320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpall telekas, pubis ja internetis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Igatahes, tellisin Hiiu pubis suurele ekraanile Roma - Interi mängu ja panin suure laua ekraani ees ka kinni, alates kell 21.15 siis. Laupäevani!
    Suured tänud härra Francesco, et suutsid ekraanile saada maailma tugevaima liiga , Serie A mängu, mitte mingi inglise vutipask! Interistadele peaks salvrätikud ka kaasa võtma, kes on nõus toetama mõne euroga? Või on Morattil peale eilset Samueli jama juba abipakett ka oma fännitaridele Eestimaal saadetud? Igatahes Roomalased kõik rivistuda ja anda tõeline lahing kõikidele vaenlastele!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Hea töö. Ma hakkan pileteid müüma.

      Kommentaar


        Tramuhvid, keeravad oma kossuga mu rahuliku pühapäevase mänguvaatamise plaani kanni.
        Kuna seltskond hakkab heterostuma, siis omandab läbi selle plaan ka uut varjundit.

        Kommentaar


          Põm võiksid tartlased homse päeva jooksul vuti vaatamise mõtetest siia teada anda, ehk saab miskit planeeritud.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Laupäeval ei tule, aga homme Barca-Milanile tuleks küll.
            Orbikjaam ja mina platsis. PM tel nr?
            Algselt postitas count Vaata postitust
            See oleks küll priceless. Agoonias lakku täis joonud Bilani gayklubi peale 5:0 sumpsi saamist... ahvatlev pakkumine...laeksin isegi fotoka aku täis ja teeks hulgim pilte
            Pane siis laadima ja lenda peale, muidu oled juustukott.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Diego võiks ju üle tsekkida sinimustas särgis.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                roni aga kohale

                Kommentaar


                  Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                  Põm võiksid tartlased homse päeva jooksul vuti vaatamise mõtetest siia teada anda, ehk saab miskit planeeritud.
                  Ma olen huvitatud, aga ei tea, kas päeva jooksul ise siia foorumisse satun. Ma PM-in sulle oma telefoninumbri. Kui huvilisi on, siis alates kella neljast saab mulle teada anda, kas ja kus midagi toimub. Mulle sobib kõik kesklinna kandis, eriti head on Trehv ja Spordibaas.

                  Kommentaar


                    Kurja rsk, seekord ei näe Roma poiste vesiseid silmi laivis, sest on kõvem kalatripp planeeritud selleks nv-ks. Jään värvikatele kommentaaridele lootma!
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Käivad jutud, et Romanistad plaanivad Interi pusa Hiiu pubi peldikusse üles puua....
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        kellelgi kumminaist pole?

                        Kommentaar


                          Mis sa sellega peale hakkad? Uuu ja vist? ka orbik pidid ju ka kohale tulema.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                            Kurja rsk, seekord ei näe Roma poiste vesiseid silmi laivis, sest on kõvem kalatripp planeeritud selleks nv-ks. Jään värvikatele kommentaaridele lootma!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Mis sa sellega peale hakkad? Uuu ja vist? ka orbik pidid ju ka kohale tulema.
                              Sa pole piisavalt mees, et mulle naiseks olla.

                              Kommentaar


                                Kui Tartus miskit toimub, pange siia ka kirja, õhtul tulen loen.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X