320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    oleneb järgmistest mängudest, kuid olldan et saab tagasi, sest mees mängib väga hasti ja püüab ka kõvasti

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas JalgPallOnElu Vaata postitust
      Mis arvate kas Becks saab inglismaa kooondisesse tagasi ? Ja saab Eesti vastu mängida ?
      Jumal küll, mis siis küll saab kui becks ei tulegi Eestisse? Kas keegi mu pileti ostaks ära? Ma ju nii ootan teda.

      Kommentaar


        #33
        Kui juhtub, et Beckham ei tule eestisse, siis on minu pilet ka üle. Mõnele Rooney fännile annan odavalt ära :P

        Kommentaar


          #34
          .. ja mina annan oma pileti ära kui Õuven ei tule - kohe päris tasuta
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
            minupoolest võib see firma ükskõik kui odavalt pileteid pakkuda,kuid peale nendest tehtud dokumentaalfilmi vaatamist ei ole mul migit soovi nende lennkuitesse istuda
            Dokumentaalfilm oli ehe jura. Korduvalt Ryaniga lennatud. Pardameeskond tasemel aj viisakas, turvanõudeid jälgitakse pedantselt ja lennukid on paremas korras silmaga vaadates kui Estonian Airil

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Dokumentaalfilm oli ehe jura. Korduvalt Ryaniga lennatud. Pardameeskond tasemel aj viisakas, turvanõudeid jälgitakse pedantselt ja lennukid on paremas korras silmaga vaadates kui Estonian Airil
              Täpselt! Täielik jura!
              Eile siis sõlmiti nn kavatsuste protokoll ja suure tõenäosusega saame juba Ryanairiga Tallinnast sügisel Londonisse lennata ja seda 800 krooni eest.
              Praegu Riia kaudu 1100 eeku.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Täpselt! Täielik jura!
                Eile siis sõlmiti nn kavatsuste protokoll ja suure tõenäosusega saame juba Ryanairiga Tallinnast sügisel Londonisse lennata ja seda 800 krooni eest.
                Praegu Riia kaudu 1100 eeku.
                EasyJetiga saab ka ca 1000 eest, ei pea Riiga sõitma.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #38
                  Eesti Õhuga sai ka tuhande krooniga, kuid väljumisajad on mõistlikumad.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    EasyJetiga saab ka ca 1000 eest, ei pea Riiga sõitma.
                    Näita mulle 1 lend Jetiga Londonisse ca 1000-ga.
                    noooh, okei 1300 saab septembris, oktoobri omasid pole üldse praegu.
                    Aga jah, ei pea Riiga sõitma kuid võib ikka. Riia ilus linn ja suitsud ka odavad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ega keegi tsarterit ei organiseeri???
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Ega keegi tsarterit ei organiseeri???
                        Suht mõttetu üritus. Aga Horvaatia-Makedoonia on täiesti reaalne.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Näita mulle 1 lend Jetiga Londonisse ca 1000-ga.
                          noooh, okei 1300 saab septembris, oktoobri omasid pole üldse praegu.
                          1200 on minu jaoks ca 1000 ja sellega lende oli küll ja küll. Loomulikult käib see nende lendude kohta mis suht kaugel tulevikus, keegi pole väitnudki, et kuu-paarise etteostmisega saab tonniga. Mina ostsin jõulude paiku maikuuks ning sain mainitud hinnaga. Hiljem tuli küll välja, et sain tüssata, kuna Easy tegi mõni aeg hiljem 25-20% alesid. Aga iva jääb samaks.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            1200 on minu jaoks ca 1000 ja sellega lende oli küll ja küll. Loomulikult käib see nende lendude kohta mis suht kaugel tulevikus, keegi pole väitnudki, et kuu-paarise etteostmisega saab tonniga. Mina ostsin jõulude paiku maikuuks ning sain mainitud hinnaga. Hiljem tuli küll välja, et sain tüssata, kuna Easy tegi mõni aeg hiljem 25-20% alesid. Aga iva jääb samaks.
                            easyJet on täna oktoobri kuu avanud ja hinnad nagu ikka ca 1000
                            täpsemalt siis 1170 eeku.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              easyJet on täna oktoobri kuu avanud ja hinnad nagu ikka ca 1000
                              täpsemalt siis 1170 eeku.
                              Ma ostsin ka suure surma peale sellele Easyjetile. Õudne mõelda, mil viisil hommikul kell 6.45 väljuva lennuki peale saada. Või no lennujaama saab kergesti, aga hotellist Liverpool St metroojaama pääseda on keerulisem ülesanne. Kardetavasti on see hotell nimelt teises linna otsas. Takso ilmselt abiks, mis muud...
                              Aga olgu mis on - uus Wembley tuleb ikka kuidagi ära kogeda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                easyJet on täna oktoobri kuu avanud ja hinnad nagu ikka ca 1000
                                täpsemalt siis 1170 eeku.
                                15 fänni lendavad Easyga 10.-14. okt.
                                Peale bronni viskas hinna järgmistele juba 2300 eeki peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X