320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Stinger!
    Enne uute küsimuste esitamist vasta palun küsimusele mis siin juba korduvalt läbi käinud. Palume kõik nimed ja % alates 1-sest ja lõpetades viimasega. Samuti hääletajate arv.
    Kedagi ei huvitagi kes kuidas hääletas, iga inimese oma asi.
    1.Oper 29%
    2....... ...% jne
    Tänud.
    On teil tegemist mingi salaorganisatsiooniga?

    Kommentaar


      #47
      Kulla SEN. MTÜ juhatuse esimehene teen otsuse neid tulemusi mitte avaldada , sest on reaalne oht andmete kuritarvitamisel.
      Kui ise aru ei saa , siis küsi selle "nurga advogaadist" klouni käest , kes teid mingi aeg nõusta.
      Palju kära - vähe vilja.

      Tehke kuhugile mujale omad küsitlused või ongi see Soccernetile omane , et topitakse meelevaldselt sinna , kuhu ise hääks arvatakse.


      Kui plaanis omi auhindu välja anda, siis andke tuld aga enda isiklikust mugavusest johtuvalt pärast küsitlust veel neid "oleks-id" siia toppida.

      Mis puudutab aga arve ja numbreid , siis küsitlusest osavõtjate protsent oli tunduvalt kõrgem , kui Harju tänava maatehingu puhul elik siis JOKK.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #48
        Kõrvaltvaatajana kemplemist jälgides, on mulle tekkinud mulje, et grupp JPH-ga opositsioonis olevaid seltsimehi on leidnud võimaluse tolmu üles keerutada.
        Kui JPH-s on poolsada liiget, miks siis valimisest osavõtupross suht nigel oli?
        Kesikud Tallinnas ainuvalitsejaks tõstnud kohalikel omavalitsuse valimistel oli osavõtu protsent kõigest 41%. kas nigel osavõtt tähendab, et rahulolematud teeksid oma gallupi, kesikud raputaksid tuhka pähe loovutaksid viletsale osavõtule viidates võimu , mille tulemusena jääks Oper ilma hüvedest ja taandaks end erakonnast?
        Tobe kas pole?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas kojamees Vaata postitust
          Kulla SEN. MTÜ juhatuse esimehene teen otsuse neid tulemusi mitte avaldada , sest on reaalne oht andmete kuritarvitamisel.
          Kui ise aru ei saa , siis küsi selle "nurga advogaadist" klouni käest , kes teid mingi aeg nõusta.
          Palju kära - vähe vilja.
          MOTT
          viimane küsimus veel et milline oht varitseb ja kes tahavad kuritarvitada?

          Ja kulla KOJA. Seda ma ju ometi küsima ei lähe selle "nurga advogaadist" klouni käest et kas kõigepealt tuleb saada juhatusse et esimeheks saada.
          Sina ju kahjuks seda pole, või käivad IRL-s asjad teistmoodi?
          Tehke oma asjad 1x korda ning ärge vassige ja valetage. Esindate ju ikkagi 500 liiget. Mingi vastutus võiks ju olla!?
          Edu teile!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Jah, nuputasin. Seega 10 inimest hääletas Andrese jobuks ja seda organisatsioonis mis kuulutab et neil on üle 500 liikme. Koomikud.
            Aga miks ikkagi salastatakse hääletustulemusi?
            Huvitab ka see paljud tõmbasid kriipsu või jätsid jobu koha tühjaks. Kas seda ka arvestati? Ise nt ei kirjutanud sinna midagi.
            Kas tõesti ei tulnud kordagi mõtet härrastel et jätaks sel aastal see mõttetu jubu tiitel andmata?

            Miks ei kirjutanud midagi. Mida tagant järgi plõksida?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Miks ei kirjutanud midagi. Mida tagant järgi plõksida?
              Ei saa aru. Mis miks ei kirjutanud midagi?
              Mina ei kirjutanud jobuks kedagi, geeniuse aint valisin.
              Ja ei plõksi, tahtsin lihtsalt teada palju oli selliseid hääletajaid kes jobut ei leidnud. Aga nagu näha siis need kõik salastatud. Kuritarvitamise oht!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Ei saa aru. Mis miks ei kirjutanud midagi?
                Mina ei kirjutanud jobuks kedagi, geeniuse aint valisin.
                Ja ei plõksi, tahtsin lihtsalt teada palju oli selliseid hääletajaid kes jobut ei leidnud. Aga nagu näha siis need kõik salastatud. Kuritarvitamise oht!
                Sina jätsid jobu valimata, teised valisid. Tulemus on kõigile teada. Kogu lugu.
                Kas olla tulemusega rahul või mitte, ei muuda enam midagi.

                Kommentaar


                  #53
                  Põhjendus-sport ja poliitika olgu lahus
                  Miks siis üks teine erakond kasutab ära fänne ja ka jalgpallureid (sest nende ja selle mängu pärast staadionile tullakse) ja levitab tribüünil oma loosungeid?
                  Nurga advogaad
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                    Kulla SEN. MTÜ juhatuse esimehene teen otsuse neid tulemusi mitte avaldada , sest on reaalne oht andmete kuritarvitamisel.
                    Kui ise aru ei saa , siis küsi selle "nurga advogaadist" klouni käest , kes teid mingi aeg nõusta.
                    Palju kära - vähe vilja.

                    Tehke kuhugile mujale omad küsitlused või ongi see Soccernetile omane , et topitakse meelevaldselt sinna , kuhu ise hääks arvatakse.


                    Kui plaanis omi auhindu välja anda, siis andke tuld aga enda isiklikust mugavusest johtuvalt pärast küsitlust veel neid "oleks-id" siia toppida.

                    Mis puudutab aga arve ja numbreid , siis küsitlusest osavõtjate protsent oli tunduvalt kõrgem , kui Harju tänava maatehingu puhul elik siis JOKK.

                    noo täpselt, ma ei saa ikka kisast aru, üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu, mis siis? kas me ei ela siis demokraatlikus riigis? nende oma asi on mis valimise nad teevad ja keda valivad. nüüd mingid suva vennad siis karjuvad ja lõugavad. ühesõnaga - keda kotib see värk!! kas Oper valiti jobuks või mitte, Operit ennast vaevalt see asi kottis...minge surfake rate.ee ja vaadake naisi kui midagi paremat teha pole


                    noo täitsa perses mu postitusest on möödas ca 20 min ja ma pole veel ühtki sõimu postitust saand foorum on täitsa hukkas endaga ikka. mis lahti on? poistel tuli mõistus koju ja kõik rates nüüd selle asemel et siin mõttetult sõimata üksteist

                    Kommentaar


                      #55
                      kas me ei ela siis demokraatlikus riigis
                      Kuidas sul see lause käib kokku sellega,et klounid tembeldavad kellegi jobuks tema vaba valiku pärast?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Kuidas sul see lause käib kokku sellega,et klounid tembeldavad kellegi jobuks tema vaba valiku pärast?
                        üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu

                        kas kuskil on kirjas et üks ühing ei tohi teha küsitlust enda liikmete vahel ja valida ta jobuks kui enamus ühingu liikmed seda nii arvavad....minu arust iga ühing tohib teha mistahes küsitluse ja valida keda tahes kui see on nende arvamus. või tohib inimese valikud dmeokraatlikus riigis piirata ja suunata? nende oma asi. nädala aja pärast on see kõigil meelest läinud ja ma usun et Operil on ammu juba meelest see asi läinud

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          üks ühing tegi enda seas küsitluse ja selgus et Oper on jobu

                          kas kuskil on kirjas et üks ühing ei tohi teha küsitlust enda liikmete vahel ja valida ta jobuks kui enamus ühingu liikmed seda nii arvavad....minu arust iga ühing tohib teha mistahes küsitluse ja valida keda tahes kui see on nende arvamus. või tohib inimese valikud dmeokraatlikus riigis piirata ja suunata? nende oma asi. nädala aja pärast on see kõigil meelest läinud ja ma usun et Operil on ammu juba meelest see asi läinud
                          Seda ma küll ei usu et see Operil nii ruttu meelest ära läheb.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Seda ma küll ei usu et see Operil nii ruttu meelest ära läheb.
                            minu pärast olgu tal see kasvõi elu lõpuni meeles, mul pole sellest sooja ega külma

                            Kommentaar


                              #59
                              Parem ongi, kui see tal meelde jääks. Siis järgmine kord ehk mõtleb, ennem kui jälle mingi nõmedusega lagedale tuleb
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #60
                                Imestama paneb...

                                Kulla kallikesed. Pole küll õige, et sõna võtan selles foorumis? aga sorry- demokraatiast on asi küll õige kaugel, ja selle kohta võin küll Eesti Vabariigi kodanikuna sõna võtta. Tean päris kindlalt- ühegi valimistulemuse andmed poel kunagi salastatud- normaalses demokraatlikus riigis ja ühingus- ei öelda, kuidas üks või teine liige personaalselt (nimeliselt) hääletas, kuid ühe ühingu liikmel on õigus teada, mis tema organisatsioonis toimus- KES kui palju hääli sai. Eelnev on elementaarne ühele demokraatlikule organisatsioonile. Ja hääletussedelite (ja muude andmete) hoidmesel on ajaliselt ka omad nõuded. MIna pole JPH liige ja minul pole õigus nende hääletussedelitega tutvuda, kuid organisatsiooni liikmetel see õigus on. Paneb imestama salastatus ja muu. KOJA- anna andeks aga mina nii mõtlen- kui üks inimene kuulutatakse JOBUKS lihtsalt selle pärast, et ta kuulub mingisse erakonda- sel juhul võib ka sind valida järgmisel aastal JOBUKS. Iga inimese erakondlik kuuluvus on tema enda valida. Iga inimese usutunnistus on tema enda valida. Väita vastupidist on demagoogia ja inimõiguste rikkumine.
                                JPH tahab olla eesti tavakodaniku suunaja jalgpalli armastuse teele. Sellised nükked, kus keegi kuulutatakse JOBUKS vaid tema erakondliku kuuluvuse tõttu näitab organisatsiooni ülimat sallimatust inimõiguste suhtes. Need väited, et küllap OPER astus KESKI vaid isiklike hüvede pärast on puhas spekulatsioon. Normaalses ühiskonnas oleks inimene enne, kui ta kuulutatakse JOBUks kutsutud kasvõi JPH üldkogu ette ja kuulatud tema põhjendusi, MIKS ta on midagi sellist teinud, mida ta teinud on. Soovitus ka järgmisteks aastateks. Praegu on üks liit teinud avalduse, millel ühiskonnale on mõju ilma, et oleks kuulatud osapooli ja peale kõige ei teavitata ka liikmeid sellest, millised olid valimistulemused....
                                Andke andeks- aga Isamaaliidu demokraatia on surnult sündinud...
                                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X