320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL võib oma pressiesindaja poolt rääkida mis tahab. Ainuke asi mis ta teha saab on häbi tunda. Vabandada need mehed seal eesotsas ei.suuda ega oskagi. Florat ma siinkohal üldse ei süüdista. Omanik küsis luba ning ka sai selle. Mina oleks kah proovinud. EJL-i häbi ja fopaa.see on. Loodan lihtsalt, et tulevikus seda ei korrata. Aga ausalt öeldes on praegu, juba vähemalt Norma ajast olnud Eesti liiga fännina, hetkel Premium liigasse raske tõsiselt suhtuda. Sitt tunne on.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      EJL võib oma pressiesindaja poolt rääkida mis tahab. Ainuke asi mis ta teha saab on häbi tunda. Vabandada need mehed seal eesotsas ei.suuda ega oskagi. Florat ma siinkohal üldse ei süüdista. Omanik küsis luba ning ka sai selle. Mina oleks kah proovinud. EJL-i häbi ja fopaa.see on. Loodan lihtsalt, et tulevikus seda ei korrata. Aga ausalt öeldes on praegu, juba vähemalt Norma ajast olnud Eesti liiga fännina, hetkel Premium liigasse raske tõsiselt suhtuda. Sitt tunne on.
      Mõtle sekund ja küsi endalt uuesti, mis on reaalselt Flora ja EJL vahe? See ongi üks ja sama organisatsioon, mida tegelikult reaalselt lihtsalt demonstreeritakse kui kahte teineteisest sõltumatut, kuid tegelikult teavad kõik, et tegu on ühe tagumiku sama....

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mõtle sekund ja küsi endalt uuesti, mis on reaalselt Flora ja EJL vahe? See ongi üks ja sama organisatsioon, mida tegelikult reaalselt lihtsalt demonstreeritakse kui kahte teineteisest sõltumatut, kuid tegelikult teavad kõik, et tegu on ühe tagumiku sama....
        Nasfal ja tema vandenõuteooriad on endiselt kuum teema.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Nasfal ja tema vandenõuteooriad on endiselt kuum teema.
          Mis vandenõuteooria sõbrake? Ühte juhib Isa ja teist juhib Poeg ning see on fakt ja miks sa üritad seda nüüd nii kinni mätsida, et kohe vandenõuteooriaga sildistama hakkad. Parem võta vaata Flora Frankfurt mängu highlighte ja tunne uhkust.

          Kommentaar




            KTM reegel näitab juba mitmendat korda, et absurdsed olukorrad käivad Eesti jalgpalliga kaasas.

            Kommentaar


              Mingis Esiliiga B mängus nägin sama asja. Oli vist ca kuu aega tagasi. Ei viitsi otsida praegu.

              Kommentaar


                Soovimata laskuda teravasse arutellu, mis on õige ja vale, kopeerin Tehva nägemuse kuhu suunas peaksime liikuma.

                Mida muuta?

                Raketiteadust siin pole, Premium liiga tase peab tõusma, konkurents peab olema suurem ja me peame leidma tasakaalu erinevate reeglite vahel nagu KTM, välismängijate limiit, Premium Liiga formaat jne. Me oleme väike riik ja sellega tuleb arvestada!

                Eesti jalgpalli üks suurim murekoht on jätkusuutlikus ja seda ajal mil maailma jalgpalli tööstus on üks atraktiivsemaid valdkondi kuhu investeerida.

                Meie klubidel puudub sissetulek teleõiguste pealt, piletimüügist ja mis siin salata, sponsoritega on ka keerulised lood. Järgmine suur mõjutaja on oma kasvandike üleminekute võimalus välisklubidesse. On selge, et meie klubide DNA saab olla ainult kasvatajaklubi varjundiga ja esindusmeeskond on noorte osa, mitte vastupidi.

                Väga tähtsal kohal on parem infrastruktuur, staadionid, treeningkeskused ja akadeemiad. Selles suunas on aeg üheskoos teha suurem samm edasi!

                Näiteid kus riiklikul tasandil on need asjad prioriteetideks kujunenud pole vaja kaugelt otsida! Iga euro mis infrastruktuuri riiklikult investeeritakse tagab meie laste parema tervise, rohkem töökohti, turismi kasvu, tuntuse välisriikides jne jne. Kindlasti on selle tulemusel positiivne maksude mõju Eesti majanduskeskkonnale, rääkimata kokkuhoiust tulevaste ravikulude arvelt. Nagu öeldakse, siis terves kehas terve vaim...

                Euroopa rongi pealt maha jäämine oleks ääretult suur vähikäik meie klubidele, spordile ja majandusele laiemalt, sest rohkem mänge Euroopas tähendab meie noortele rohkem võimalusi välisklubidesse pääseda ja mõistagi tugevamat koondist! See kõik tuleb ringiga meie riiki tagasi!!!

                Selle nimel on võideldud rahvusvaheliste liigade reformimisel viimased paar aastat ja ma olen olnud selle protsessiga lähedalt seotud.

                Kommentaar


                  Ma teeksin KTM-reeglisse kerge muudatuse. Mind häirib selle reegli juures kõige rohkem kohustus panna algkoosseisu x või y arv KTM mängijaid. Ma mõistan selle reegli ideed ja mida sellega tahetakse saavutada, kuid sellisel moel on see väga agressiivne ja pärsib konkurentsi põhikoosseisu kohale andes liigse eelise KTM-mängijale.

                  Ma teeksin sellise muudatuse: Mängukoosseisu võib panna 18 mängijat, ning teeksin kohustuse, et sellest 5-7 peaksid olema KTM staatusega. Sellisel juhul jääb klubil võimalus minna mängima ona tugevaimas/parimas koosseisus. Kas nende 11 seas on KTM-e on treeneri otsustada, aga vahetusest saab tuua. Kui KTM on juba enne väljakul, siis selles suhtes palju õnne. KTMide puudumisel vahetusmehi ntx panna ei saa, kui on kohustus 7, aga pole ühtegi KTMi.

                  Sellise mudeli puhul oleks näiteks Paide minna viigimängus Levadiaga täisrivistuses ning poleks pidanud tegema kohustuslikku lisavahetust mängulõpus, sest taheti mängu tuua muudatust, kuid reegel segas.

                  Voltal poleks olnud vajadust lolluseid korraldada, ehk 1. minuti vahetusi tegema sügise alguspoolel, kui neil koosseisujamad olid.

                  Samal ajal annab selline mudel andekatel noortel ennast ikkagi väljakule võidelda, saades mänguminuteid kasvõi vahetusest.

                  Kommentaar


                    100K uudise valguses uurisin kiirelt, mis top3 külastus üle aja on teinud.

                    Uudis: http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...siteacc=events

                    Kommentaar


                      Esiliiga B on see aasta ikka korraliku tõusu teinud. Siinkohal tuleb kiita muidugi Tabasalu suurepärast tööd oma kogukonnaga. Kui nad sportlikul tasemel põneva konkurendi saavad liigas, siis võib see number veel kerkida.

                      Nõmme United on samuti see aasta väga head publikunumbrit näidanud ning endalgi on olnud au sellest osa võtta nii mõnelgi korral. Väljakul näidatakse nauditavat jalgpalli ja publikule on olemas normaalne tribüün, on atribuutikaputka, tee ja kohv kui ka poolajamäng. Esiliiga tuleb järgmine aasta põnev.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ma teeksin KTM-reeglisse kerge muudatuse. Mind häirib selle reegli juures kõige rohkem kohustus panna algkoosseisu x või y arv KTM mängijaid. Ma mõistan selle reegli ideed ja mida sellega tahetakse saavutada, kuid sellisel moel on see väga agressiivne ja pärsib konkurentsi põhikoosseisu kohale andes liigse eelise KTM-mängijale.
                        https://soundcloud.com/kolmas-poolae...d-jalgpallurid

                        @37 minut. Minu jaoks Kostja ütleb otse ära miks KTM hea ei ole. Soccernet tegi küll spets nupukese selle kohta, et Kostjale ei meeldi liiga reformimise mõte, kuid KTM'i teemast nupukest ei treitud.

                        Kommentaar


                          Nüüd lõppnumbrid olemas, seega ka lõplik tabel:

                          Kommentaar


                            Kas on ikka lõplik.
                            Tabelis pole arvestatud Maardu-Flora 0:12 mängu, millele pole juba nädal aega suudetud publikunumbrit lisada.

                            Kommentaar


                              Huvitav oleks teada, mis on näiteks tasuline vs tasuta piletite osakaal klubide kohta ehk et palju reaalselt piletitulu teeniti. Kasv tundub aus ja tööd tehti metsikult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Kas on ikka lõplik.
                                Tabelis pole arvestatud Maardu-Flora 0:12 mängu, millele pole juba nädal aega suudetud publikunumbrit lisada.
                                343 oli seal, lõpuks ikka selgus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X