320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpalli arengust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Jah, toimus. Viibisin ruumis.



    Seda olen teinud üle 15 aasta, kui mu tee jalgpallis algas Soccernet.ee noore reporterina 2003. aasta jaanuaris-veebruaris Tamme staadioni vana kunstmuruväljaku ääres lumehunnikute otsas Tammeka - Merkuur treeningmängudest reportaaže kirjutades. Link ühele reportaažile 15. veebruarist 2003: https://soccernet.ee/artikkel/tammek...mises-merkuuri
    Annan pea, et sa ei tundnud ennast just kõige mugavamalt. Kui toimus arutelu, kas toimus ka hääletus? Jagaksid sa äkki meile seisukohti, miks põhjustel klubijuhid ei tahtnud hiljem alustada? Millised olid põhjendused?

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Erinevad selle poolest, et näiteks Östersundi staadionil mängitakse Allsvenskanit alates aprillist
      Ja UEFA Euroopa liigat 15. veebruaril

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Annan pea, et sa ei tundnud ennast just kõige mugavamalt. Kui toimus arutelu, kas toimus ka hääletus? Jagaksid sa äkki meile seisukohti, miks põhjustel klubijuhid ei tahtnud hiljem alustada? Millised olid põhjendused?
        Sellest on päris pikalt kirjutatud, aga lühidalt kokkuvõttes oli valik, kas mängida MM-finaalturniiri mängudega samal ajal, alustada varem kui tavaliselt või lõpetada hiljem kui tavaliselt. Arutelu kokkuvõte oli, et ideaalset varianti ei ole ja valiti varem alustamine.

        Kommentaar


          Tahaks kohe midagi kirjutada.

          Kommentaar


            Algselt postitas asdf Vaata postitust
            Ja UEFA Euroopa liigat 15. veebruaril.
            Sunnitud käik.

            Liigat mängitakse inimlikes tingimustes, alates aprillist ja piisab 30-st voorust.

            Kommentaar


              Algselt postitas asdf Vaata postitust
              Sellest on päris pikalt kirjutatud, aga lühidalt kokkuvõttes oli valik, kas mängida MM-finaalturniiri mängudega samal ajal, alustada varem kui tavaliselt või lõpetada hiljem kui tavaliselt. Arutelu kokkuvõte oli, et ideaalset varianti ei ole ja valiti varem alustamine.
              ja 2019 alustame ikkagi sisuliselt märtsi alguses, mis see teine nädal ja 10. märts seda muud on.
              Ja siis kütame märts-aprill-mai nagu segased iga 3 päeva tagant kuni isegi fännidel vutist kõriauguni, juunis võtame lõdvalt ja siis tulevad euromängud, millest juuli pooltühi, augustis saame uuesti Meistriliigaga ree peale. Koondisepausid lisaks.
              Derbid ja võõrsilmängud sunnitult nädala sees, laupäevased mängud enamuses kell 13.00, mil rahvas veel unine, kuna nii soovib ETV
              Klubid loobuvad....

              Ei, mind tõesti huvitab, mis nipiga kogukonnafüürerid lapsi märtsis staadionitele meelitavad ja kui kaua lapsed külma taluvad, millal nad tüdinevad.

              Ma ei eita, et palju on tehtud, areng on märgatav aga 36 vooru, millest tubli neljandik treeningstaadionitel kunstmurul, ei mahu normaaluse piiridesse,

              Proovi sa leida endas motti hooaja lõpus laupäeval kella 13.00-ks end Viljandisse kohustuslikku võitu vaatama sõita...sitsid kohusetundlikult teleka ees ja vahetad peale 3:0 kanalit, mis see meie jalgpalli arengule juurde annab?

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Sunnitud käik.

                Liigat mängitakse inimlikes tingimustes, alates aprillist ja piisab 30-st voorust.
                Mitmest voorust piisab ja millal alustada, on omaette teema. Aga ilma kohta tahan täpsustada: Östersundi esimene kodumäng sel aastal Rootsi kõrgliigas oli 1. aprillil kell 18.30, kui seal oli -5 kraadi (andmed pärinevad siit: https://www.timeanddate.com/weather/...th=4&year=2018).

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Mitmest voorust piisab ja millal alustada, on omaette teema. Aga ilma kohta tahan täpsustada: Östersundi esimene kodumäng sel aastal Rootsi kõrgliigas oli 1. aprillil kell 18.30, kui seal oli -5 kraadi (andmed pärinevad siit: https://www.timeanddate.com/weather/...th=4&year=2018).
                  Ilma vaadatakse ikka Climate Charti järgi mitte ühe näite järgi. Lepime selles kokku.

                  Östersund



                  Tallinn

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Ja siis kütame märts-aprill-mai nagu segased iga 3 päeva tagant
                    Taas tahan täpsustada fakte: märtsis on 0 nädalasisest vooru, aprillis 1, mais 2 (neist 1 seoses karikafinaaliga).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Sama juttu räägiti ka kevadel, et klubid ise olid vastu, et esiliigad ühendada. Aga pärast koorus välja, et ega see nii must-valge ikka ei olnud! Ära nüüd oma tööandjat liiga kaitsma asu. Kui Ivar suudab ka teravaid teemasi puudutada, siis see intervjuu Pohlakuga ei suutnud küll midagi otseselt lahata! Fänn on peamine, aga kas nende käest keegi küsib? Soccernet võiks ja peaks just fännide poolel olema aga teie ainult noogutate kaasa. Kurat muutusi on vaja! Kõik teised liigad nuputavad, et kuidas konkurentsi ja taset tõsta ning ka fännidele liiga atrakvtiivsem oleks. Aga meil ikka üks ja sama jutt... Aga ei muutu midagi.
                      Budu, mina ei kaitse mitte kedagi. Päris tõsiselt. Ajakirjanduse ülesanne ei ole pooli valida ja seda me ka ei tee. Meie ülesanne on vahendada jalkas toimuvat.

                      Kui sinu jaoks oli intervjuu vutiliidu presidendiga mõttetu, siis sa võidki täitsa vabalt nii arvata. Mina lähtun oma töös aga sellest, mis võiks huvitada laiemat üldsust. Mulle tundus, et vutisõpru võiks huvitada intervjuu alaliidu juhiga, oleks põnev kuulda, mida ta tagantjärgi arvab hooajast, kalendrist, aga ka liiga reformimise aruteludest. Küsisin, Pohlak vastas, mina avaldasin ja inimesed lugesid, tundsid huvi, teised väljaanded refereerisid.

                      Kui sulle ei meeldi intervjueeritavate vastuste sisu, siis mida ma sinna teha saan? Mitte midagi. Erinevate arvamustega võib nõustuda või mittenõustuda, aga arvamuste lahknevus ongi ju normaalne. See, et keegi arvab teistmoodi, ei tee temast halvemat inimest. Piltlikult öeldes, kui Tarand arvab üht ja EKRE valija teist, siis see ei tähenda, et esimene peaks jalaga perse saama.

                      On natuke väsitav kuulda, et Soccernet kaitseb liitu või muud taolist möla. Pidevalt kurdetakse, et miks tehakse mingeid asju niimoodi nagu tehakse. Kui me nüüd küsime algallikast, et olge head ja selgitage, miks meil on praegune liigasüsteem, mis on selle põhimõtted, siis järsku on probleem, et toome selle vastuse avalikkuseni. Ja siis kui siin foorumis esitab kasutaja mu artiklis esinenud vastuste pealt küsimused, millele ma teksti mitmekordselt lugenuna toon vastused sealt samast tekstist, siis ma kaitsen oma müstilist tööandjat. Kammoon!

                      Soccerneti eesmärk ongi pakkuda mitmekesist sisu. Huvipakkuvat väga erinevatele inimestele. Mõni huvitub välismaa jalkast, teine kodusest, kolmas tahab intervjuud eestvedajatega, neljas massist eralduvaid arvamusi, viies ainult otseülekandeid vaadata jne. On ka loogiline, et mis ühele meeldib väga, ei pruugi teisele absoluutselt meeldida. See on ka täitsa okei. Küll aga ei nõustu ma sinuga, et me "noogutame kaasa". Tõesti sa võid arvata, mida soovid, aga kui mulle keegi ette dikteeriks, millest kirjutada, siis ma ei teeks oma tööd. Igal pool tegelikult ei ole vandenõusid. Arvamusrubriigis võib iga toimetaja arvata täpselt seda, mida ta ise arvab; "Fännid baaris" võivad rääkida, mida nad ise arvavad; Janar Sagim võib intervjuus öelda, et ta ei pea Eesti liigasüsteemi ideaalseks; Sergei Frantsev võib öelda, mitme välismängija kasutamine on tema arvates optimaalne; Aleksandar Rogic võib öelda, et iga alaliit proovib oma noormängijate arengut kaitsta ja sellest tulenevalt tuleb tal Eesti jalgpallis töötava inimesena KTM-reeglit toetada jne.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ilma vaadatakse ikka Climate Charti järgi mitte ühe näite järgi. Lepime selles kokku.

                        Östersund



                        Tallinn

                        Arusaadav. Minu mõte oli rohkem, et -5 kraadiga, nagu Rootsi liigat konkreetselt näitel, meil tavaliselt ei mängita.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas asdf Vaata postitust
                          Arusaadav. Minu mõte oli rohkem, et -5 kraadiga, nagu Rootsi liigat konkreetselt näitel, meil tavaliselt ei mängita.
                          See on arusaadav, aga see oli antud juhul kohatu vastus planeerimise ettekäänele.

                          Meil võib mõni päev veebruaris ka +7 olla, aga see ei tähenda, et veebruarisse on normaalne liigat planeerida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Taas tahan täpsustada fakte: märtsis on 0 nädalasisest vooru, aprillis 1, mais 2 (neist 1 seoses karikafinaaliga).
                            Ma ei ole kursis 2019 a.hooaja graafikuga aga 2018 a. mängis Flora mais 4 kodumängu järjest kolmapäeval, sealhulgas derbi Levadiaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              See on arusaadav, aga see oli antud juhul kohatu vastus planeerimise ettekäänele.

                              Meil võib mõni päev veebruaris ka +7 olla, aga see ei tähenda, et veebruarisse on normaalne liigat planeerida.
                              Nõus, et ühe päeva järgi ei saa planeerida. Kordan, et mu mõte oli, et -5 kraadiga, nagu Rootsi liigat konkreetselt näitel, meil tavaliselt ei mängita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas asdf Vaata postitust
                                Nõus, et ühe päeva järgi ei saa planeerida. Kordan, et mu mõte oli, et -5 kraadiga, nagu Rootsi liigat konkreetselt näitel, meil tavaliselt ei mängita.
                                Meil oli 17.03 Flora-Vaprus -5
                                Muuseas suurel staadionil kus rahvast rohkelt, on kehva ilma tunduvalt kergem taluda kui meil tihti katuseta, tuultele avatud treeningväljakutel ja loeb tuulekülm.

                                Ka Rootsis ei mängita tavaliselt -5-se külmaga aga kui nad alustaksid märtsis, siis tõenäosus, et mängitaks, on küllaltki suur.

                                Lisaks, enam kui kindel, et Östersundi kunstmurul on toimiv alt küte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X