320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Raix Vaata postitust
    Liitusin ka selle ansambliga. Aifo seda veel ei tea, aga las see jääda talle üllatuseks.
    sain endale kaisulooma. sobib!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas aiFo Vaata postitust
      sain endale kaisulooma. sobib!
      PEDE!!!!!!
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #63
        Vända monoloogid

        Kommentaar


          #64
          Aif - sa oled ülepäeviti kord kapis ja siis kapist väljas?
          Kuule, otsusta ära

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Aif - sa oled ülepäeviti kord kapis ja siis kapist väljas?
            Kuule, otsusta ära
            döber, ma olen lihtsalt hiiglama vabameelne inimene, aga paraku ultrakonservatiiv. londonis on mul kah 2 ööbimiskohta -- üks sohos ja teine notting hillis.

            hmm... aga kuidas pr. Yheksa ise kavatseb londonit väisata oktoobrikuus? martini tehtud tabelit tuleks aeg-ajalt update'da ja lisada sinna ajapikku ka nt. ööbimiskohalist lisainformatsiooni. eksju martin!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
              döber, ma olen lihtsalt hiiglama vabameelne inimene, aga paraku ultrakonservatiiv. londonis on mul kah 2 ööbimiskohta -- üks sohos ja teine notting hillis.

              hmm... aga kuidas pr. Yheksa ise kavatseb londonit väisata oktoobrikuus? martini tehtud tabelit tuleks aeg-ajalt update'da ja lisada sinna ajapikku ka nt. ööbimiskohalist lisainformatsiooni. eksju martin!
              Aif ole tähelepanelikum ja sirvi teemat (eelmist lehekülge).
              Öööbimine - ahh see on selline formaalsus. Londoni kesklinna lähedal on neid hosteleid õnneks suurel hulgal. Kuna see tuba on niigi vaid öiseks viibimiseks, siis polegi oluline kus see on. Peaasi, et väga palju raha ei küsita ja hommikul röstisaia saab Liialt ka ei maksaks ette mõelda.

              Kommentaar


                #67
                Nimekirja võib veel lisada minu poolt:
                +1 8. - 15. oktoober (Estonian Air) ja
                +1 10. - 14. oktoober (Estonian Air)

                Kommentaar


                  #68
                  Piraaja egiidi all väisab Londonit oktoobris esialgsetel arvutustel 41 kodanikku, lennatakse erinevatel aegadel, kõige suurem seltskond ca 20 liikleb Easyjetiga 12-14.10. Ööbimispaik veel kindel pole, aga kuna käivad jutud Aifo pededusest, siis ilmselt igaks juhuks otsime enda hosteli kuhugi Victoria Stationi kanti
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #69
                    esimene mäng wembley`l peaks toimuma juba 24. märtsil, kui kohtuvad Inglismaa ja Itaalia U21 meeskonnad.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      esimene mäng wembley`l peaks toimuma juba 24. märtsil, kui kohtuvad Inglismaa ja Itaalia U21 meeskonnad.
                      siiski siiski esimene mäng on juba toimunud Wembley-l

                      Kommentaar


                        #71
                        mingid vanad staarid. ilma pealtvaatajateta, seda ei saa ametlikuks mänguks pidada ma pakun. esimene on siiski see U21 kohtumine.
                        The Football Association have slashed ticket-prices for the England Under-21's game against Italy, the first match at the new Wembley stadium, to just £10.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #72
                          Statistik Martinile: meie 7-liikmeline grupp lendab EasyJetiga ühtpidi 12. ja tagasi 15. oktoobril.

                          Öömaja. Ma olen Londonis vaid korra käinud, mistõttu ei tunne seda linna hästi. Kas keegi lahke asjatundja soovitab mõnd head öömaja ja/või kuidas oleks kõige mõttekam neid otsima hakata?
                          poborsky@jalgpallihaigla.ee

                          Kommentaar


                            #73
                            Praegu sain sellise nimekirja (uuendatud seisuga 20. märts):

                            Räim (+2): 8. - 14 oktoober (Estonian Air)
                            +1 8. - 15. oktoober (Estonian Air) ja
                            Kesa (+14): 10. - 14. oktoober (EasyJet)
                            +1 10. - 14. oktoober (Estonian Air)
                            McNamara (+1): 10. - 15. oktoober (Easyjet)
                            Hyttynen: 10. - 16. oktoober (Estonian Air)
                            Martin (+3): 10. - 16. oktoober (Estonian Air)
                            jansa (+17): 11. oktoober - 14. oktoober (Easyjet)
                            SundanceKid (+2): 11. oktoober - 14. oktoober (Ryanair)
                            Mayhem (+3): 11. – 15. oktoober (Estonian Air)
                            Tembu (+1), kyps: 12. - 14. oktoober (Estonian Air)
                            Piraajad (u +20): 12. - 14. oktoober (Easyjet)
                            Jyriöö, vandersell, raix ja aifo: 12. – 15. oktoober (Easyjet)
                            Poborsky (+6): 12. – 15. oktoober (Easyjet)
                            yheksa (+1): 13. - 16. oktoober (Estonian-Easyjet)

                            Teadmata ajad:
                            Piraajad (u +20): veel mitmetel aegadel.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Poborsky Vaata postitust
                              Statistik Martinile: meie 7-liikmeline grupp lendab EasyJetiga ühtpidi 12. ja tagasi 15. oktoobril.

                              Öömaja. Ma olen Londonis vaid korra käinud, mistõttu ei tunne seda linna hästi. Kas keegi lahke asjatundja soovitab mõnd head öömaja ja/või kuidas oleks kõige mõttekam neid otsima hakata?
                              Kui olete suure kambaga ja ei pelga ühes suures kolhoositoas ööbimist, siis Piccadilly Backpackers Hostel on täiesti kesklinnas (nimetus ütleb ise ehk kus täpsemalt). Olen seal korra ööbinud - tiptop värk neile, kes ei oota väikse raha eest rohkemat kui puhtaid linasid ja voodit. Magamiseks piisas. Hommikusöök oli küll tispa kehv, aga kannatas olla.

                              Muidu leiab siit kindlasti sobiva ööbimiskoha. Enamusel hostelitel on olemas ka kaart juures - näeb kohe ära kui kaugel soovitud ööbimispaik asub.

                              Soovitan Londonisse minejatele ka transpordikaarti - absoluutselt mugav ja muretu liiklemine suurlinnas. Ma ei tea küll kus asub too staadion (mitmendas tsoonis?), aga noh alati saab üheks korraks osta pileti.

                              Kommentaar


                                #75
                                ugla (+5) 11.okt - 16.okt Easyjet

                                Kommentaar

                                Working...
                                X