320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliajakiri Jalka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Miks sa arvad, et selleks pole luba küsitud või see tekst pole mõne jalka tegelase kirjutatud staadioni
    kodulehele?
    Sest ma tean, et pole küsitud ja et pole mõne jalkategelase kirjutatud.

    Kommentaar


      No aga siis saab kompensatsiooni küsida :-)

      Kommentaar


        Ma vist ikka pean selle kohta sõna võtma, lootuses, et midagi muutub.

        Rubriik "kuu kohtumiste kalender".
        Miks EJL ametlik ajakiri raiskab leheruumi sellise pasa avaldamise peale, kus liigade kohtumised on suvaliselt segi nagu pudru ja kapsad? Kas toimetuses on mõni inimene, kes teeb vahet esiliiga A´l ja B´l?
        See segadus on kestnud teglikult pikemat aega (võib öelda aastaid). Kunagi sai seltsimees Schwedele selle kohta ka kirjutatud. Vastus, mis sealt tagasi tuli oli stiilis: "Mis see sinu asi on? Kes sa selline üldse oled?"

        Võiks siis juba jätta lihtlabase teksti: vaata jalgpall.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas sosku Vaata postitust
          Ma vist ikka pean selle kohta sõna võtma, lootuses, et midagi muutub.

          Rubriik "kuu kohtumiste kalender".
          Miks EJL ametlik ajakiri raiskab leheruumi sellise pasa avaldamise peale, kus liigade kohtumised on suvaliselt segi nagu pudru ja kapsad? Kas toimetuses on mõni inimene, kes teeb vahet esiliiga A´l ja B´l?
          See segadus on kestnud teglikult pikemat aega (võib öelda aastaid). Kunagi sai seltsimees Schwedele selle kohta ka kirjutatud. Vastus, mis sealt tagasi tuli oli stiilis: "Mis see sinu asi on? Kes sa selline üldse oled?"

          Võiks siis juba jätta lihtlabase teksti: vaata jalgpall.ee
          I approve this message! Võiksid siis kasvõi mingist välismaa jalkast kirjutada kui tõesti ei osata Eestis midagi juurde leida...

          Kommentaar


            Mul ainsana pole juunikuu värske number veel postkasti potsatanud? Tavaliselt jõuab ajakiri ikka märksa varem kohale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marts Vaata postitust
              Mul ainsana pole juunikuu värske number veel postkasti potsatanud? Tavaliselt jõuab ajakiri ikka märksa varem kohale.
              Äkki oled juba läbi lugenud, mul oli ka tunne, et juuninumbrit polegi, siis märkasin, et juba loetud, tuli eriti vara seekord.

              Kommentaar


                Olen 100% kindel, et uut juunikuu numbrit pole ma oma käes hoidnud. Just kontrollisin ka konto väljavõtet ja eelmise aastanumbri Tarkusepäeval pikendasin tellimust aastakese võrra, seega see siis täielik teenuspakkuja mähis. Samas, uus kuu alles algas, seega äkki veel miskit saadetakse mulle. Express Post teenuspakkujaks?

                Kommentaar


                  Minu viimane number tuli täiesti läbi ligunenuna ja seejärel kuivanuna, ime on, et ükski leht puruks ei läinud kui neid üksteise küljest lahti rebisin. Aga vara tuli see tõesti.
                  Ja üle-eelmine number oli lihtsalt deformeerunud, nagu oleks mingis pakis kõige pealmine/alumine olnud ning pakkematerjalist korralikult muljuda saanud.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marts Vaata postitust
                    Olen 100% kindel, et uut juunikuu numbrit pole ma oma käes hoidnud. Just kontrollisin ka konto väljavõtet ja eelmise aastanumbri Tarkusepäeval pikendasin tellimust aastakese võrra, seega see siis täielik teenuspakkuja mähis. Samas, uus kuu alles algas, seega äkki veel miskit saadetakse mulle. Express Post teenuspakkujaks?
                    sama siin

                    Kommentaar


                      Peab vist poest-kioskist ajakirja soetama, ega muud üle ei jää...

                      Kommentaar


                        Helista postkontorisse ja uuri miks ajakirja saanud pole.

                        Kommentaar


                          Kõnest oli abi. Ajakiri jõudis täna valges ümbrikus lõpuks postkasti ehk mul siis koguni kaks juunikuu numbrit, sest teise jõudsin juba varem kioskist soetada. Topelt ei kärise!

                          Kommentaar


                            Jälle jama majas.

                            Mõtlesin, et teeks Jalkale uue tellimuse. Lähen mina siis kenasti jalgpall.ee-meedia-ajakiri jalka-tellimine, kuid tundub, et seal miski kala sees. Väidetavalt peaks Omniva e-teenindusest saama tellimust esitada, kuid seal pole Jalka ajakirjast haisugi... Tore! -.-

                            e: selgus, et postkontoris saab ainult tellimust esitada. E-riik!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marts Vaata postitust
                              Jälle jama majas.

                              Mõtlesin, et teeks Jalkale uue tellimuse. Lähen mina siis kenasti jalgpall.ee-meedia-ajakiri jalka-tellimine, kuid tundub, et seal miski kala sees. Väidetavalt peaks Omniva e-teenindusest saama tellimust esitada, kuid seal pole Jalka ajakirjast haisugi... Tore! -.-

                              e: selgus, et postkontoris saab ainult tellimust esitada. E-riik!
                              Pika vinnaga vastus aga..
                              Tee endale jalgpalluri litsents, saad sama hinnaga hakkama aga online:P Ok, ma ei tea, ehk esmakordsel tegemisel ei saa.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Ma muidu toetan seda, et LHV jalgpallikaardi kasutajaid välja tuuakse, kuid oktoobrikuu alles käib ju? Ilmselt tegemist siiski septembritabeliga?

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X