320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see on Kristiine Halduskogu päevakordi kajastav sait ja see siis selline foorum.
    Mehed tulge mõistusele , see on Futti foorum.
    camooooooooooooooooooooooon.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      Ah roogi lund ja helbi oma kamba lolluse tagajärgi - ise segasite poliitika jalgpalli.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Puhtast uudishimust oleks huvitav teada,,mis plaanid on Tallinna K-linnavalitsusel Kotka tn. 12 söötis staadioniga?

        Tahaks ise kah teada, loodan, et see renditakse Oper JK-le arendustegevuseks . Või tead kedagi teist, kes seda arendada tahaks ja kes oleks selle ja teiste potentsiaalsete objektide peale oma raha ja aega kulutanud, äriplaane teinud ja arhitekte palganud? Nagu ma aru saan, siis Oper JK ei vääri teie silmis staadioni ehitusluba, sest Oper on keskerakondlane?? Ja kui me staadioni saame, siis saab põhjus olla ainult selles, et Oper on keskerakonnas?? Kui Flora sai riigilt raha ja maad staadioni ehitamiseks, siis oli see igati ok. Kui meie soovime rentida maad ja ise ehitada, siis see on korruptsioon?

        KOkkuvõtteks: te kõik olete sellega ju nõus, et riik peaks rohkem panustama sporti nii nagu see on mujal naaberriikides. Ise mängite meeste liigades palli ja ei ole ju ühtegi täismõõdus halli, kus seda talvel teha. Lapsed peavad talvel õues palli mängima, sest pole spordisaale. Linn annab raha vaid 1 huviringile, kuigi tavaliselt käivad lapsed 2-3 huviringis korraga ja maletrenn ning jalgpall ei ole kulude poolest võrreldavad. Kas teie huvi ei ole, et baase juurde tuleks, et riik toetaks seda kõike ja te ei peaks ühe oma liigamängu läbiviimise eest maksma 3000krooni väljakurenti??

        Kui see on teie huvi, siis palun rääkige, mida te selleks ära olete teinud??
        Võib olla pole ma apoliitilise isikuna kõigega kursis,aga kui palju on EJL sellel teemal kisa tõstnud? VÕi fännid, kes poliitikas on? Näidake mulle jalgpallihingega Kojamehe ametlikke avaldusi riigikogule, kus ta võitleb jalgpalli huvide eest? Või kasvõi spordiajakirjanikud? Eriti nagu mitte, sest FIFAst tulev raha jagatakse nende vahel ära, kes on kohustatud jalgpalli huvisid riigi eest esindama ja nõudma!

        KÕik olete kõvad kritiseerijad, aga mis te ise selleks ära teete, et jalgpall areneks? KUi keegi midagi teha püüab ja tegevsportlasena poliitikasse sekkub, siis on kohe korruptsioon!! Äkki ongi sekkumise põhjus selles, et keegi teine ei sekku?

        NÕustun teiega selles osas, et vaevalt, et Andres jalgpallurikarjäärist loobub 2 kuu pärast, aga oluline on see, et sõnum jõuaks kohale ja läbi võimupartei on seda oluliselt parem edastada. Sport ja huvitegevus on alarahastatud! Kui ma palun kirjutada spordiajakirjanikul teemal, et väiksed lapsed treenivad talvel lumistel väljakutel, sest pole spordisaale, siis see teema ei paku kellelegi huvi, siin ei ole vere lõhna. Aga vot kui Oper läheb seda sõnumit läbi poliitika edastama, siis on kõigil midagi halba öelda!

        Kommentaar


          Ilus.
          10 points Marge!
          Ainult ma poleks viitsinud enda kallist uneaega nende põmmpeade peale raisanud,et nii pikk kirjatükk valmis kirjutada...
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Absoluutselt nõus sellega, et sport ja huvitegevus on alarahastatud. Kui see oleks piisavalt rahastatud väheneks kulutused kuritegevuse, narkomaania ja tervishoiule. Ennetada on alati odavam kui pärast tagajärgedega. Oma eelmises elus olen nimelt hariduselt kriminoloog olnud ja oskan veits targutada sellel teemal.

            Samuti ma ei näe isikliku kasuahnuse eesmärki. Nii palju kui mina tean, siis noortesporti või muusse huvitegevusse investeerimine ei ole kõige nutikam rahapaigutuse viis kui arvestada seda palju raha selt tagasi tuleb. (kui juhtumisi pole selle taga mõnda hoopis hämarat ja kasuahnet plaani - miski aeg muudetaks maa kasutuskorda ja saab selle müüa äripindadeks või elamukruntideks - analoogne nagu üks ärimees kunagi Wimbledoni jalgpalli klubiga). Pigem on see ikka missioonitunne.

            Seda, et Oper võimuparteiga ühines - arvan, et ta ka on jõudnud seda kahetsema hakata (palju ilmaasjata kära mis segab keskendumist tähtsamatele asjadele ja võib plaanide elluviimisel isegi kahjuks tulla), ma loomulikult ei toeta. Aga mis tehtud, see tehtud ja sellepärast et kellegi vaated sinu omast erinevad ja parteiline kuuluvus teine on ei maksa kohe jobuks sõimata. See tiitel juba iseenesest vulgaarne ja solvav ja räägib rohkem tiitli andjatest kui selle saajast.

            Mis aga puutub seda kui keegi tahab kaasa lüüa ükskõik millega, et noored hõivatud oleks mõistlike asjadega (olgu see siis jalgpall, muu sport, kunst, käsitöö või teadusklubid), siis see on ju ainult tervitatav. Vastasel juhul händgitakse ja chillitakse kaubanduskeskuses või halvemal juhul süstitakse või juuakse kuskil nurgatagustes). Kui kellelgi mingit paremat plaani pole, millele Operi plaan segaks ja mille ta oleks valmis ka realiseerima, siis võiks on oma pudrumulgu pudru jaoks hoida.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              Algselt postitas Mrg Vaata postitust
              Tahaks ise kah teada, loodan, et see renditakse Oper JK-le arendustegevuseks . Või tead kedagi teist, kes seda arendada tahaks ja kes oleks selle ja teiste potentsiaalsete objektide peale oma raha ja aega kulutanud, äriplaane teinud ja arhitekte palganud? Nagu ma aru saan, siis Oper JK ei vääri teie silmis staadioni ehitusluba, sest Oper on keskerakondlane?? Ja kui me staadioni saame, siis saab põhjus olla ainult selles, et Oper on keskerakonnas?? Kui Flora sai riigilt raha ja maad staadioni ehitamiseks, siis oli see igati ok. Kui meie soovime rentida maad ja ise ehitada, siis see on korruptsioon?
              Ja seda poleks saanud teha ilma võimuparteisse astumata?

              K-orruptisooni maik on asjal juures küll.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                lõpuks siis andres oper ka keskerakonna reklaamis ära nähtud. tore eesti lipuke põsel nagu kombeks ja puha. masendav
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kes siis sajanda hääle annab? Martin, kui hääletuse algataja on end unustanud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mrg Vaata postitust
                    Aga vot kui Oper läheb seda sõnumit läbi poliitika edastama, siis on kõigil midagi halba öelda!

                    Häälte püüdmine Kesikutele on siis sinu arvates sõnumi edastamine???

                    Lubage naerda.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kurat!

                      Ma hääletasin ka esimese hooga "pigem jah" - nii hinge
                      täis tegi see Oper'i lüke. Selline reedetud tunde tekitas...
                      Aga nüüd ma kahetsen juba oma algset valikut.
                      Mitte, et kesikud mulle meeldima oleks hakanud, aga...

                      Ma arvan nüüd, et erakonna valiku põhjal jalgpalli jobuks valimine
                      on ikka ajuvaba värk. Eriti, kui mõelda sellele, et Jalgpallhaigla on
                      jutu järgi apoliitiline Eesti jalgpallikoondise fännide ühendus.
                      Meil Jalgpallihaiglas ei peaks poliitiline maailmavaade mitte sittagi lugema.
                      Ja tegelikult on ta jalgpalli geenius ning me armastame ju Oper'it väga.

                      Andres, anna meile fännidele [või vähemalt mulle ] palun andeks,
                      et me sellised tühja rapsijad oleme ja ajude asemel jumal teab,
                      mida mõtlemiseks kasutame.

                      Jalgpallihaigla patsientidele oleks mul selline ettepanek, et jätame edaspidi
                      poliitilised murumängud ja mahhinatsioonid raviasutuse väliseks ajaviiteks.
                      Närige pori !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sillu Vaata postitust
                        Kurat!

                        Andres, anna meile fännidele [või vähemalt mulle ] palun andeks,
                        et me sellised tühja rapsijad oleme ja ajude asemel jumal teab,
                        mida mõtlemiseks kasutame.
                        räägi enda eest ja sulle ta andestab

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru siinsetest inimestest. Justkui puuga pähe saanud. Et asjasse selgust tuua, küsin üle. Kas Oper sai jalgpallijobuks sellepärast, et: 1. Ta kuulub Keskerakonda 2. Ta astus võimuparteisse omakasu eesmärgil ?
                          Mina arvan siis, et esimesel juhul, saab küsida Andrese mõtlemises, kuid see on ka kõik. Teisel juhul on ta vastuvaidlematult jalgpallijobu ja tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            loomulikult. just hetk tagasi käis savipäts kontoris ja tõi mulle suure kotiga raha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ma ei saa aru siinsetest inimestest. Justkui puuga pähe saanud. Et asjasse selgust tuua, küsin üle. Kas Oper sai jalgpallijobuks sellepärast, et: 1. Ta kuulub Keskerakonda 2. Ta astus võimuparteisse omakasu eesmärgil ?
                              Mina arvan siis, et esimesel juhul, saab küsida Andrese mõtlemises, kuid see on ka kõik. Teisel juhul on ta vastuvaidlematult jalgpallijobu ja tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...

                              Paluks profiili lisada sünniaasta, kui võimalik.

                              Kommentaar


                                operi issi on kesknädalasse kirjutanud küll südantlõhestava kirja ja väidab et jalgpalihaigla ei tohi üldse kunagi kedagi valida seaduse järgi. pilt on muidugi hea juures oper siis valgevene mängus ja juures text Keskerakondlik kesktormaja Andres Oper lõi valgevene vastu 2 väravat. Kesknädal õnnitleb Eestit,Keskerakonda ja Operit.....mega naljakas
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X