320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas sa kujutad ette ka kui haigeks ajudenussimiseks see kahe tribüüni värk läheb?
    seal on ilmselgetl kuskil foorumis, mail listis asjad ära seletatud et kuidas kõik käib.
    aga Eesti publik on suuremalt jaolt selline kes soccerneti või mujale ilmselt kunagi ei vaata, ja siis seal mängu ajal hakata sellist asja organiseerima....jube

    AGA, idee on hea

    Kommentaar


      isiklik arvamus on, et kõigepealt tuleb tegeleda visuaalsete asjadega, ja kui need juba paigas on ,siis hakkab igasuguseid kahe tribüüni jne.. asju tegema.

      Kommentaar


        Ma arvan, et nii suurt sammu fänluses edasi astuda oleks suht ebareaalne, aga mitte võimatu. Meie staadionid on kõvasti väiksemad kui videodes, samuti akustika, seega efekt oleks palju sitem. Staadioni teadvustaja võiks paluda laineid teha vms. Aga tuulemehikesed on kõva samm, tuleb lihtsalt konkreetselt midagi tegema hakata. Ja arvatavasti usbekkide vastu on publik lahjem ka. Staadionil võiks rahvas veits sõbralikum olla.
        Ja miks on vaja iga postitusega solvata teisi fänne, sellega ei saavuta ju midagi.

        Kommentaar


          Pole võimatuid asju, vaid on rasked asjad.
          Ei ole mõtet sõimata siin üksteist sel teemal. Selge samas aga on see, et see info on vaja viia inimesteni kes staadionil on sel hetkel. Kas staadioni teadustaja ütleb, tehakse mingid lendlehed, kirjutatakse kavasse vms.
          Vähemasti algatus ehk siis ajurünnaku on Patriot käima pannud oma pideva postitamisega. Patriot (ja ka teised) võivad panna siia igasugu ulme asju või midagi mis ei sobi...kuid seda kõike saab muuta või väikse tükikese mujale integreerida nii, et meile see sobiks. Ma ei ütle, et siin on ulme asju postitatud, vaid seda, et neid tuleb ikka sisse mõnikord. Patriot on väga häid asju siia juba näideteks toonud. Lisage siia veel asju ja hiljem võib neid vaatama hakata mis meie oludes saab teha normaalselt (et väga hale välja ei näeks meie oludes) ja integreerida/kombineerida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            kus sa seda lainetust teed kui küljetribüünil vaat et peksa saad kui korraks püsti tõused?
            Olen kõik oma koondisemängude külastused staadionil küljetribüünil olnud neid mänge peaks nüüdseks ikka sinna 15 kanti olema vähemalt ilmselt natuke rohkem. Kordagi pole keegi mulle midagi öelnud kui ma olen püsti hüpanud põneval hetkel vms.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
              markofkin, paljud vis arvavadki, et kui olen vene rahvust ning kirjutan eesti keeles vigadegga, siis kõik mis ma postitan on sitt nende peale.


              Aga tra, need JH on ikka troppid.
              Patriot,paljud arvavad,et kui olen jalgpallihaigla liige,siis olen tropp.Ei ole.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Shparkz, loomulik, et soccernetis käivad ainult mõned fännid, aga milleks siis tehtud terve struktuur JH? Ametlik fänniüksus! Kui teie ei suhtle omavahel, ei esita endale mingeid eesmärke. Ning tulete kodumängudele nii uhked või kui a le coq arenal oli fännide kohtumine Pohlakuga olite küll väga uhked: meid on 600... so what, kui te ei saa koos elementaarseid asju teha, midagi uut õppida või midagi uut tribüünil teha. Siis mina arvan, et kui te nimetate ennast suurimaks ja ainsaks koondise toetuse rühmaks peaksite rohkem omavahel tööd teha.
                Ja kui on kaks sektorid väravate taa, siis on küll võimalik seda, mis ma pakkusin. Aga selleks peab umber vaataa piletide müüki süsteemi. Mina näiteks ei saa fännide sektorile, ainult sellepärast et pole JH liige. ja samal ajal seal, kus peavad just fännid olema ona unnik lapsi ja tavalisi pealtvatajaid,
                Ühesõnaga ei ole midagi EBAREAALSET. Peaks lihtsalt pingutada natukene. Muidugi palju kergem mitte midagi ei tegema, tulla staadionile ja karjuda Võitle, Eesti, võitle.
                IMHO
                Lootus sureb viimasena!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                  Mina näiteks ei saa fännide sektorile, ainult sellepärast et pole JH liige.
                  Pole mind see veel takistanud, et JH liige pole....
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                    Mina näiteks ei saa fännide sektorile, ainult sellepärast et pole JH liige.
                    IMHO
                    loll jutt suhu tagasi, keegi ei keela sind

                    Kommentaar


                      Puhas provokatsioon Patriot.

                      Kommentaar


                        No eelmisel valiktsüklil oli seal sektorite ees piletikontroll, ju Patriot pole uuesti proovinud sinna minna. Ja miks te talle kõrri kargate? Ta räägib ju täiesti õiget juttu - kas JH ongi ainult nimekiri paberil või toimub mingi omavaheline suhtlus ka? Peale siinse foorumi? Kui mingit muud suhtlust pole, siis tekib küsimus - milleks mingi klubi või rühmitus, kui mingit sisemist suhtlemist pole? Ja kui on, siis kas seal arutatakse ka, mida ja kuidas teha?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kargasin talle kõrri selle lause tõttu - "Mina näiteks ei saa fännide sektorile, ainult sellepärast et pole JH liige. "

                          Ülejäänud teksti ma ei puudutanud, sest nõustun sellega. Jalgpallihaigla on välja surnud, midagi uut ei juhtu, midagi välja ei mõelda, rongkäikudel keegi ei käi. Uusi ideid pole ega tundub, et ei tule ka.

                          Kommentaar


                            Ok, äkki ma tõesti pole proovinud. Aga nii Horvaatia ja Soome, kui ka Itaalia ja Fääri saarte vastu ma ei saanud sinna piletid osta, sest see sektor polnud müügis lihtsalt. Muidu olen fänni sektoris laulnud. Arvan, et kui tuleb Serbia või Slovenia siis turvad ikka vaatavad pileti istukoha number või siis tuleb fänni sektori laps isaga ja isa palub mind lapsele tema istekoha vabaneda.
                            Lootus sureb viimasena!

                            Kommentaar


                              P.S. Pakkun järgmiseks kodumänguks teha suurt bannerit ÄRA VÕTA SUHU! Ning mingi pilt poiss vuvuzelaga. all võib ka juurde kirjutada: KASUTA HÄÄLT vms...
                              Ning arvan, et nagu suur rühmitus JH peaks rääkida EJL sellest, et staadioni ees oleks lõppenud pasunate müük. et see segab mitte ainult fänne, kui ka koondist.
                              Lootus sureb viimasena!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                                Aga nii Horvaatia ja Soome, kui ka Itaalia ja Fääri saarte vastu ma ei saanud sinna piletid osta, sest see sektor polnud müügis lihtsalt.
                                No ei ole võimalik, sest ise ostsin sinna nii Horvaatia ja Soome piletid kui ka nüüd uue valiktsükli paketi. Lihtsalt Piletilevist, omamata mingit seost JPH või mingi muu organisatsiooniga. Seejuures vabu kohti jäi siis veel küllaga ja ei tormanud kaugeltki kohe esimesel päeval, kui piletid müüki tulid. Kui viimasel minutil osta, siis muidugi võib juba olla see sektor lihtsalt välja müüdud. Ja istekohta ei vaata sul ükski turva, millalgi korra nagu üritati, aga küllap on aru saadud, et see on fännikal mõttetu.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X