320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mihkel, see ei ole nali! Eks kuuled sellest varsti.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Mihkel, see ei ole nali! Eks kuuled sellest varsti.
      see on tsirkus ja hea nali, laske edasi vennad!!!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        see on tsirkus ja hea nali, laske edasi vennad!!!
        see kui fännid omavahel kiskuma lähevad ja lõhe tekib nende vahel siis see EI OLE nali!

        Kommentaar


          #34
          Eestimees, pliis ole sina vahepeal vait. Okei?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            see kui fännid omavahel kiskuma lähevad ja lõhe tekib nende vahel siis see EI OLE nali!
            ma ei mõeldki seda naljana ma mõtleisn üldist olukorda

            Kommentaar


              #36
              oki, selge

              Kommentaar


                #37
                JPH ilmselt veidi kiirustas valikuga, oleks pidanud tänavused valimised ja Keski rahaülekanded jalgpallikooli suunas ära ootama ja alles 07' aasta lõppus teda tiitliga pärjama. Suusatajate viimaste tegemiste taustal tuleb tõesti tunnistada, et sportlased viibisid trennis kui ajurakukesi laiali jaotati.

                Kommentaar


                  #38
                  Teen ettepaneku, et võiks ju Arena parklasse Operi kuju asetada ja rinnal tahvel meie su kõige suuremad fännid aravame siiralt, et sa Andres pole jobu.

                  Nüüd aga plämage edasi kui suured fännid ja fännitarid te ikka olete ja kui ebaõiglane ikka see elu on.

                  Kommentaar


                    #39
                    Huvitav, et järelikult vist keegi JPH liikmeist ei kirjutanud "valimissedelile", et jobu ei olegi, samas kui tõesti ei meenu viimasest aastast kedagi, kes tõesti seda tiitlit "vääriks"...

                    Ju siis on JPH valimissüsteem selline, mis pidi taolise "šoki" või ebaõnnestumise üle elama, et edaspidi mõeldaks liikmeskonna seas ka sellele, keda teised võiksid valida juhul, kui ise jäetakse arvamus ütlemata.

                    Mina ise jätsin tänavu hääletamata, tõesti ei tulnud ühtegi sellise tiitli väärilist kodanikku pähe kah, aga järgmine aasta olen täiesti valmis hääletama, et jobu polnudki. Kui ma sel ajal veel JPH liige olen.

                    Üldiselt võiks siiski mõelda sellele, et kui hääletab vaid käputäis inimesi 524 liikmest (kodulehe andmeil), mida ma JPH viimase aja mitteaktuaalsusest ja avalikkusekaugusest järeldan, siis võiks ju tõepoolest sättida mingi kvoodi, mille alusel tiitel anda või andmata jätta.

                    Niisiis, praegu on JPH-s kodulehe andmeil 524 liiget. Kui tänavu hääletas Operi valimise poolt 29%, siis see on maksimaalselt 152.
                    Ma tõesti ei kujuta ette, milline hulk liikmeist hääletamata jättis, ent organisatsiooni viimase aja passiivsust arvestades usun, et reaalne Opi vastu hääletanute arv jäi kaugele alla saja.

                    Kas selle põhjal saab tõesti järelduse teha, et Oper on JPH liikmete jaoks Jalgpallijobu? Kas poleks paslikum avalikkusele öelda, kui paljud tegelikult selle otsuse poolt hääletasid? Viimaste päevade tegevus vähendab JPH tõsiseltvõetavust varasemast veel oluliselt rohkem, sest miskipärast tundus tõesti olevat välditud olukord, et Jobu ei valitagi. Miks? Miks ei võiks tunnustada viimast aastat, mil reaalseid skandaale polnudki. Vast on see lihtsalt esmakordne olukord, millega ei osatud arvestada.

                    Saan aru, et JPH lihtliikmena olen tekkinud olukorras isegi kaudselt süüdi, ent ootaks otsuse tegijailt enam paindlikkust ja vähemalt konsulteerimist, kas 29% hääletanute arvamust (mis moodustab kogu liikmeskonnast omakorda vaid hulga X, mis on väga tõenäoliselt alla 100) on piisav ja mõttekas hulk, et selline "tiitel" väljastada.

                    Samas, peab arvestama, et olukord oli esmakordne ning usun - edaspidi sellist jama ei toimu, sest toimunust õpitakse.

                    Kahjuks ma ei usu, et olukorda välditakse sellise JPH-sisese hääletuse populariseerimise teel, pigem tunnetan vastupidist liikumist, et JPH kaotab Eesti jalgpallimaastikul oma olulisust ning taolisi tiitleid ei võeta eriti enam eriti olulisena.

                    Tänavu, näiteks, võtan JPH liikmena tõsiselt vaid tunnustust Tarmo Rüütlile ning ausalt öeldes on mul sügavalt kahju, et see on Operi-teema kõrval nõnda kaugeks on jäänud.

                    Otsene üleskutse Soccerneti praegustele tegijaile - intervjuu Ratnikoviga oli üle väga pika aja midagi lugemisväärset omatoodangut, ehk saaks nüüd kiiremas korras väärt intervjuu Jalgpalligeeniusega? Oleksin positiivselt üllatunud ja samas väga tänulik.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #40
                      sicmic, tänud, et ajakirjad tagasi tõid. Hääletanute arv (kokku) jääb väidetavalt kuhugi 30-40 vahele. Protsente ja kellegi poolt hääletanute arvu nuputa ise.

                      Mina oleks valinud TVMK, idiootsed treenerid, parimate müümine enne CLi, teiste klubide mängijate näppamine ja lõpetuseks kaotus Islandi kaluritele. No tõesti.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Hääletanute arv (kokku) jääb väidetavalt kuhugi 30-40 vahele. Protsente ja kellegi poolt hääletanute arvu nuputa ise.
                        Jah, nuputasin. Seega 10 inimest hääletas Andrese jobuks ja seda organisatsioonis mis kuulutab et neil on üle 500 liikme. Koomikud.
                        Aga miks ikkagi salastatakse hääletustulemusi?
                        Huvitab ka see paljud tõmbasid kriipsu või jätsid jobu koha tühjaks. Kas seda ka arvestati? Ise nt ei kirjutanud sinna midagi.
                        Kas tõesti ei tulnud kordagi mõtet härrastel et jätaks sel aastal see mõttetu jubu tiitel andmata?

                        Kommentaar


                          #42
                          Sicmici matemaatika peab ilmselt suuremas osas paika ja nagu hääletajatest näha on jobu tiitli toetajad haledas vähemuses. Neist omakorda pooled on raevukad kesikute vihkajad ,kes põletaksid ka lihase ema tuleriidal,kui ta keskerakonda astuks.
                          Teine asi ,mis torkab jobu valimise juures kohe silma on see ,et keegi ei taha õigeid numbreid avaldada. Siit võib vaid ühte järeldada.
                          Ning kolmandaks : valetavad ja vassivad juhatuse liikmed ja teised asjaga seotud tegelased..
                          Tuletan meelde. Stingeri väitel tõi 100% hääletajatest põhjuseks selle ,et Oper astus keski.
                          Juhatuse liige raadios väitis vastupidist, suurem enamus hääletas venemaal löömata jäänud värava eest.(eriti sic)

                          Igatahes ei saa neid inimesi uslaldada. Jobu tiitel on devalveerunud ja fännide mark on täis tehtud.

                          Kommentaar


                            #43
                            no ja mis siis kui haaletatakse jobutiitli poolt? inimesel ei voi olla oma arvamus, toekspidamised? kas pole meil mitte demokraatia voi toesti peavad koik andma haale ainult uhe asja poolt?
                            ja see jobutiitel on juba ammu mingi showelement, vahemalt mitteametlikult. voiks selle ka juba ametlikult valja oelda. umbes samasugune tiitel nagu siin kusagil valitakse maailma ilusaimat ja koledaimat sportlast.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #44
                              [QUOTE=Mr.Maximus;740575]
                              Tuletan meelde. Stingeri väitel tõi 100% hääletajatest põhjuseks selle ,et Oper astus keski.
                              Juhatuse liige raadios väitis vastupidist, suurem enamus hääletas venemaal löömata jäänud värava eest.(eriti sic)
                              [QUOTE]

                              Ei kuulanud seda intervjuud aga kui nii oli, siis avaldas ta enda arvamust, sest kõik, kes hääletasid Operi jobuks tõid ainult ühe põhjuse - astumine keskerakonda, loomulikult erinevas sõnastuses a la "sport ja poliitika olgu lahus, selleks et spordile toetust saada ei tohiks sportlane erakonda astuda", "Keskerakonda astumise pärast", "astus Keskerakonda" jne.

                              Samas soovin jõudu uue küsitluse korraldamisel, ainult ma ei saa aru, mis ta JH teema all on??? Äkki selgitate, seltsimehed!
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #45
                                njah.....kõik võtavad seda tiitli andmist nagu oleks presidendi valimistega tegemist....kurb.

                                sicmic sa ütlesid väga õieti ja martin samuti.

                                selle üle 500 inimese kohta tahaks tegelikult teada seda et kas mitte ei ole see arv peale üldkoosolekut palju väiksem? ma ei mäleta täpselt aga kui õieti mäletan siis tegelikult on ametlikult liikmed kõik sellest koosolekust osa võtnud tegelased ja veel mõned lisaks, et siis nagu kas neid "surnuid" liikmeid ei ole kustutama hakatud või noh sellekohapealt mul segadus ja äkki keegi teadjamatest oskab valgustada seda teemat?

                                selle hääletamise kohapealt ütleks seda et kui miskine kvoot oleks siis seda ei saaks arvatavasti kunagi täis (üle 500 liikme puhul 50%) kuna neid "surnuid" ja mitte viitsijaid on liiga palju. seetõttu on ainuke reaalne lahendus see et mis või kes saab kõige rohkem hääli see ka valitakse ja kui kõige rohkem saab hääli selline asi nagu "see aasta jobu ei olegi" siis oleks selle pannud aga kes kirjutasid sellise variandi tahaks teada (palju neid oli)? JOKK (tulemusega väga hästi kokku minev lühend)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X