320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Fännieetika\'

    Vibu sinu võidetud summaga sponsoreeritakse Iru vanadekodu breigigruppi

    Kus fännieetikas kirjas,et JH korraldab hasartmänge ja on kohustatud võidusummad välja maksma?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Fännieetika\'

      marcello kullake. sa võiksid endale kõigepealt selgeks teha eetika mõiste. Mulle tundub, et sa vahetad selle ära moraali mõistega. ja kui sa ei tea, mis on neil kahel vahet, siis ära võta fännieetika suhtes sõõna...

      Niisiis. Minul isiklikult enam seoses ennustusrahadega mingeid pretensioone pole. Kõik korras ja mina rahul.

      Aga seda tahan küll öelda- kõike ei mõõdeta rahas. Sellest peaksid vähemalt need inimesed, kes peavad end koondise fännideks aru saama. Ja sõnapidamine on üks asi, millest fänn peaks lugu pidama. Kui midagi on lubatud, siis tuleb seda ka teha, või siis tegamata jätmise korral inimesele silmast-silma seletama, miks ei ole tehtud. Asi in põhimõtetes. Nagu näha, pole nii mõnigi fänn sellest veel aru saanud...

      See ongi kõik minu poolt selles postituses. Rohkem ma enam eetika teemat ei puuduta ja pesu ei pese. Kuigi võiks seda teha. Olgu rahul need inimesed ja \"fännid\" kes end õnnelikeks peavad...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Fännieetika\'

        Kuna siin on juttu fännieetikas, siis lisan ka omaltpoole ühe mõtte. Tegelikult tahaks kritiseerida teatud inimesi. Teemaks siis jalgpall ja õlu. Enamus fänne on ka suured õllesõbrad, aga vat mind ajavad närvi need \"fännid\", kes kui jooki sisse saavad arvavad, et nad on jube targad sellel alal ja teavad kõike. Selliste inimestega käib kaasas ka see asi, et kui nõrga meeskonna üle võit saadakse ollakse nii, et oooo see võistkond ikka parim, aga kui palju raskema võistkonnaga viiki mängitakse, kellele muidu oleks suurd oht kaotada, siis öeldakse, et see meeskond ikka hale küll.

        Segane see vähe jutt tuli, aga sain ära öelda, mis mind juba pikemat aega piinab. Ja muide selline fännlus ei ole ainult jalgpallis.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Fännieetika\'

          Sellest loeb välja rohkem kibestumist,et ise veel õlli juua ei tohi.Kannata ära...

          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Fännieetika\'

            Algselt postitas marcello


            Sellest loeb välja rohkem kibestumist,et ise veel õlli juua ei tohi.Kannata ära...
            ei see ei ole sugugi kibestus ja kes ütles et ei joo aga mõistuse piires jalgpalli kui jalgpalli vaatan

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Fännieetika\'

              Algselt postitas Erx112


              Kuna siin on juttu fännieetikas, siis lisan ka omaltpoole ühe mõtte. Tegelikult tahaks kritiseerida teatud inimesi. Teemaks siis jalgpall ja õlu. Enamus fänne on ka suured õllesõbrad, aga vat mind ajavad närvi need \"fännid\", kes kui jooki sisse saavad arvavad, et nad on jube targad sellel alal ja teavad kõike. Selliste inimestega käib kaasas ka see asi, et kui nõrga meeskonna üle võit saadakse ollakse nii, et oooo see võistkond ikka parim, aga kui palju raskema võistkonnaga viiki mängitakse, kellele muidu oleks suurd oht kaotada, siis öeldakse, et see meeskond ikka hale küll.

              Segane see vähe jutt tuli, aga sain ära öelda, mis mind juba pikemat aega piinab. Ja muide selline fännlus ei ole ainult jalgpallis.
              Vastuseks ütleks siis seda, et purjus inimestega on raske vaielda ka muudest asjadest kui ainult jalgpallist.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Fännieetika\'

                Selleks,et ohkida ja vinguda koondise mängu üle,ükspuha milline see tulemus või mängupilt oli ei pea isegi purjus olema.Minge lugege neid delfi imbetsillidest kommenteerijaid kes ise ühelgi mängul ei käi vaid nende ainuke elumõte ongi ainult viriseda ja siis rõõmu tunda kui keegi neile tähelepanu pöörab.Ja see ei käi ainult jalgpalli kohta.
                Pakun et siin on erx silmas pidanud ka -antz- kommi öösel pärast läti mängu.Julgen väita,et see mees teab jalgpallist piisavalt,et sellist kommi kirjutada!
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Fännieetika\'

                  Algselt postitas marcello


                  Selleks,et ohkida ja vinguda koondise mängu üle,ükspuha milline see tulemus või mängupilt oli ei pea isegi purjus olema.Minge lugege neid delfi imbetsillidest kommenteerijaid kes ise ühelgi mängul ei käi vaid nende ainuke elumõte ongi ainult viriseda ja siis rõõmu tunda kui keegi neile tähelepanu pöörab.Ja see ei käi ainult jalgpalli kohta.
                  Pakun et siin on erx silmas pidanud ka -antz- kommi öösel pärast läti mängu.Julgen väita,et see mees teab jalgpallist piisavalt,et sellist kommi kirjutada!
                  Vat sa said nüüd aru, mis ma mõtlesin ja seletasid teistele ka selgemini. Aga jah mul on selline \"fännamine\" jäänud ette just jalgpallis

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Fännieetika\'

                    kas on eetiline, kui jalkafänn vaatab hokit või kossu?

                    palun konkreetset vastust, aitäh

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Fännieetika\'

                      Algselt postitas Fanattt


                      kas on eetiline, kui jalkafänn vaatab hokit või kossu?

                      palun konkreetset vastust, aitäh
                      Jah, on küll eetiline.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Fännieetika\'

                        Algselt postitas Fanattt


                        kas on eetiline, kui jalkafänn vaatab hokit või kossu?

                        palun konkreetset vastust, aitäh
                        Mis Sa ise muidu arvad, kas võib või mitte..
                        mina olen kahe-vahel..

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Fännieetika\'

                          väike tähelepanek, mis pisut ärritas viimsel mängul

                          nimelt kui kodanikud tulevad koondise mängule, siis võiks üleriieteks (võimaluse korral), valid kas sinise, valge või musta (tumeda) värvi

                          ikka nõme on vaadata kodanikke, eks tulevad mängule erk kollastes ja punastes jopedes ning samuti mütsides ....aga samas kui tal on ainult üks kollane soojem jope, siis vist ei ole miskit parata
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Fännieetika\'

                            Algselt postitas stiff


                            väike tähelepanek, mis pisut ärritas viimsel mängul

                            nimelt kui kodanikud tulevad koondise mängule, siis võiks üleriieteks (võimaluse korral), valid kas sinise, valge või musta (tumeda) värvi

                            ikka nõme on vaadata kodanikke, eks tulevad mängule erk kollastes ja punastes jopedes ning samuti mütsides ....aga samas kui tal on ainult üks kollane soojem jope, siis vist ei ole miskit parata
                            Siis on ju võimalus koondise särk jope peale tõmmata vms, kui just tõesti sulekas pole. Mina näiteks sikutasin tänases ja ka reedeses U21 mängus koondise särgi jope peale.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Fännieetika\'

                              Ise olen korra mõelnud et koos piletiga võiks kaasa saada kasvõi tavalise t-särgi õiget värvi jnekohustusega see selga panna muidu statale sisse ei saa
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Fännieetika\'

                                Algselt postitas stiff


                                väike tähelepanek, mis pisut ärritas viimsel mängul

                                nimelt kui kodanikud tulevad koondise mängule, siis võiks üleriieteks (võimaluse korral), valid kas sinise, valge või musta (tumeda) värvi

                                ikka nõme on vaadata kodanikke, eks tulevad mängule erk kollastes ja punastes jopedes ning samuti mütsides ....aga samas kui tal on ainult üks kollane soojem jope, siis vist ei ole miskit parata
                                Mulle meeldib mu puane müts ja kannan seda ka edaspidi.See,et sulle see ei meeldi on puhtalt sinu enda probleem.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X