320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Julgeks arvata, et amatöörklubidel on kodumängud sel päeval, kui neil on staadioni ajad olemas.
    Ma ei tea miks keegi vastanud ei ole aga sügavalt kahtlen, et Rakveres ei olnud olemas nädalavahetusteks staadioni aegu. Muidugi kui Rakvere fännid või juhendajad vastavad teistmoodi, siis vabandan ja tunnistan, et eksisin.

    Kommentaar


      Algselt postitas plain Vaata postitust
      Ma ei tea miks keegi vastanud ei ole aga sügavalt kahtlen, et Rakveres ei olnud olemas nädalavahetusteks staadioni aegu. Muidugi kui Rakvere fännid või juhendajad vastavad teistmoodi, siis vabandan ja tunnistan, et eksisin.
      See jäi segaseks jah. Rakvere kunstmurul oleme sisuliselt ainuvalitsejad. Kõige tähtsam on esinduse liigamäng, siis selle järel tulevad muud asjad.

      Linnastaadioni peaväljakut tuleb küll ka teistega jagada ja sinna praktiliselt peale esinduse mängude ning trennide ja suvise Tarvas Cupi meil rohkem asja olegi.

      Kui on juhtunud, et juba esiliiga on murule kolinud, aga linnastaadionit kasutada ei saa, siis oleme olnud sunnitud Vinnis oma kodumänge pidama (sellepärast kalender ei muutu või üleminekut korraks murult tagasi kunstile ei tehta).


      Mis nädalasiseid mänge puudutab, siis meie koosseis on aastatega aina nooremaks jäänud, et varsti enam väga vahet polegi. Koolinoortega mängides pole argipäeval mängimine nii dramaatiline kui töömeestega (kuigi amatööridel on ilmselt treeningprotsessi märksa lihtsam loogiliselt üles ehitada kui mängud on nädalavahetuseti).

      Kommentaar


        Algselt postitas plain Vaata postitust
        Ma ei tea miks keegi vastanud ei ole aga sügavalt kahtlen, et Rakveres ei olnud olemas nädalavahetusteks staadioni aegu. Muidugi kui Rakvere fännid või juhendajad vastavad teistmoodi, siis vabandan ja tunnistan, et eksisin.
        ma mõtlesin siiski III või IV liiga mänge varasematel aastatel.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          ma mõtlesin siiski III või IV liiga mänge varasematel aastatel.
          Kus need staadionid Eestis niimoodi täis on, et sa ei leia nädalavahetusel mänguaega?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kus need staadionid Eestis niimoodi täis on, et sa ei leia nädalavahetusel mänguaega?
            Ma olen lihtsalt tähele pannud, et mõned Tallinna meeskonnad peavad oma kodumängud nädala sees.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ma olen lihtsalt tähele pannud, et mõned Tallinna meeskonnad peavad oma kodumängud nädala sees.
              Nädala sees on tallinna klubidel lihtsam satsi kokku saada kui nädalavahetustel. Eriti suvel. Olympicul on juba aastaid olnud kodumängud kolmapäeva õhtuti just selle põhjusega. Ilmselt on nii ka mõnelgi teisel klubil.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Huvitavad arengud on toimunud EKV spordirühmaga.
                  Kaitsevägi otsustas likvideerida 2006. aastal üksik-sidepataljoni juurde loodud tippude spordirühma, kus teenis ja treenis 18 sportlast.

                  Ma pole sel struktuuril kunagi täpsemini kullipilku peal hoidnud aga kas sinna rühma kuulusid ka tegevteenistusse kutsutud jalgpallurid?
                  Ühest kõrvalfoorumist pärineb see tsitaat:
                  Veiko Palm:
                  Mul on väga kahju, et ajalehetükk oli pigem lahmivalt kriitiline ja lausa "kallutatud".

                  Kaitseväe spordirühm ei ole kuhugi kadunud, vastupidi, plaanime seda isegi suurendada. Oleme eesmärgiks võtnud pakkuda kohaldatud ajateenistuse läbimist rohkematele inimestele. Praegu näiteks on meil põhiliselt individuaalalade esindajad, tulevikus tahame näha ka meeskonnamängijaid. Lisaks sellele oleme pakkunud võimekatele tegevväelastele väiksemat või suuremat teenistusest vabastamist selleks, et nad saaksid kaitseväge spordivõistlustel väärikalt esindada.

                  Sõduril peab olema hea füüsiline vorm. Igal sõduril, kindralist reameheni. Sestap oleme läbi aastate üritanud panustada jõudumööda ka siia. Viimastel aastatel oleme tööle võtnud nii (tsiviil)spordiinstruktoreid kui ka füsioterapeute. Oleme laiendamas sportimisvõimalusi linnakutes. Töö käib.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    "Tegevteenistusse kutsutud jalgpallurid" on oksüümoron. Professionaalne jalgpallur ei saa paralleelselt olla tegevväelane. Igasugu jalgpallurid on käinud ajateenistuses (mis ei ole tegevteenistus) ja koos teiste koondise tasemel sportlastega on osa pallureid saanud spordiroodus koha, kust peale sõduri baaskursust minema pääseti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      "Tegevteenistusse kutsutud jalgpallurid" on oksüümoron. Professionaalne jalgpallur ei saa paralleelselt olla tegevväelane. Igasugu jalgpallurid on käinud ajateenistuses (mis ei ole tegevteenistus) ja koos teiste koondise tasemel sportlastega on osa pallureid saanud spordiroodus koha, kust peale sõduri baaskursust minema pääseti.
                      Jep. Mitte segi ajada sportlasi, kes saavad palka teenistuse eest ja on nn Spordirühmas ja lubavaid tuleviku andekaid sportladi, kes läbivad noorteaja ainult.
                      Muidugi ma vaidleks su esimese poole vastu. Miks ei saa? Ega need elukutselised sportlased näitasid oma nägu kas testi tegemiseks või kui oli KV võistlus ja oli vaja riiki esindada. Seega teoreetiliselt saaks küll.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Jah, eks võib ka Moskva CSKA või mõne teise armeeklubi näite tuua sellest, kuidas armeelased saavad jalgpallurid olla

                        Kommentaar


                          Palju on selgusetut, kuid midagi martin Heremi intervjuust selgub:
                          "Oluline on märkida, et perspektiivikatest noorsportlastest koosnevat ajateenijate rühma ei kavatse keegi kaotada. Plaan on seda hoopiski suurendada."
                          Mis selle ütluse alla jääb? Eks selgub tulevikus.

                          Kommentaar


                            Mina loen sellest kõigest välja selle, et Kaitsevägi tahab lasti lasta Kaitseväe palgal olevad sportlased. Sõjalise teenistuse roll on nende sportlaste seas minimaalne ning ainukene roll kaitseväega on seoses on nende esindamine erinevatel spordivõistlustel.

                            Kommentaar


                              "Jalgpall on juba oma olemuselt lärmakas aktiivne spordiala, need kaks ehitist lihtsalt omavahel olemuslikult ei sobi. Meie ettepanek on, et jalgpallihallile leitakse Tallinnas mõni muu koht, kus ei teki konflikti seal eesseisvate muude ehitistega," ütles Aeg.

                              Jalgpallihall on juba oma olemuselt selline lärmakas ehitis. Nii idiootlikult põhjendab oma nuturahvuslase ideoloogiat.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                "Jalgpall on juba oma olemuselt lärmakas aktiivne spordiala, need kaks ehitist lihtsalt omavahel olemuslikult ei sobi. Meie ettepanek on, et jalgpallihallile leitakse Tallinnas mõni muu koht, kus ei teki konflikti seal eesseisvate muude ehitistega," ütles Aeg.

                                Jalgpallihall on juba oma olemuselt selline lärmakas ehitis. Nii idiootlikult põhjendab oma nuturahvuslase ideoloogiat.
                                See on nii totaalselt jabur olukord, et justiitsminister tuleb üldse ütlema, et laste treeningtingimusi ei tohi parandada. Ja siis ta ütleb, et jalgpall on lärmakas spordiala, ometi kui kaua on seal Maarjamäel juba jalgpalliväljakud olnud ... Kui sellise nurga alt läheneda, siis jalgpalli mängitakse sel kohal ju juba praegugi. Hall ainult vähendaks müra. Ja siis tuleb rääkima, et "kus ei teki konflikti seal eesseisvate muude ehitistega" - aga miks siis memoriaal ehitati jalgpalliväljakute kõrvale, mis on seal olnud oi-oi kui kaua.

                                See kõik on nii-nii vale, et mul hakkab paha. Nii väiklane.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X