320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Finaalturniiri alagrupid loositud !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Minu arust tuleks loosiga vedamisest rääkides vaadata mitte seda, mis alagrupis keegi on; vaid millisele "tabeli poolele" keegi on sattunud.

    Praegu on nii, et ühel pool on tugevamatest näiteks Prantsusmaa, Brasiilia, Argentiina, Inglismaa, (Nigeeria, Hiina, Jaapan). Teisel pool Hispaania, Portugal, Saksamaa, Itaalia, (Kamerun, Iirimaa). Esimene grupp tundub olevat palju kõvem.

    Kommentaar


      #17
      A:1.Prantsusmaa 2.Taani
      E:1.Kamerun 2.Saksa
      F:1.Nigeeria 2.Argentiina
      Teised alagrupid pole nii huvitavad.

      Kommentaar


        #18
        See viimase alagrupi ennustamine on teil ikka enamusel puus .Kes sealt teisena edasi saab ,ma ei tea ,aga Jaapan läheb esimsena.Oled seda Nakata ja Co mänge näinud.No vähemalt tulemusi kindlasti.Viik prantslastega jne.Aga kodueelis on see ,mis neid selle grupi favoriidix teeb.Kui venelased polex suurvõistlustel kahvatud ,siis nad olex teisena kõige tõenäolisemad edasiminejad ,aga mul on tunne ,et Tuneesia võibolla sitke vastane.Belgia on muidu nõrk meeskond ,aga MMil on ta alati end paremast kyljest näidanud.Põnev alagrupp.

        Kommentaar


          #19
          A-alagrupp
          Prantsusmaa
          Senegal
          Urugai
          Taani

          Prantsusmaa edasi, Uruguai jättis Austraalia vastu hea mulje

          B-alagrupp
          Hispaania
          Sloveenia
          Paraguai
          Lõuna-Aafrika Vabariik

          Hispaanial läheb alagr-st väljakukkumine seekord raskeks.2.võib-o. PAR

          C-alagrupp
          Brasiilia
          Türgi
          Hiina
          Costa Rica

          BRA oli valikmängudes ikka väga ebastab,aga said kerge gr-i. Üldse tunduvad peaaegu kõik alagr-d Ing. oma lõrval kuidagi nõrgad. 2.pakuks TUR

          D-alagrupp
          Korea
          Poola
          USA
          Portugal

          Portugali kõrval- ma ei imestaks kui Korea edasi saaks

          E-alagrupp
          Saksamaa
          Saudi-Araabia
          Iirimaa
          Kamerun

          See on vist tõesti tugevuselt 2.gr. Sks.võib teha mida tahes (1.-4) CMR&S-Ar. on üllatusvõimelised ja Iiri on eurooplastest 1 sitkemaid MM-l, loodab ma(võivad Ing-st kaugemale jõuda)

          F-alagrupp
          Argentiina
          Nigeeria
          Inglismaa
          Rootsi

          Mnjah. Loodame, et NIG hakkab jälle tujutsema& Rootsil pole kuuma käes sugugi kergem kui Ing-l, siis on isegi Ing-l lootust

          G-alagrupp
          Itaalia
          Ecuador
          Horvaatia
          Mehhiko

          ITA kõrval võib edasi saada MEX. CRO pole nii tugev kui 4a tagasi, Ekuadori tasemest puudub adekvaatne ülevaade

          E-alagrupp
          Jaapan
          Belgia
          Venemaa
          Tuneesia

          Sama jutt Jpn kohta, mis Kor. Võivad kodus olla väga tugevad,; nagu mõni ülalkõneleja mainis, on mansas tasemel "üksikisikuid". Inglise kihlveokontorid annavad Belgia järel(!) Jpn-le sama koefitsendi, mis Venemaalegi (!!)
          See oleneb muidugi sellest, mis tujus panustetegijad on.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #20
            Ometi üle hulga keegi ennustab mm-i alagruppe. Päris tõenäoline tundub ka vaikiva mehe toodu. On ikka selle Inglismaa grupi ümber mõtlemisainet tõesti palju: ise olen ka tunde juurelnud, mis ja kuidas Kõige olulisem tundub ikka olevat avamängus Rootsit võita, siis on võimalused päris head.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #21
              ei maksa alahinnata Paraguaid ja Kameruni.

              Kommentaar


                #22
                Originally posted by halbmees


                ei maksa alahinnata Paraguaid ja Kameruni.
                No Paraguail on ju see viga, et nende ylimegasuperkarismaatiline kollkipper Chilavert on kaks esimest m2ngu keelu all.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar

                Working...
                X