320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pretensioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    äkki peaks jalgpall veel kliima soojendemise peatama ja karusloomi küttide eest päästma?
    Kliima soojenemist nagunii ei toimu ja karusloomi on ka vaja vahest küttida.

    Kommentaar


      #47
      ok sinu võit. Ühenda nahavärve edasi

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ok sinu võit. Ühenda nahavärve edasi
        Ma pole ka väitnud, et mina seda teen, vaid et jalgpallikultuur peaks seda tegema.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas count Vaata postitust
          Noh eks kõik oleneb kontekstist, tavaliselt ikka piisab sõnadest et inimesed arusaaksid et nad on kas A)debiilikud või b)nõrgemad
          Aga siin ja su vastasid ise sellele küsimusele, miks Mask sind idioodiks kutsus?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Sa mees ei tundu küll täiesti korras olevat, et sellist iba ajad. Mis õigus on sul kutsuda kedagi debiilikuks või endast nõrgemaks? Mulle ja ilmselt paljudele teistele jätad sa pigem mingisuguse wannabe tüübi mulje, kes ebasündsat teksti lahmides omaarust õige jalgpallifännina näida tahab. Jalgpall peaks inimesi, erinevaid rasse, nahavärve ja sugusid ühendama, kuid sina oma hälvikulaadse käitumisega oled seljuhul täielikult nende põhimõtete ja seega kogu jalgpalli ühendava alustala häbiplekk.
            Et siis sa tahad mulle öelda, et kui toimub Eesti Venemaa vaheline kohtumine ja mõni venku sind kuidagi alavääristab või Eestit mõnitab, sis sina oled see kes talle pai selle eest teeb ja veel kalli ka? Põsemusi? Sa oled üks suur häbi jalgpallile, ausalt.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              #51
              Suht halenaljakas on tegelikult kuidas Count on eestlasena mingi hull Itaalia jalgpalli patrioot ja lubab koiki prantslasi maha taguda jne soimab konnaimejateks ja milleks koigeks muuks

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas count Vaata postitust
                Et siis sa tahad mulle öelda, et kui toimub Eesti Venemaa vaheline kohtumine ja mõni venku sind kuidagi alavääristab või Eestit mõnitab, sis sina oled see kes talle pai selle eest teeb ja veel kalli ka? Põsemusi? Sa oled üks suur häbi jalgpallile, ausalt.
                Miks sa kohe äärmustesse langed? Sinu kolju sees olev ajuke leiab ilmselt, et sellisel juhul oleks vaja kohe kõigile sisse sõita ja tongi panna, sest ainult siis oled sa õige vutifänn, kui oled saanud kellelegi üle tahi tõmmata.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Miks sa kohe äärmustesse langed? Sinu kolju sees olev ajuke leiab ilmselt, et sellisel juhul oleks vaja kohe kõigile sisse sõita ja tongi panna, sest ainult siis oled sa õige vutifänn, kui oled saanud kellelegi üle tahi tõmmata.
                  Ainult äärmustese langedes peaksid ehk ka sina arusaama millest ma räägin. Muidugi kui on rahumeelne olek ja nisiama kisamine üle platsi, siis ei ole füüsilisel vägivallal õigustust ja peaks hakkama saama niisama chillimisega. Ja kindlasti ei ole kõige suurim vutifänn see kes üle tahi paneb kellegile ilma põhjuseta just 4 fun, aga ma küsisin sinu käest konkreetsema küsimuse, vasta sellele palun.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ainult äärmustese langedes peaksid ehk ka sina arusaama millest ma räägin. Muidugi kui on rahumeelne olek ja nisiama kisamine üle platsi, siis ei ole füüsilisel vägivallal õigustust ja peaks hakkama saama niisama chillimisega. Ja kindlasti ei ole kõige suurim vutifänn see kes üle tahi paneb kellegile ilma põhjuseta just 4 fun, aga ma küsisin sinu käest konkreetsema küsimuse, vasta sellele palun.
                    Ma lootsin, et ehk sa saad mu kahest eelnevast postitusest ise aru, mis ma selle kohta arvan, kuid tundub, et siiski vist mitte. Samuti kui hakata küsimustest rääkima, siis ei vastanud ka sina mu ühes postituses olnud küsimusele, kuid see selleks. Äärmuslikkuse alla mõtlesin ma paitamise juttu. Selge on see, et nii ma ei teeks ja kui keegi mulle otseselt kallale tuleb, siis muidugi üritan end kaitsta, aga kui kuskil keegi räuskab ja sappi pritsib, siis ei ole mul mingit huvi küll hakata temaga tõmblema ning ise tüli üles kiskuma.

                    Kommentaar


                      #55
                      Püüan postitada rahvaliiga teemasse linki rahvaliiga klubi koduleheküljega, kuid miskipärast mode ei lase läbi Milles keiss ?

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Zebrette Vaata postitust
                        Püüan postitada rahvaliiga teemasse linki rahvaliiga klubi koduleheküljega, kuid miskipärast mode ei lase läbi Milles keiss ?
                        Automaatne spämmifilter paneb uute kasutajate postitused tihtipeale ootele (eriti, kui postitatakse linke) ja siis kulub natuke aega, kuni adminid need ootel postitused kas kinnitavad või kustutavad.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X