320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tüüp on 12 aastat Ajaxi rivistuses mänginud. Polnudki midagi paremat oodata.
    Seda ka veel, et Unitedilt võeti värav ära.

    Kommentaar


      eks me sügisel näe, mis kohal ajax on. mina ütlen, et nad tulevd kindalt 3 hulka aga kõigi kahjuks ilmselt siiski esimeseks. igaüks kiidab oma meeskonda (ei ole paremad , oleme võrdsed jne.) aga millegi pärast tulemused näitavad midagi muud. Unitedisse ma ültse enam ei usu(hooaja eel tundus tugeva satsina mulle) 4 mängust 3 kaotust. 1 võit mis tuli Teile oli minu iskliku arvamuse põhjal küll keskpärase mänguga ja läbi raskuste. Muidugi alles on mängitud 4 vooru 18st aga nii edasi minnes läheb Teil väga, väga raskeks, kokurentsis püsimiseks esikohale.

      Kommentaar


        Algselt postitas kentt Vaata postitust
        eks me sügisel näe, mis kohal ajax on. mina ütlen, et nad tulevd kindalt 3 hulka aga kõigi kahjuks ilmselt siiski esimeseks. igaüks kiidab oma meeskonda (ei ole paremad , oleme võrdsed jne.) aga millegi pärast tulemused näitavad midagi muud. Unitedisse ma ültse enam ei usu(hooaja eel tundus tugeva satsina mulle) 4 mängust 3 kaotust. 1 võit mis tuli Teile oli minu iskliku arvamuse põhjal küll keskpärase mänguga ja läbi raskuste. Muidugi alles on mängitud 4 vooru 18st aga nii edasi minnes läheb Teil väga, väga raskeks, kokurentsis püsimiseks esikohale.

        ennegi nähtud meeskondi kes kevad ringis ainult kaotusi koguvad ja sügisringis võitusid nopivad ja vastupidi .. enne 18 vooru lõppemist ei ole lõplikus liiga tabelis veel mitte kui midagi kindlat.

        ootame .. vaatame .. mängime .. kaotame .. võidame - eks sügisel näis kas united on kehv või veel kehvem .. neljandas liigas ju häid ja tugeva tasemega meeskondi ei eksisteeri

        Kommentaar


          No Ajaxist on nad paraku küll tugevamad. Halb päev oli lihtsalt.

          Kommentaar


            piraaja kaotas hansanetile 3-0, kaks pennalt, esimene neist täiest tyhjast kohast, ehk kohtuniku ehe pask.

            aga jah, niivõrd kuivõrd ka piraaja platsil parem oli, poldud rünnakute lõpetamisega kõige teravamad pliiatsid.

            masendav.

            Kommentaar


              hansanet-piraaja 3:0 (2:0)
              väravad: Ivo Seeberg, Erki Hendrikson, Rene Kulev.

              Kommentaar


                SK Mercury - FC Soccernet 2:0 (1:0)
                Väravad: Danilo Piht ja Tanel Kaasik

                Kommentaar


                  putsis mäng, putsis tulemus, kõik on putsis.

                  Kommentaar


                    Jep, kõik on putsis peale munni.

                    Kommentaar


                      tra no vaadake mis seisud jäid piraaja suutis kaotada puu jalgadele ja soccernet merkurile

                      Kommentaar


                        Merkuur oli täna hea,mängis ehtsat 4.liiga jalgpalli..kasutas oma tugevat külge-kehamängu ning vb ka peamängu.Sellega nulliti igasugune tuju ja võimalused soccernetil.

                        Tubli Merkuur.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                          Merkuur oli täna hea,mängis ehtsat 4.liiga jalgpalli..kasutas oma tugevat külge-kehamängu ning vb ka peamängu.Sellega nulliti igasugune tuju ja võimalused soccernetil.

                          Tubli Merkuur.
                          Tugev kehamäng jah, kui po'huilt sõdetakse jalaga sisse.
                          Aga paistab, et Jumal nägi. Kahe mehega mängu ei võideta.
                          Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                          Kommentaar


                            tulemus soccerneti ja merkuuri mängus nii nagu tulema pidi.
                            ausmäng
                            soccernet peab end kokkuvõtma.

                            Kommentaar


                              Eurouniv-Trummi 1:0 (0:0)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kentt Vaata postitust
                                eks me sügisel näe, mis kohal ajax on. mina ütlen, et nad tulevd kindalt 3 hulka aga kõigi kahjuks ilmselt siiski esimeseks. igaüks kiidab oma meeskonda (ei ole paremad , oleme võrdsed jne.) aga millegi pärast tulemused näitavad midagi muud. Unitedisse ma ültse enam ei usu(hooaja eel tundus tugeva satsina mulle) 4 mängust 3 kaotust. 1 võit mis tuli Teile oli minu iskliku arvamuse põhjal küll keskpärase mänguga ja läbi raskuste. Muidugi alles on mängitud 4 vooru 18st aga nii edasi minnes läheb Teil väga, väga raskeks, kokurentsis püsimiseks esikohale.
                                Sel aastal esikoht võita on hetkel küll keeruline, kuid mitte võimatu. Vahe on hetkel 7 punkti.Pigem ütleksin et Unitedi tulemused on jäänud hetkel paljude pisiasjade ja kokkulangevuste taha.
                                Suurim miinus on kindlasti korraliku vv puudumine.Avamängus socceri vastu ja viimases mängus Ajaxi vastu seisis postide vahel mees, kes mängib liigavutti esimest aastat ja käsi väriseb korralikult. Tegelikult registreeritud veel 2 head väravavahti, kuid mõlemad on hetkel vigastustest alles paranemas.
                                Teiseks on vigastused.Paljud väga olulised mängumehed on hetkel katki.Mõnedega nendest aga asi niivõrd tõsine et tõenäoliselt jääb terve hooaeg vahele.
                                Kolmandaks on treeningud.Kuna enamus Unitedist on noored siis neil vaja kooli lõpetada ja eksameid teha. Seega ei jõuta treeningutele. viimasel nädalal käis trennis 4 - 7 unitedi mängijat.
                                Viimaseks tooksin välja kindlasti võistkonna kehva kokkumängu mis ju tegelt paljuski treeningute taga kindel.

                                United tõuseb tuhast
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X