320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Fännieetika\'

    Aga siiski on hea värvi hoida. Muidu tuleb lõpuks välja selline tsirkus. See käib nüüd küll rohkem plagude ja lippude kohta, aga õpetlik on see siiski. Nii võib juhtuda, kui kõik eri värvi lipukesi vorpima hakkavad. Nagu 3 rida reklaame.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Fännieetika\'

      Kuhu võib osta niisugused http://bronepoezd.ru/img/foto22-6f.jpg lintid, ainultj valged ja sinised?

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Fännieetika\'

        Millest?

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Fännieetika\'

          Algselt postitas Eesti tüdruk


          Kuhu võib osta niisugused http://bronepoezd.ru/img/foto22-6f.jpg lintid, ainultj valged ja sinised?
          jeesti türik. kassa mõnda kangapoodi tiad? vot sialt on võimalik saada

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Fännieetika\'

            mis seal ikka.
            peksa?

            tegelt asi nii,et see jah eriti meeldiv ei ole,aga kui isegi oleks midagi toimunud siis vaevalt,et fännidribüün oleks pealt vaadanud seda.
            sihukesed vennad tuleks AHJU pista!
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Fännieetika\'

              Algselt postitas jan


              fännieetikast niipalju, et jubedalt häirisid mingid tüübid, kes pressisid ennast fännisektorisse ja hakkasid seletama et seal on nende kohad jne(ehk olid ka, ei pööranud eriti tähelepanu). Kui nad olid oma tahtmise saavutanud, siis ei huvitanud neid eriti see mis platsil toimus, vaid pidevalt olid mingid probleemid, et keegi seisis neil liiga lähedal või midagi sellist. Kui nad ka juhtusid platsil toimuvat jälgima, siis olid kommentaarid a la: \"kuradi neeger pane see pall käest ära\" (see siis ricardole suunatud, leian, et sellist asja karjuda, olgu ta kes tahes, on lihtsalt matslik.)eesti palluritest ei paistnud nad kedagi teadvat, siis oli veel probleem see, et keegi seisis neile liiga lähedal vms. Peale seda, kui keegi püüdis neile öelda, et selliseid neegriasju ei peaks karjuma, pakuti tollele tüübile kohe lõuga. Ei tahagi midagi muud öelda, kui seda, et igaüks teab ise, kuidas kaasa elab aga see oli lihtsalt äärmiselt nõme. Teie arvake mis tahate, mind lihtsalt häiris see ja tahtsin hinge pealt ära saada.
              päris ülbed kujud.MÄTTASSE
              Pilt kus trumm on?

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Fännieetika\'

                ka mina kisasin täiega, et Figo ja Rondaldo on pede. Kindlasti ei tee see neist veel pedesid ma arvan, aga mängule ma teisiti kaasa ka elada ei saa, sest hing uitab ju koos omadega palliplatsil ja verbaalselt tahan ma võimalikult palju vastaseid mõjutada, et nad kaotaksid eneseusu ja kaotaksid meile, ja mis siis et nad eesti keelest aru ei saa ning veel vähem mind kuulevad.

                Siiski hiljem mõtlesin, et ka sõna pede ei ole kõige õigem, õige sõna peaks olema millega vastaseid leebelt halvustada, kas pasa vms, ühesõnaga sõna, mis ei seostuks inimese nahavärvi ega ka seksuaalseorientatsiooniga.
                Üritan edaspidi ka platsi kõrval väljenduda korrektsemalt. Aga kindlasti jääb hääl sama valjuks, et ikka ja ikka saada rahuldus üheskoos nende teiste sadade fännidega, kes lasevad häälel kõlada ning ei pane pahaks ka natukene ebatsensuursemaid väljendeid.


                Teine asi, miks rahvas hümni ajal sallil ei lase peakohal lehvida?

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Fännieetika\'

                  Algselt postitas dreyd



                  Teine asi, miks rahvas hümni ajal sallil ei lase peakohal lehvida?
                  mina lasen:P
                  Pilt kus trumm on?

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Fännieetika\'

                    mina ei lase.
                    Aga ta raisk lehvib siiski!
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Fännieetika\'

                      Olen ise ka vist iga mäng tegelend tüüpidega, kes tahavad meie sektoris istuda (sic!) täpselt omal kohal. Hullem lugu oli muidugi näiteks viimasel vene mängul sellega, et tulid mingid Venemaa tegelased meie sektorisse, sest olid sinna miskipärast piletd saanud. Sai korduvalt nii neile kui turvadele öeldud, et mingu ükskõik kuhu mujale, aga turvad olid muidugi lollid kui leivalbidad ja ei näinud probleemi. Pärast õnneks tõmbasid vennad ise sealt minema. Huvitav, kas mingit turvade koolitust pole jalgpalli teemadel võimalik teha?

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Fännieetika\'

                        Tervist.

                        Oleks selline küsimus, et kas vanus mängib ka rolli kui tahad jalgpallihaiglaga liituda? Olen ise tuline eesti koondise toetaja ja käin igal mängul kus võimalik, aga vanust on 16 aastat... kas see võib olla probleemiks liitumisel?

                        Hanzalu

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Fännieetika\'

                          Algselt postitas Hanzalu


                          Tervist.

                          Oleks selline küsimus, et kas vanus mängib ka rolli kui tahad jalgpallihaiglaga liituda? Olen ise tuline eesti koondise toetaja ja käin igal mängul kus võimalik, aga vanust on 16 aastat... kas see võib olla probleemiks liitumisel?

                          Hanzalu
                          Ei see tohiks mingi probleem olla. mul kaks poega seal Haiglas üks on 10 ja teine 12.
                          Nii et pastak kätte ja avaldust täitma !

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Fännieetika\'

                            aga pmst kui soovitajaid ei ole, sis ei ole mõtet ka kirjutada?

                            Olen pärit tartust ja meil neid jalkafänne palju ei ole... kõik fännavad seda krdi Rocki :P

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Fännieetika\'

                              möh?

                              Aga kus siis veel?

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Fännieetika\'

                                aga kas sa arvad, et Tallinnasse kõik viitsivad tulla?
                                enamus mitte ma ei ütlegi, et tartus täiesti 0 on, aga üpris väike ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X