320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Off Topic videod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    jätkame, aga kas mingeid ilusaid napis riietuses naisi ei ole ronimas vahelduseks?
    Fixed it

    Kommentaar


      @kaala, kas Helsinki naised ka nii teevad? Et küsivad bensa jaoks raha (viielt eri tüübilt) ja teenivad pappi nii

      Kommentaar


        @kaala

        Kommentaar


          https://www.youtube.com/watch?v=_JJHfhL9zXQ Jamie Carragher reactib (@ 2:50) Tarvas vs ... punasele kaardile. Too kus jalaga kõhtu äsati

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                Kuld.
                Ma tänan kasutaja j6u1uv4n4 - avastasin uue kanali mida nüüd jälgida.

                Kommentaar


                  Seda esimest ma olen siin isegi jaganud ju, kui elu möttest juttu oli. Puutumata hõimkonnad on lahe teema. Keegi vöiks sinna Sentineli saarele minna pundiga ja mingi reality saate teha seal. Kevinid, Tanelid, Kalled, köik sellised......nagu seal Squid Games annad ilusa soojamaa reisi jutu peale allkirja ära ning pärast vaatad kaua vibumeeste vastu hakkama saad seal
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Seda esimest ma olen siin isegi jaganud ju, kui elu möttest juttu oli. Puutumata hõimkonnad on lahe teema. Keegi vöiks sinna Sentineli saarele minna pundiga ja mingi reality saate teha seal. Kevinid, Tanelid, Kalled, köik sellised......nagu seal Squid Games annad ilusa soojamaa reisi jutu peale allkirja ära ning pärast vaatad kaua vibumeeste vastu hakkama saad seal
                    Minu raha on, et Kalvi "mis- see-sinu-perset-torgib" Kalle on võimalik ainus survivor.

                    Kommentaar


                      Poola linnas Koszelin vajub viadukt kokku.



                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        GSP võitleks tänava peal pigem Francis Ngannouga kui Bas Rutteniga.

                        Kommentaar


                          Päris hästi kokku pandud video kompuutimise ajaloost.

                          Kommentaar


                            Aus küsimus, aga kas keegi peale JuriM-i vaatab Jõuluvana postitatud videosid siin foorumis? Või nagu, kellel oleks selline aeg, et vaadata nii palju random videosid päevas?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Aus küsimus, aga kas keegi peale JuriM-i vaatab Jõuluvana postitatud videosid siin foorumis? Või nagu, kellel oleks selline aeg, et vaadata nii palju random videosid päevas?
                              Aa nüüd on küsimus eksole. Aga kui siinkõneleja kiirendusega vaatab, siis kõigil nägu nalja täis ja "hö hö hö"....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Aus küsimus, aga kas keegi peale JuriM-i vaatab Jõuluvana postitatud videosid siin foorumis? Või nagu, kellel oleks selline aeg, et vaadata nii palju random videosid päevas?
                                GSP videot vaatavad MMAst või siis laiemalt enesekaitsest huvitatud inimesed, ning arvuti ajalugu huvitab ehk informaatika seltskonda või inimesi kes niisama uudishimuliku meelega. MMA on hetkel finantsiliselt maailma kõige kiiremini kasvav sport, ning binaarloogikal põhinev tehnoloogia on meie tsivilisatsiooni kõige märkimisväärsem leiutis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X