320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätke see seisukoht meelde. Valimised pole kaugel.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Pealegi kui ma seal viimati käisin, on ju seal otse monumendi kõrval Levadia välistreeningkompleks. See tuleb selle loogika järgi kinni panna ja maha tõmmata, sest milline lärm sealt veel kostab kui juba hall on liig.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        See on nii totaalselt jabur olukord, et justiitsminister tuleb üldse ütlema, et laste treeningtingimusi ei tohi parandada. Ja siis ta ütleb, et jalgpall on lärmakas spordiala, ometi kui kaua on seal Maarjamäel juba jalgpalliväljakud olnud ... Kui sellise nurga alt läheneda, siis jalgpalli mängitakse sel kohal ju juba praegugi. Hall ainult vähendaks müra. Ja siis tuleb rääkima, et "kus ei teki konflikti seal eesseisvate muude ehitistega" - aga miks siis memoriaal ehitati jalgpalliväljakute kõrvale, mis on seal olnud oi-oi kui kaua.

        See kõik on nii-nii vale, et mul hakkab paha. Nii väiklane.
        Kindlasti on kusagil keegi, kes saab selle jaburuse [peavoolu]meedias ümber lükata. Võib-olla isegi siin foorumis käib mõni selline, kes hoolib.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          juba vana teema


          (eelmise aasta jätk)
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Vaade meie jalgpallile + mõned huvitavad intervjuud läti kolleegilt. Video ilmus juba ammu ja filmitud sai pea kuu aega tagasi. Aga inglisekeelsed supakad sai praegu alla. Ehk kedagi huvitab.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Väga mõnusa vibega.

              Kommentaar


                Päris hea näha oma statat, kus noorena sai korralikult individuaal trenni tehtud ja arvamaks, et minust saab järgmine Maradona. Aga ma olen kindlasti osalenud selles legandaares üleminekumängus, tahad sa telekavaataja meenutada, oli see TJK vs Joker teise liiga üleminekumäng?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Päris hea näha oma statat, kus noorena sai korralikult individuaal trenni tehtud ja arvamaks, et minust saab järgmine Maradona. Aga ma olen kindlasti osalenud selles legandaares üleminekumängus, tahad sa telekavaataja meenutada, oli see TJK vs Joker teise liiga üleminekumäng?
                  See ei olnud üleminekumäng, see oli viimane voor.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    See ei olnud üleminekumäng, see oli viimane voor.

                    http://jalgpall.ee/voistlused/protocol/56339
                    A siis polnud ikka see jah mida mõtlesin. Aga see selleks, igastahes väga mõnus vaatamine jes. Mis lätlane muidu kaameraväliselt eesti vutist üldiselt arvas, infrast ja niii edasi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      A siis polnud ikka see jah mida mõtlesin. Aga see selleks, igastahes väga mõnus vaatamine jes. Mis lätlane muidu kaameraväliselt eesti vutist üldiselt arvas, infrast ja niii edasi?
                      Arvas, et meil on palju parem infrastruktuur ja palju organiseeritum jalgpall. Kuna ta on Kalašnikovsi sõber, siis teadis palju enne ka. Nüüd sai vaid kinnitust. Muidugi oli tegu tema pilootepisoodiga ja kuna Lätis oli toona suht kinni kõik, otsustasime teda Eestisse kutsuda.

                      Loodetavasti tema järgmised episoodid Läti jalgpallist saavad ka subtiitrid alla.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        kuna sellele kaasusele on juba vihjatud kommentaariumis, millele ma ka ise olen mõelnud, siis tegelikult me oleme üsna lähedal kus meie tippklubi mängija on nii proffimängija kui ka tavaline maksumaksja lihtrahva kombel, ei olekski vast märkimistväärt kui tegemist ei oleks siiski lepmetsaga. proffi liigast, mida füürer meil koguaeg ajab, võib saada reaalsus pigem olukorras, kus tippmängija ja ka reaalne koondise väravavaht teeb sama asja. kui kõik nii läheb, siis saab väga huvitav näha olevat kes siiski on meie koondise number üks ja kes mitte .

                        Kommentaar


                          Väga paljud võistkonnad - Esiliiga A-st kuni naiste Esiliigani välja - on võtnud kätte ja hakanud oma mängudest otseülekandeid pakkuma, et klubide poolehoidjad saaksid oma esindus- ja duubelvõistkondade käekäiguga end kursis hoida.

                          Ma olen täheldanud, et otseülekannete kvaliteet erineb klubiti liiga palju - kes filmib telefoniga, kes kaameraga; kes hoiab kaamerat käes, kes kasutab statiivi; kes filmib tasapinnalt, kes otsinud viisi kõrgemal filmimiseks, jne. Samuti maadeldakse väiksemate või suuremate probleemidega - olgu selleks siis otseülekannete kadumine keset mängu, probleemid heliga vmt.

                          FC Tallinn, FC Alliance, Tulevik, Flora, Elva ja Kalev teevad otseülekandeid kõrgel tasemel.

                          Welco, Tabasalu, Viimsi, Nõmme United, Harju JK, eelmisel aastal ka Keila JK, teevad head tööd, kuid nende puhul olen ma täheldanud väiksemaid probleeme. Kui üldse, siis nad vajavad lihtsalt tehnilist abi, et liituda esimese nimekirjaga.

                          Tammeka naiskond hoiab telefoni/kaamerat käes, mis on väike probleem, filmib vahepeal mingil põhjusel tribüünilt, kuigi võimalus kõrgemalt filmida on olemas, või pilt on väga kehva kvaliteediga ehk otseülekannete enda kvaliteet kõigub üles-alla; Tallinna Kalevi duubli mäng Nike Arenal polnud vaadatav, sest mängust endast suurt midagi aru saada ei olnud, ainult väravaid suutsin fikseerida; Tallinna Kalevi naiskonna mängul olid toredad kommentaatorid, kuid suured probleemid kaameraga ja mingil põhjusel otsustati tasapinnalt mängu filmida; Pärnu Vapruse naiskond teeb tegelikult väga head tööd - filmitakse kõrgelt, kommentaatorid esindusmeeskonnast, mängujärgsed intervjuud -, kuid pilt hüppab nii hullult, vahepeal kaob pilt sootuks ära ja mängujärgsed intervjuud olid helita.



                          Klubid on saanud aru, et mängust pildi edastamine aastal 2021 on vaid kättevõtmise asi. Ma ise tajun, et kohe-kohe tuleb hüppeline kasv ja enamik, kui mitte kõik, klubid alates Esiliiga B ja naiste Meistriliiga tasemest hakkavad iganädalaselt mängudest otsepilti pakkuma.

                          EJL peaks klubidele pakkuma igakülgset abi ja toetust, aitamaks kõikidel klubidel sellega algust teha. Olgu selleks siis tehnikavidinad, elementaarsed väljaõpped probleemide ennetamiseks (kuidas pildi ja heli kadumist vältida jm) ja nende lahendamiseks, abi graafilise disaini loomisel, et professionaalsem mulje jätta, jne.

                          Ma tegin uuesti kõikide liigade nimekirjad lahti ja olen täiesti kindel, et me näeme peagi igat võistkonda otseülekandeid tegemas, kui veel mõni klubi sellega algust teeb. EJL peaks vältima võimalust, et klubid hakkavad tegema otseülekandeid ülalnimetatud Kalevi duubli moodi. Selle vältimiseks on olemas lihtsaid lahendusi.

                          See igakülgne abi võib tekitada olukorra, kus meil on lähiajal üks professionaalne ja kolm poolprofessionaalset liigat, kes kõik pakuvad oma poolehoidjatele iganädalaseid ülekandeid (kommentaaridega?). Mingil hetkel ka videoid YouTube’is mängude parimatest hetkedest ja väravatest, täpselt nagu Harju JK seda praegu teeb.

                          Kommentaar


                            Oot, mis sellest sai, mida Kasper lasi soccerneti toimetusel uurida? Rahulad ja mingi jabur Kuressaare rahastamine? Kõik ok? Polnud midagi uurida?
                            Kui küsimus on rumal, siis vabandan, et rumalate küsimuste alla ei postitanud.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                              Oot, mis sellest sai, mida Kasper lasi soccerneti toimetusel uurida? Rahulad ja mingi jabur Kuressaare rahastamine? Kõik ok? Polnud midagi uurida?
                              Kui küsimus on rumal, siis vabandan, et rumalate küsimuste alla ei postitanud.
                              Sinised silmad, lambanahast vest ja üdini aus ja aatelik nägu ja olek. Kõik on korras, kõik osapooled andsid oma ausõna, et nad ei ole midagi valesti teinud. Veel korra, kõik on korras! Selge ju, et süvariigi pool prooviti organiseerida meediaoperatsiooni, aga selline alatus ei läinud läbi. Kõik on korras!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                                Oot, mis sellest sai, mida Kasper lasi soccerneti toimetusel uurida? Rahulad ja mingi jabur Kuressaare rahastamine? Kõik ok? Polnud midagi uurida?
                                Kui küsimus on rumal, siis vabandan, et rumalate küsimuste alla ei postitanud.
                                Ka mina tahaks teada. Üldiselt on mul nende Kure uudiste taustal jälle raske meistriliigat tõsiselt võtta. Mott meistriliigat fännata on kordades vähenenud. Ma saan aru, et ma olen ainult üks inimene aga ka üks inimene on kaotatud ressurss + promo mida ma tutvusringkonnas olen teinud. Või tegelt ma ei tahagi teada, mul on suht suva. Midagi nagunii ei muutu ja perefirmat mina rahastada ega promoda ei soovi.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X