320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et sel teemal võib ka avalikult arutleda. Kui tahad mine jaura ise mingite ametnikega.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      Ma arvan, et sel teemal võib ka avalikult arutleda. Kui tahad mine jaura ise mingite ametnikega.
      Avalik arutelu on konstruktiivne vaid siis kui olemas mingid tõendusmaterjalid - nagu nendeks on mingid tõendid väljamaksete kohta vastavate ametnike poolt. Avalik arutelu lihtsalt niisama arutelu pärast ei ole muu kui vabandage väljendamast masturbeerimine jne....

      Mu soovitus kõigile nendele kes tahab uut EJL presidenti jne: kandideerige ise antud ametikohale,esitage arengukava, tehke klubidele seletus- ja selgitamistööd, proovige veenda, et just Teie olete kõige sobivam kandidaat jne... Teine tee oleks muidugi selline nagu Ukraina maidaan - tulge laamendage jne...... See mis foorumis toimumas on ei ole muu kui mingi kind of masturbation - ai kui paha Pohlak, oi kui paha on EJL -endil aga midagi Eesti jalgpalli arendamiseks pakkuda pole - no andke aga tuld..... kui muud pole midagi teha

      Dixi

      Kommentaar


        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Avalik arutelu on konstruktiivne vaid siis kui olemas mingid tõendusmaterjalid - nagu nendeks on mingid tõendid väljamaksete kohta vastavate ametnike poolt. Avalik arutelu lihtsalt niisama arutelu pärast ei ole muu kui vabandage väljendamast masturbeerimine jne....
        Üks inimene küsis, kas kellelgi infot on. Lendasid kohe peale ju, et nii ikka ei tohi küsida.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
          Üks inimene küsis, kas kellelgi infot on. Lendasid kohe peale ju, et nii ikka ei tohi küsida.
          Minu arvamus on selline, et foorum pole sobiv koht kust leiad vastuse küsimusele kellele need summad olid makstud..... Selles mõttes, et 95% foorumi kasutajatest ei valda antud informatsiooni.... Ülejäänud lihtsalt ei vasta antud päringule

          Kommentaar


            Kui on suur soov rahakottides sorida, siis majandusaasta aruanded peaks kõigile paari euro eest per aruanne kättesaadavad olema
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Kui on suur soov rahakottides sorida, siis majandusaasta aruanded peaks kõigile paari euro eest per aruanne kättesaadavad olema
              Kelle raha see EJL raha on ? Rahva raha... mida te sonite siin kellegi rahakotis sorimisest.
              Vägisi jääb selline tunne et ei taheta rääkida raha liikumistest. Kas on midagi mida üldsus ei peaks teadma ? Võibolla ehk tõesti.

              Kui jutt käib mittetulundusühingu raha liikumistest siis ei saa kellegi isiklikust rahast rääkida... sest ühing ei ole mõeldud
              isikute tulu teenimiseks vaid tegemist on vabatahtliku ühinguga. (Lugege seadust "MTÜ" keha) Seepärast on ka kõik info avalik.

              Aruande lahkamisega tegelengi juba ja see siin tegelasi ärritabki...
              Tahan lihtsalt aru saada miks ja kuidas on aruandes sellised punktid sees.

              LIIDU TEGEVUSTES EI TOHI KAHELDA ? SAADATE MIND SIBERISSE ?

              Mida foorumlased arvavad sellest aruande punktist ?

              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Kelle raha see EJL raha on ? Rahva raha... mida te sonite siin kellegi rahakotis sorimisest.
                Vägisi jääb selline tunne et ei taheta rääkida raha liikumistest. Kas on midagi mida üldsus ei peaks teadma ? Võibolla ehk tõesti.

                Kui jutt käib mittetulundusühingu raha liikumistest siis ei saa kellegi isiklikust rahast rääkida... sest ühing ei ole mõeldud
                isikute tulu teenimiseks vaid tegemist on vabatahtliku ühinguga. (Lugege seadust "MTÜ" keha) Seepärast on ka kõik info avalik.

                Aruande lahkamisega tegelengi juba ja see siin tegelasi ärritabki...
                Tahan lihtsalt aru saada miks ja kuidas on aruandes sellised punktid sees.

                LIIDU TEGEVUSTES EI TOHI KAHELDA ? SAADATE MIND SIBERISSE ?

                Mida foorumlased arvavad sellest aruande punktist ?

                Siberisse ei saada - teine riik ju ja Sul läheks viisat vaja sinna.... Pssse aga võib küll...

                Mida 1 foorumlane arvab? Ei midagi tõsist - mu arvates pole siin mingit probleemi.... Sust arvan, et pead veits puhkama - hetkel on paar head sooduspakkumist Türgi reisidele - mine tuuluta end veits... ehk hakkab parem.... Naastes ehk pole enam neid vasakpoolseid mõtteid Su peas - et võtame ja jagame....

                Sinu sugused viisid meie endise liiduvabariigi sinna kus ta praegu on - et siis maidaan, pärast antimaidaan jne - miilits on rahvaga, vargad peavad kinni istuma jne... Rahune maha Jormma, kui kompetentsematel organitel olnx midagi EJL vastu siis usun oleks ammu midagi need ette võtnud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Siberisse ei saada - teine riik ju ja Sul läheks viisat vaja sinna.... Pssse aga võib küll...

                  Mida 1 foorumlane arvab? Ei midagi tõsist - mu arvates pole siin mingit probleemi.... Sust arvan, et pead veits puhkama - hetkel on paar head sooduspakkumist Türgi reisidele - mine tuuluta end veits... ehk hakkab parem.... Naastes ehk pole enam neid vasakpoolseid mõtteid Su peas - et võtame ja jagame....

                  Sinu sugused viisid meie endise liiduvabariigi sinna kus ta praegu on - et siis maidaan, pärast antimaidaan jne - miilits on rahvaga, vargad peavad kinni istuma jne... Rahune maha Jormma, kui kompetentsematel organitel olnx midagi EJL vastu siis usun oleks ammu midagi need ette võtnud!
                  Ma võin sama targa lause nüüd sulle vastu öelda.

                  Kedagi ei huvita mida sa arvad !
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                    Ma võin sama targa lause nüüd sulle vastu öelda.

                    Kedagi ei huvita mida sa arvad !

                    ülimalt konstruktiivne, mon citoyen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Ma võin sama targa lause nüüd sulle vastu öelda.

                      Kedagi ei huvita mida sa arvad !
                      Ja sa arvad, et kedagi huvitab, mis sina arvad?

                      Kommentaar


                        Flora pildid ja joodikunimekaim on ikka vägevad tegelased. Ei tohi arutleda, endine liiduvabariigi kokkukukkumine on tragöödia, mis sa sorid, kui oleks midagi sorida siis oleks juba ära tehtud jne jne.

                        Minge palun kuskile teise teemasse kui ei meeldi. Miks peab negatiivselt idiootset juttu ajama? On küsimused ja on vastused, aga see summutamine on lihtsalt ajuvaba. Lasteaed siiski vist.

                        Kommentaar


                          Kes siin midagi summutab? Lasku aga käia. Ööö ongi kuskile kadunud, või siis jormmaks muutunud.

                          Kommentaar


                            Tehke omaette teema ja muudkui uhuge.

                            Kommentaar


                              Mis summutamine? Arutelu on siiski selline asi, et ühel oma omad argumendid ja teisel on vastuargumendid.... Mon cher Jormma on väitnud, et Pohlaku käe all on EJL muutunud eraasutuseks vms - talt küsitud, kas on mingeid tõendeid selle kohta jne..... Paistab, et pihud on tühjad ning seda pläma a la - oh Pohlak, ah Pohlak, pole enam võimalik kuulata -kui on fakte siis visake kaardid lauale ja siis vaatame kuidas edasi olla....

                              Kommentaar


                                Oh oleks ma teadnud, et mu lihtsalt ühe uudise välja toomine väikese märkusega sellist tüli tekitab.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X