320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Kokkuvõttes tahaks öelda,et selle kohtunikuteema pärast ei tasu siin mängijatel omavahel tülli minna.Kõige vähem oli sitas viles(vile puudumatuses) süüdi Reaali võistkond,kes mängis nagu lubati ja kes siiski sitke partii esitas ning jooksutempot kõrgel hoidis.Seekord lihtsalt lahtine mäng ja tekkis palju võimalusi.
    raivo, aga vaevalt, et reaal tahab kellegagi tülli minna. Tegemist on vaata, et ühe maailma lahedaima satsiga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      raivo, aga vaevalt, et reaal tahab kellegagi tülli minna. Tegemist on vaata, et ühe maailma lahedaima satsiga.
      Kindlasti nad ei taha, kuigi ma ei tunne neid.Oleks tore,kui keegi siin väga sõjakas ei oleks.Ja et kohtunikud ka nii teeks,et 2 lahedat satsi õlleliigas omavahel tülli ei pööraks.Kohtunike saamatus lihtsalt hakkab igal sammul silma,nende teadmatus hakkab juba kasvõi sellest,et ilmselt nad pole ühegi mängu eel väravavõrke kontrollinud.Aga olgu sellega kuidas on.Mulle meeldivad selgelt rohkem sellised tüübid,kes julgevad vilistada ja mängijatega suhelda,ei poolda mökusid.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Kas Keegi FC Reaali omadest oskaks öelda mis kell laup ja kus teil Hansanetiga mäng on? Ühed andmed väidavad et 11.00 Hiiul ja teised et 17.00 Kalevi st!

        Kommentaar


          Mis sa Devil,otsustasid hakata nüüd minu postitusi kärpima ja kustutama?Kas see olid sina või ei meeldinud kellelegi teisele miskit?Ega ometi "paberi" puudust ei ole,ma ei näe sellisel kustutamisel üldse mõtet!!!Ärge hakake mulle asja ebameeldivaks muutma nagu kohtunikud,ehk põhjendate oma teguviisi!Poole haigemad on siinsed täiesti teemast mööda lapseohtu kritseldised a'la mul on pikem kui sul.Tsau,pakaa.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas MSM24 Vaata postitust
            Kas Keegi FC Reaali omadest oskaks öelda mis kell laup ja kus teil Hansanetiga mäng on? Ühed andmed väidavad et 11.00 Hiiul ja teised et 17.00 Kalevi st!
            17.00 Kalevil peaks olema viimaste andmete kohaselt.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Aitäh,aga mina sündisin EESTISSE näit.1971a..Kuule,sa tead ehk täpsemalt,aga mis see Eesti esindusklubi oli 80.-ndate lõpus Liidu ajal,Sport või KSMK või???Nii et see oli pigem Eesti NSV koondis.Seal ta mängis koos Kõmperi,Näksi,Kaljendi,Mõtsniku,Ratnikovi,Klavani, Hepneri,Vanakesa,Sarapi ja muude Doktoritega,ka U.Piiri käe all.Mängude arv oli vist täpsemalt 29,aga ma võin Ummi käest ise ka täpsustada.

              Ongi nii,vaatasin järgi,see on sul "meie-aja-lastele" vähe ebaülevaatlik tabel-pole seal selliseid virtuoose kirjas nagu Kõmper,Mõtsnik jne.Nii et neile on liiga tehtud.Aga "punasel ajal" mängiti ka Eestis jalgpalli ja isegi võeti üleliidulistest võistlustest osa,olgugi,et kolmandas liigas vist,aga ega väga kehvasti ka ei mängitud,ikka ilusaid liigutusi tuli sekka.Ma käisin Komsomoli staadionil vaatamaski(praegune Kalev)
              Jah, Liivamaa oli üks neist noortest, keda sunduslikult meeskonnas pidama pidi, kusjuures mängis ta oma koha tegelikult välja ka. Seda ikka ei loeks Eesti koondiseks, kuna liiga palju oli kaugvenelasi, st. venemaalt tulnud selle. Ja kuidas pidada koondislaseks seda, kes mängis Tambovi spartaki või Beltsõ Zarja vastu. Pigem nagu UEFA Cup.
              Aga oli ka nö koondisemänge, kui kohtuti Etioopia (4:1) või afganistaniga (3:0), ka saami koondisega mängiti paar korda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Kuule,sa tead ehk täpsemalt,aga mis see Eesti esindusklubi oli 80.-ndate lõpus Liidu ajal,Sport või KSMK või???Nii et see oli pigem Eesti NSV koondis.
                FC Sport või FC KSMK peale meil oli Eesti NSV koondis mis osales hooajal jooksul kahes-kolmas turniirides (näiteks Balti NS Vabariigide turniiris). Eesti NSV koondis koostati nii FC Sport/FC KSMK palluritest nagu meie Meistriliiga palliritest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                  FC Sport või FC KSMK peale meil oli Eesti NSV koondis mis osales hooajal jooksul kahes-kolmas turniirides (näiteks Balti NS Vabariigide turniiris). Eesti NSV koondis koostati nii FC Sport/FC KSMK palluritest nagu meie Meistriliiga palliritest.
                  2-3 turniiri hooaja jooksul on ikka väga optimistlikult pakutud. Pigem ikka 3-4 korda kogu KSMK-Spordi aja jooksul, seega 1983-88. 1989 loodi Sport juba noortest lõvidest, siis muutus rohkem koondisemoodi asjanduseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ja kuidas pidada koondislaseks seda, kes mängis Tambovi spartaki või Beltsõ Zarja vastu. Pigem nagu UEFA Cup.
                    Aga oli ka nö koondisemänge, kui kohtuti Etioopia (4:1) või afganistaniga (3:0), ka saami koondisega mängiti paar korda.
                    Liidu võistlused olid kõva sõna,ära sa nüüd hakka...Siis olid liiduvabariigid ja vennasvabariikide parimad satsid mängimas,noh nagu USA-s osariigid.Praegu saab koondislane mängu kirja Läti,Leedu või Soome vastu.Ütleme,et oli vähe teine aeg poliitiliselt,mis palluritest ei sõltunud.Sama lugu oli korvpalliga.Väljund oli Liidu koondis,kuhu ei siis ega praegu poleks asja ilmselt.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      oot ... mis krdi histori siia teemasse puutub?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Zajats Vaata postitust
                        oot ... mis krdi histori siia teemasse puutub?
                        Parem ajalugu, kui noorte niinimetatud "täkkude" omavaheline sisutühi hooplemine ja kiunumine.
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Edson Vaata postitust
                          Parem ajalugu, kui noorte niinimetatud "täkkude" omavaheline sisutühi hooplemine ja kiunumine.

                          Uhhhaaahhhaaaaa...
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            midagi teravat.

                            järgmised postid võiksid siiski olla juba mängude kohaselt

                            Täna kell 19.00 kohtuvad Laagri platsil Tallinna Uted - SK Trummi.

                            Kommentaar


                              ei kohtu ju

                              Kommentaar


                                Kusjuures kohtuvad küll. Nad valivad alati lollid ajad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X