320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 818 Vaata postitust
    Aga olgem ausad, Patrioti "võitle Eesti võitle" kriitikas on ikka pääääris korralik tõde sees!
    Koondis on fänluse koha pealt ikka väga palju kõikidest rongidest maha jäänud...
    Õige - ja olen seda ise juba mitu-aastat maininud ja tõdenud et on mandunud ja ära vajunud (ehkki välismängudel on foon positiivne) aga ma ei kaaguta seda korra kuus siin foorumis arvuti taga vaid olen püüdnud ise mingeid süste teha et fänlus atraktiivsem ja värvikam oleks (nt. lipud, fännibussid, bännerid, tuulemehed jne) .. Alul ootasin ka JalgpalliHaigla poolset tegutsemist ja reageeringut aga paistab et ka sealtpoolt selles osas ideid ja arenguid loota pole kuna isegi pikaajalise traditsiooniga rongkäik on ära vajunud .
    Samas kui siin foorumis Patrioti moodi vinguda ja igiseda et kõik on jama ja oleme aregus stoppama jäänud ning ise midagi uut välja pakkumata siis selliseid virisejaid ei kannata ka mitte üks teps. Ja see kui fayeriga tossutada - arvates et see ongi nüüd uus element fänluses siis ... tule taevas appi nagu Andrus ütles... nagu teada siis peale trahvide ja veelgi karmistuva/hulluva turvade me sellega midagi ei saavuta (ehkki see püro-värk mulle iskilikult meeldib!)
    Minu ettepanek - peab kokku kutsuma üle eestilise fännide ümarlaua kus kõik fännigrupeeringud ja sõpruskonnad esindatud on ja kus kõik arengusuunad ja mõtted üheskoos läbi seeditakse - millal ja kus ja kes seda orgunnib, seda ma küll öelda ei oska...mina isiklikult ei taha seda ettevõtmist ette võtta ehkki mõtteid ja ideid oleks kamaluga... aega pole lihtsalt.
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      Minu ettepanek - peab kokku kutsuma üle eestilise fännide ümarlaua kus kõik fännigrupeeringud ja sõpruskonnad esindatud on ja kus kõik arengusuunad ja mõtted üheskoos läbi seeditakse
      Vabandust, paratamatult meenus allolev offtopic, paraku enamik siinse foorumi jutust just selline ongi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Elx, arvad need on mu esimesed postitused? Ei, aga kui loomakari hakkab võitle, eesti, võitle karjuma, sina ega mina ei saa neid peatuda.
        To Jansa: mina ei virise, lihtsalt valus vaadata, kuidas koondise ja jalgpalli tase tõuseb, aga fänlus jääb samal tasemel, ei arene, ei viitsigi areneda. ja see kõik on nende troppide pärast, kes nimetab ennast jalgpallihaiglaks ja arvavad, et nad on kõige vahvamad fännid maailmas. tra, me võtame oma lapsi tribüünidele, ja mis need näevad seal? "eeeeeeeeejooooo, Eeesti"... ja kõik! mingit showd, midagi.
        ja ärge võrrelge mu postitused flayerist ja fänlusest üldse. flayer see on üks elementidest, üks väiksetest lülidest. Venemaa, Horvaatia, Serbia, Itaalia, kõik kasutavad selle. Ainult koondise fännid haiglast karjuvad siiamani VÕItLE, EESTI, VÕITLE.
        Lootus sureb viimasena!

        Kommentaar


          Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
          Elx, arvad need on mu esimesed postitused? Ei, aga kui loomakari hakkab võitle, eesti, võitle karjuma, sina ega mina ei saa neid peatuda.
          To Jansa: mina ei virise, lihtsalt valus vaadata, kuidas koondise ja jalgpalli tase tõuseb, aga fänlus jääb samal tasemel, ei arene, ei viitsigi areneda. ja see kõik on nende troppide pärast, kes nimetab ennast jalgpallihaiglaks ja arvavad, et nad on kõige vahvamad fännid maailmas. tra, me võtame oma lapsi tribüünidele, ja mis need näevad seal? "eeeeeeeeejooooo, Eeesti"... ja kõik! mingit showd, midagi.
          ja ärge võrrelge mu postitused flayerist ja fänlusest üldse. flayer see on üks elementidest, üks väiksetest lülidest. Venemaa, Horvaatia, Serbia, Itaalia, kõik kasutavad selle. Ainult koondise fännid haiglast karjuvad siiamani VÕItLE, EESTI, VÕITLE.
          Jalgpallihaigla on kõiges süüdi? Kui jalgpallihaiglat ei oleks siis poleks üldse mingit fänlust, vaid kõik karjuks omaette. Mida oled sina fänluse arendamiseks ette võtnud? ainult vihkad jalgpallihaiglat. Muidugi on mul endal ka kopp ees "võitle, eesti, võitle"-st.

          Kommentaar


            Miks ei saa selliseid elementaarseid asju staadionil enne mängu näiteks, hümni ajal või enne teise poolaja algust.
            Lootus sureb viimasena!

            Kommentaar


              mida siis ? püsti seismist?
              hümni ajal seistakse sall pea kohal, sellest ei piisa sulle?
              ära vingu siin, hakka siis asjaga tegelema ja tee staadionil midagi uut ja huvitavat siis

              Kommentaar


                haigla - ahju rsk! davai, terve staadion saal pea kohal, üks kord võib suurt lippu ära unustada!
                Ja kuidas siis alustada muuta midagi, kui tuhat inimest alustavada üht ja samat võitle, Eesti, võitle, kui vastane ründab vms... haigla a.s.a.b. ))
                Lootus sureb viimasena!

                Kommentaar


                  Suht naljakas vaadata, kuidas kõik tulihingelised koondise fännid tulevad siin vastu vaidlema Patriotile. Mina ei ole kordagi käinud Eesti jalgpallikoondist otsatribüünil toetamas, seega enamuse teie jaoks minu sõnadel puudub tähendus. Miks ma aga ei ole käinud? Sest selline fänlus ei anna inimesele, kes soovib end fänlusega välja elada, miskit. Ei ole laule, kus saaks ühes taktis hüpata, võimsa emotsiooniga plaksutada ega miskit.

                  Ei usu, et Eesti jalgpallipublik hakkaks mingil ajal püroga staadionil vehkima (kuigi 2002. aastal miskit vist oli?), kuid suur mõttetera on Patrioti jutus sees, sest minu kui kõrvalseisja jaoks ei ole fänlus viimaste aastate jooksul küll kuskile arenenud, pigem on asi jäänud lausa mannetumaks, väikese torke andis muidugi BIH koondise nägemine, mis väikese edasitõuke andis.

                  Pikalt on olnud küsimus, miks terve fännisektor ei laula kaasa? Sellele on lihtne vastus, kui sa ei ole just kõige aktiivsem fänn, kes ei taha olla asjade keskmes, siis sa lihtsalt ei viitsi 10 aastat hüüda samu hüüdlauseid.

                  Vaielge vastu või tehke muutusi ja arendage asju!

                  Kommentaar


                    Üks asi veel. On räägitud, et "blablabla.. siis hakkaks küljetribüünid ka kaasa elama .. blablabla". Aga tühjagi - kuni seis on selline nagu, nagu naiste koondise mängul pühapäeval, et ma üksinda enda kuuldeulatuses hümni laulsin ning mõned isikud vaid pihku itsitasid selle peale, seni ei juhtu midagi. Sama kurb oli seis eelmisel suvel ühel noortekoondise mängul - no mida me selliselt publikult siis tahame, kes isegi hümni ei suuda laulda?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      nagu naiste koondise mängul pühapäeval, et ma üksinda enda kuuldeulatuses hümni laulsin ning mõned isikud vaid pihku itsitasid selle peale, seni ei juhtu midagi. Sama kurb oli seis eelmisel suvel ühel noortekoondise mängul - no mida me selliselt publikult siis tahame, kes isegi hümni ei suuda laulda?
                      Sama oleks ka ise ütelnud aga jõudsid ette.

                      Kommentaar


                        Olgu mängu Italiaga hea support. Aga näete ise, et see toetus ei erine sellega, mis oli 2-3 aastat tagasi, või isegi kauem. Absurd. Ning haigla liikmed võivad ainuke asi vastu öelda: Mis sa virised, tule ja tee midagi. Aga ei saa midagi teha, kui väravate taga seisavad 5 fänne ja 1000 pealtvatajat, kes teevad kõik, mis tahavad, mitte seda, mida peab. Hümn hümniks, aga alustada peab fänni sektorist, kus ma alati olen koondise mängude ajal, ja kuhu mul pole luba seisma minna, sest mina pola JPH liikme.
                        Lootus sureb viimasena!

                        Kommentaar


                          selle jutuga et sul pole luba seal seista võid pikalt ja kaugele minna, ise seisin aastaid seal, ennem Jalgpallihaiglaga liitumist, kordagi ei öeldud midagi

                          Kommentaar


                            Võid ise minna, kui tahad, koos oma haiglaga. Kui väravate taha hakkavad misiganes lapsed ja pensionärid käima ja samuti need, kes ei saa üldse fänlusest aur, ei arene mingi fänlus Eestis. aga paljud normaalsed fännid ei saa olla fänni sektoris, sest kuradima haigla passib seal.
                            Lootus sureb viimasena!

                            Kommentaar


                              kuidas siis Jalgpallihaigla selles süüdi on et väidetavalt mõned fännid sinna ei pääse?
                              Ära pole sealt kedagi aetud, kui just kellegi koha peal pole seistud

                              Kommentaar


                                Ma ei ole JPH liige, kuna ei saa kahjuks elukoha tõttu päris igal mängul käia, üritan küll võimalikult paljudel. Keegi ajab ära vms ? Me sõbraga(ka tema pole JPH liige) käisime korralikult kaasa elamas fännisektoris, esiritta oli õnn saada ning no ei kuulnud küll kordagi, et keegi oleks kellegile öelnud, et sina ei tohi siin olla v midagi sellist. Mõttetu on viriseda, et ah ühed samad hüüdlaused jne.. Lihtsam on välja pakkuda, mis oleks parem idee. Räägiti lauludest, siis lepime kokku esialgu kasvõi ühe pikema laulu ning siis oleks vaja see trükkida ka mingitele lipikutele vms, et need jagada sissepääsudest igale fännile.Kui rääkida weel kellegi äraajamisest, siis olen mõnel mängul kohanud fännisektoris vante, kes lihtsalt istuvad ja tuimalt vahivad mängu, mine istu palun küljetribüünile, kui sa ei taha/jõua/viitsi kaasa elada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X