Bar

                        located in the hostel is open from 6pm till 2am every night and Happy Hour £1 a pint from 6pm till 9pm. Plus events every night including DJ's, Karaoke, Live Bands, Quizzes, Pool Comps and more! Plus every 2 weeks we throw amazing themed parties not to be missed!

                        Kommentaar


                          Kindlasti on seal hea end käima tõmmata, aga ega te ometi kavatse kogu mänguvälise aja hosteli baaris veeta? :P Igatahes, seal kohtume!
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ugla Vaata postitust
                            Ka meie kuuene grupp peatub Generatoris. Põhiline argument on siin -

                            The Famous Generator London Bar

                            located in the hostel is open from 6pm till 2am every night and Happy Hour £1 a pint from 6pm till 9pm. Plus events every night including DJ's, Karaoke, Live Bands, Quizzes, Pool Comps and more! Plus every 2 weeks we throw amazing themed parties not to be missed!
                            Jeah, vallutame Generatori. Meid seal 24

                            Kommentaar


                              mina +1 11-17 okt EA-ga siis ka Inglismaale, ööbimine samuti Generatoris
                              https://r-cold.blogabet.com/

                              Kommentaar


                                samuti ka mina +1 11-17 okt EA-ga siis Inglismaale, ööbimine samuti Generatoris !
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X