320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Targu talitseda ikka.
    Mõnus lugemine aga PR mis sugune.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      Ehk on Operi näide eeskujuks või hoiatuseks teistele lugupeetud ilmakodanikele, kes kaaluvad enda müümist (minu seisukoht antud juhtumi puhul) või sidumist võimujanulistega.

      "But there is a thing which we must fear the MOST. It's the indifference of good men."
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        kallikesed. võtke nüüd asja ikka mõistusega.

        jutt löömata jäänud väravat on pask. piinlik peaks olema!
        pronksõduri sidumine Operi maailmavaatega on samasugune pask


        nii palju kui mina asjast aru saan, siis müüs Oper end Mefistole maha väga kindlal põhjusel. võitjaks ei ole siin ennekõike Operi isik, kes saab nüüd endale uued valuveljed vaid ikkagi ennekõike Eesti jalgpall. olen kindel, et see on kaalutletud otsus, mis tuli väga raskelt. aga seekord siis pühendas eesmärk abinõu. mehele selle eest näidispoomine korraldada iseloomustab võimetust asjadesse süveneda. ma ei julge seda sammu küll valjuhäälselt heaks kiita, aga minu respekt tema vastu tegelikult tõusis.
        Jack of all trades, Master of nuns

        Kommentaar


          Algselt postitas kojamees Vaata postitust
          Targu talitseda ikka.
          Mõnus lugemine aga PR mis sugune.
          Kojamees, miks sina suurepärase jalgpalliorganisatsiooni ja jalgallientusiastina hääletasid Operi jalgpallistaadioni rajamise vastu? Mäletad küll, hääletamine toimus Kristiine halduskogus.

          Kus on sinu jalgpalliarmastus või oled erakonna hüpiknukk? Tubli mees!

          Aga ära muretse, kui inimesed selle hääle kohta küsima hakkavad, ütle neile, et "Targu talitseda ikka. Mõnus lugemine aga PR mis sugune.".
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
            kallikesed. võtke nüüd asja ikka mõistusega.

            jutt löömata jäänud väravat on pask. piinlik peaks olema!
            pronksõduri sidumine Operi maailmavaatega on samasugune pask


            nii palju kui mina asjast aru saan, siis müüs Oper end Mefistole maha väga kindlal põhjusel. võitjaks ei ole siin ennekõike Operi isik, kes saab nüüd endale uued valuveljed vaid ikkagi ennekõike Eesti jalgpall. olen kindel, et see on kaalutletud otsus, mis tuli väga raskelt. aga seekord siis pühendas eesmärk abinõu. mehele selle eest näidispoomine korraldada iseloomustab võimetust asjadesse süveneda. ma ei julge seda sammu küll valjuhäälselt heaks kiita, aga minu respekt tema vastu tegelikult tõusis.
            noh aga siis tulebki nii öelda, mina püüan keskile hääli vastu saan staationi arenduse, mitte ei aja mingit hülgejuttu laste aitamisest
            igaljuhul leian, et lapsi või keda iganes on võimalik aiadata ka ilma parteide toetuseta
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Algselt postitas stiff Vaata postitust
              noh aga siis tulebki nii öelda, mina püüan keskile hääli vastu saan staationi arenduse, mitte ei aja mingit hülgejuttu laste aitamisest
              igaljuhul leian, et lapsi või keda iganes on võimalik aiadata ka ilma parteide toetuseta
              kui sa natuke mõtled, siis saad aru, et just seda ei ole tal võimalik öelda. sellest tuleb meil endil aru saada.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                kui sa natuke mõtled, siis saad aru, et just seda ei ole tal võimalik öelda. sellest tuleb meil endil aru saada.
                krt ta siis ronib sinna poliitaksse kui ta enam midagi öelda või nii nagu asjad on vaid hämab, kehtib kõigi poliitikute kohta
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  Algselt postitas stiff Vaata postitust
                  krt ta siis ronib sinna poliitaksse kui ta enam midagi öelda või nii nagu asjad on vaid hämab, kehtib kõigi poliitikute kohta
                  kui sa sellest tõesti aru ei saa, siis pole ka minu võimuses sind aidata
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    2002 a. Edgar Savisaar torpedeerib Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist.
                    2006 a. Tarmo Kruusimägi torpedeerib Operi jalgpallistaadioni rajamist.

                    Jalgpallijobud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      2002 a. Edgar Savisaar torpedeerib Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist.
                      2006 a. Tarmo Kruusimägi torpedeerib Operi jalgpallistaadioni rajamist.

                      Jalgpallijobud?

                      Siis ärgem unustagem ka RKASi vastutöötamist Levada ja Levadia plaanile teha Maarjamäe staadion korda.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Ja Oper kandideeribki 1. ringkonnas kahju, masendav, uskumatu ikka kuidas oma mainet võib üks mees maha teha..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                          Targu talitseda ikka.
                          Mõnus lugemine aga PR mis sugune.


                          Sinu korraldatud PR ju, tee nüüd enda peegelpildile pai . Kiskusid oma poliitilised vaated jalgpalliplatsile.

                          Ehk oled siis õnnelikum, kui Oper koondise eest sel aastal ei mängiks tänu teie "õnnestunud" kampaaniale??? Vot see oleks tõeline sinu ja paari sinu sõbra kink Eesti jalgpallile, kuigi nagu sinu volikogutööst mulje jääb, siis on sulle kõige olulisem see, et Andres mingi hinna eest ühte täismõõdus halli ei saaks ehitada jalgpalli arendamiseks.
                          Masendavalt naljakas inimene oled!

                          Kommentaar


                            to Martin.
                            Kristiine Halduskogu liikmena olen nõus kommenterima oma otsust , kuigi poliitikas pole see igakord vajalik aga .... aga .... Sina kui Postimehe ajakirjanik , Sinul selleks ju väga hea võimalus , et helistada mulle ja teha sellekohane infojupp Postimehesse.
                            Minu kontakst. 56721040

                            Ma ei näe põhjust , et me peaksime siin foorumis hakkama arutlema päevapoliitiliste küsimuste üle.

                            Igastahes võiks see olla küll päris hää teema Postimehes .


                            Parimatega
                            Tarmo "Kojamees" Kruusimäe
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mrg Vaata postitust
                              Sinu korraldatud PR ju, tee nüüd enda peegelpildile pai . Kiskusid oma poliitilised vaated jalgpalliplatsile.

                              Ehk oled siis õnnelikum, kui Oper koondise eest sel aastal ei mängiks tänu teie "õnnestunud" kampaaniale??? Vot see oleks tõeline sinu ja paari sinu sõbra kink Eesti jalgpallile, kuigi nagu sinu volikogutööst mulje jääb, siis on sulle kõige olulisem see, et Andres mingi hinna eest ühte täismõõdus halli ei saaks ehitada jalgpalli arendamiseks.
                              Masendavalt naljakas inimene oled!
                              JAAAA! Las Oper hakkab nüüd jonnima kaa!
                              Totaalne lasteaed!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Kohe saate kukust kuulda järgmist tegelast selgitusi andmas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X