320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    kuidas siis Jalgpallihaigla selles süüdi on et väidetavalt mõned fännid sinna ei pääse?
    Ära pole sealt kedagi aetud, kui just kellegi koha peal pole seistud
    Usu mind, ma olen selline fänn ja tean fänlusest nii palju, etrohkem kui pool inimestest teie organisatsioonist, kes ennast fännideks nimetavad, et ole ja hakka olema kunagi. Ja just need troppid passivad fänni sektoris. Aga normaalsed fännid ei saa sinna pileteid osta, sest kuradima aborigeenid, lapsed ja troppid on JPH liikmed. Absurd!

    Ja kui kõik tahavad midagi konkreetsemat ja mingit pakkumist. Siis mina pakkun, unustage oma VÕITLE, EESTI, VÕITLE, ärge hakkage seda laulma. Kasvõi ainult siis, kui vastane ründab või meie väravate ees on nurgalöök. Vilistage, karjuge, mõjutage psühholoogiliselt vastase peale.
    Kas on keegi eile Sampdoria vs Werder mängu vaadanud? Iga kord, kui saksa mängija tuli palliga Sampdoria völjaku poole, terve staadion hakkas vilistama ja UUUUU karjuma. Kujutage ette, mis effekt see oli ja kuidas see vastas mõjutas. See vilistamine oli nii kaua, kui kaua saksa mängijad olid palliga. Ja kuidas meil? Vastane ründab, terve staadion laulab ja hüüab VÕITLE, EESTI, VÕITLE. Vastane sõnu ei saa ja tal on hea meel laulude ajal rünnata.
    See on minu poolt ettepanek.
    Lootus sureb viimasena!

    Kommentaar


      kurat, ära hala et ei saa osta.
      saab, ja väga edukalt, sead sammud piletilevi poole ja ostad, selle asemel et halada, et sulle ei anta !

      Kommentaar


        Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
        Kas on keegi eile Sampdoria vs Werder mängu vaadanud? Iga kord, kui saksa mängija tuli palliga Sampdoria völjaku poole, terve staadion hakkas vilistama ja UUUUU karjuma. Kujutage ette, mis effekt see oli ja kuidas see vastas mõjutas. See vilistamine oli nii kaua, kui kaua saksa mängijad olid palliga.
        Võiks Itaaliale sama teha

        Kommentaar


          Seda peab igal mängul tegema!
          Lootus sureb viimasena!

          Kommentaar


            Keegi Patriot (BYL) lausub :" Usu mind, ma olen selline fänn ja tean fänlusest nii palju, etrohkem kui pool inimestest teie organisatsioonist, kes ennast fännideks nimetavad, et ole ja hakka olema kunagi. Ja just need troppid passivad fänni sektoris. Aga normaalsed fännid ei saa sinna pileteid osta, sest kuradima aborigeenid, lapsed ja troppid on JPH liikmed. Absurd!"

            Ilmselt on tollel vennikesel olemas Kohtla - Järvel mingid testid ja mõõdulindid, mille järgi tema hindab fänne ja oskab neid ka lahterdada.
            Kahjuks pole Kohtla - Järve mänge näinud aga Patriodi jutust järeldan, et seal ikka tõeline möll käib ja KÕIK ON TÄPSEL NII NAGU PEAB !?!
            Kulla Patriot - miks me ei kuule Sinu tegemistest vaid suvaliselt lahmid siin foorumis. Miskit kapi vennike oled või käid vahest reaalselt ka mõnda mängu vaatamas.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              Täna lubas püro teha mängul ju Näeme!

              Kommentaar


                Mind huvitaks, kas Patriot (BYL) vennal on hümn peas ja kas ta laulab kaasa?

                Kommentaar


                  Kuula, dnb, kallikene, Eesti hümn on mul esimesest kuni viimase sõnani meeles ja hümni ajal käsi südame peal. Tahad kuulata, kuidas ma hümni laulan?

                  Kojamees, mingeid reegleid pole, muidugi. Ja see, et ma olen Kohtla-Järvelt, ei tähenda, et terve linn on fänne täis. Sinu sarkasm on suht nõme.
                  Olite suht tublid eile. Võitle, Eesti, võitle oli eesti fänluse taseme väärt! Jätkuge samas vaimus! Ning ära kahtle, külastan kõik Eesti koondise kodumängud.

                  Ei hakka rohkem teiega vaielda siin. Las jääb nii nagu on. Pakud pakud erinevaid variante, mida uut võiks ette võtta, jääte ikka oma võitle, eesti, võitle tasemel. basta! Ma lihtsalt aru ei saa, kuidas te ise ei näe, et fänlus on suht nõme ja madalal tasemel. Aga savi. aitab küll.
                  Lootus sureb viimasena!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                    Ei hakka rohkem teiega vaielda siin. Las jääb nii nagu on. Pakud pakud erinevaid variante, mida uut võiks ette võtta, jääte ikka oma võitle, eesti, võitle tasemel. basta! Ma lihtsalt aru ei saa, kuidas te ise ei näe, et fänlus on suht nõme ja madalal tasemel. Aga savi. aitab küll.
                    Mida sa pakud? Tule ja tee siis! Muide... Kuidas sa üldiselt kavatsed lambist ühel mängul tervet fännikat midagi uut tegema panna, kui staadionil on nii kehv akustika, et sa ei kuule, mida hüütakse/lauldakse sinust 10-15 meetrit ühel või teisel pool?

                    Oma süü (ja üsna suur) on muidugi teiste mitte kuulmisel ka pasunatel, ent üldiselt on väga raske mingeid revolutsioonilisi muudatusi läbi viia, kui pead B7 sektoris olles kõrvu teritama, et kuulda, mis tuleb B6'st, rääkimata veel ka B5'st.. Ja kuniks pasunakoor kõrvad lukustab, ei saagi oodata, et kõik hüüded, mis koosnevad enamast kui kolmest sõnast ühes taktis kõlaksid...

                    Eile nägin ka ühte ruuporit, ent mina seda küll ei kuulnud... Tegu oli ka üsna väiksega, ent suurematega on vist probleeme staadionile pääsemisega ja endiselt... kuni pasunad kõlavad, ongi võimatu midagi arendada!

                    Ja sulle teadmiseks ütlen ka seda, et mina ei kuulu Jalgpallihaiglasse.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Kasper ei tea fännlusest mitte midagi, kui keegi tahaks areneda Eesti fänlust, siis oleks kõik tipp topp, praegu on liiga vähe niisuguseid inimesi, ma arvan...
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        Sa arvad, aga nii ei ole. Minuarust on viimaste mängudega Eesti fänlus arenenud küll. Areneme kasvõi väikeste titesammudena, aga vähemalt liigume kuhugi poole. Vaikselt saab juba näha kuidas fännisektor tuleb ise sellepeale, et asetada pea kohale salli (Eesti - Bosnia mängult õpitu), vaikselt ja rahulikult püüeldakse sellepoole, et kogu fännisektor laulaks ühte ja sama laulu (on arengut näha), püüdlused lõpetada mõttetu pasundamine - kas just näha on arengut, aga tagasiside EJL'lt pasunate tõrjumise vastu on olnud positiivne. Ja neid asju on veel millega oleme muutunud.
                        Minuarust pole see Eesti fänlus nii kohutav enam midagi ja vähemalt on näha, et liigume millegi suunas.

                        Kommentaar


                          Näiteks Flora mängud on tihti (alati???) pasunavabad ja laul on selge ja võimas, Respekt(Y)
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas North Vaata postitust
                            Kasper ei tea fännlusest mitte midagi, kui keegi tahaks areneda Eesti fänlust, siis oleks kõik tipp topp, praegu on liiga vähe niisuguseid inimesi, ma arvan...
                            Kas ma väitsin, et olen fänluse ekspert?
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              markofkin, paljud vis arvavadki, et kui olen vene rahvust ning kirjutan eesti keeles vigadegga, siis kõik mis ma postitan on sitt nende peale. Ei ole nii.
                              Olen lihtsalt erinevates mängudes käinud ning erinevate fännidega kokku puutunud. Kõige suurem kogemus on Inglismaa ja Saksamaa fännid, kui ma käisin Münchenis Bayern vs Manchester Utd mängul.
                              Ning, see et olen venelane ei tähenda veel mitte midagi. Olen siin samamoodi sündinud, kogu elu elanud ja Eesti koondist toetanud.Siit tulebki Patriot.

                              Aga tra, need JH on ikka troppid. Pakud, pakud variante aga saad ikka vastu näkku "kas oled tark vä", või midagi Kohtla-Järvest jne. Mõtetu.
                              P.S. Need, kes palusid mind teha midagi konkreetsemat, võiksid vaadata neid videosid. Ärge vaadake mis riigist need on, enamused on Venemaal tehtud. Aga selliseid asju me võime ka kodumängudel teha! Ja see oleks suur suur samm ette! IMHO


                              siin on vaja ainult trummid ja fännide käed! Eriti lahe enne karistuslööki.

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              Kui staadion on nagu Italia vastu täis miks ei proovinud lainet teha?


                              Nemad hüüavad siin Vpered, Spartak ehk Spartak, ette! Siin on tegutsemas kaks tribüüni. Meil on just väravate taga on kaks fänni tribüüni. Miks ei saa seda teha näiteks Võõõõõõõitle, Eesti. Siin teine tribüün vastab Võõõõõõõitle, Eesti... minu meeles tuleb kena välja.


                              sama teema

                              Ehk siis, teie tahtsite, mina pakkusin. Võiks veel veel pakkuda, kuigi on mõtekam ära teha 2-3 uut asja...
                              Lootus sureb viimasena!

                              Kommentaar


                                kus sa seda lainetust teed kui küljetribüünil vaat et peksa saad kui korraks püsti tõused?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X