320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by gaskoff

    PS. kyps, varsti peaks tulema Nottingham vs Norwich st. sul on võimalus renanshi võtta (või siis mitte). Kuidas jääb?
    Ikka teeme! Üks õll ei võta ju tükki küljest. Muideks nüüd mängib Nottingham kodus ja sinu lemmikutel pikka pidu ei ole

    Kommentaar


      #17
      tänu indrekule jälgin kah pisitasa millwalli tegutsemisi... tundub lahe sats olevat -- noor ja ambitsioonikas... fännid on vist kah parajad hullud...

      lisaks hoian silma peal (tahaks neid kunagi uuesti premieris näha) endiste sunderlandi mängijate klubidel wolwes ja west brom (rae, butler, dichio)... darren holloway on kah iseenesest tore tegelane, aga wimbledon hetkel eriti ei sympatiseeri... wolves peaks 1. divari kinni panema kyll vististi, kui just...

      ok, pRmt!
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by mihkel



        Div 1st rääkides tundub, et Burnley on võtnud nõuks kõiki üllatada. Arvan, et tuleb eriti kõva rebimine play-off kohtade peale.
        Kui mu mälu mind ei peta, siis püsis Burnley ka eelmise hooaja alguses tabeli esiotsas, kust aasta lõpuks ilusti keskmike hulka tagasi vajuti. Ehk see aasta õnnestub lõpuni vastu pidada. Muide, kas mitte M.Reim seal ~ aasta tagasi testimisel ei viibinud?
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by jyrioo

          Orginally posted by mihkel



          Div 1st rääkides tundub, et Burnley on võtnud nõuks kõiki üllatada. Arvan, et tuleb eriti kõva rebimine play-off kohtade peale.
          Kui mu mälu mind ei peta, siis püsis Burnley ka eelmise hooaja alguses tabeli esiotsas, kust aasta lõpuks ilusti keskmike hulka tagasi vajuti. Ehk see aasta õnnestub lõpuni vastu pidada. Muide, kas mitte M.Reim seal ~ aasta tagasi testimisel ei viibinud?

          Nii see oli. Käis veel ka Nottinghamis ja Wolwerhamptonis, kuid ei miskit.
          Tea mida mees praegu teeb?

          Kommentaar


            #20
            [quote]Orginally posted by Jaak

            Orginally posted by jyrioo

            Orginally posted by mihkel



            Div 1st rääkides tundub, et Burnley on võtnud nõuks kõiki üllatada. Arvan, et tuleb eriti kõva rebimine play-off kohtade peale.
            Kui mu mälu mind ei peta, siis püsis Burnley ka eelmise hooaja alguses tabeli esiotsas, kust aasta lõpuks ilusti keskmike hulka tagasi vajuti. Ehk see aasta õnnestub lõpuni vastu pidada. Muide, kas mitte M.Reim seal ~ aasta tagasi testimisel ei viibinud?

            Burnley oli eelmine aasta seitsmes, paar punkti jäi play-off paigast puudu.Eelmisel aastal vajuti detsembris ära, eks näis kas seegi kord kauemaks võhma jagub. Koosseis on samas kogenud ja ühtlane.

            Kommentaar


              #21
              Minu suur lemmik divaris p22ses kaks hooaega tagasi Premieri - jajah, see on Ipswich. T2nud neile t2nase m2ngu tulemuse eest, siinkohal. Natuke olin ka Fulhami poolt. Treeneri p2ast. Praegu hoian p8ialt sellesama treeneri hoolealustele - sinine pool Manchesterist siis. Lisaks Keeganile on seal ka selline sympaatne m2ngija nagu Steve Howey. Minu teada yks v2hestest (kui mitte ainuke) mackem, kes Newcastle'i kaptenipaela kandnud.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                Endale sümpaatne klubi Birmingham(nagu ka vapist võib järeldada), kahjuks praegu tabelis 10 kohal, kuid hooaeg 1 div pikem ja ma ei imestaks kui nad nagu ka vist kolmel eelneval aastal play-offi jõuavad. Headmeelt teeb, et nagu premieris on ka 1 divis tase sel aastal ühtlasem ja hooaja keskel pole välja kujunenud ülisuure eduga liidrit.
                okay

                Kommentaar


                  #23
                  blueskummeritel pole lootustki üles pääseda ja steve "ma vahetan klubisid nagu aluspesu" bruse on enne hooaja lõppu jalga lasknud

                  you're just a small town in aston!!!!!!!!! - lauldud wolves fc toetajate poolt. hehe

                  nüüd aga asjast

                  divaris on kaks tiimi kellele oian pöjalt - citeh ja wolves. pääsevad esimestena edasi. ja ilmselt veel burnley

                  Kommentaar


                    #24
                    1.div

                    Normid klubid on

                    Manchester City
                    Sheffield United
                    Wimbledon

                    Kommentaar


                      #25
                      Wimbledon

                      Kaua Wimbledon sedasi jätkab. Paar aastat tagasi pidid Dublinisse kolima, hiljuti pakuti uueks kohaks Milton Keynsi. Igatahes on see klubide kolimine rohkem NHli ja NBA teema .

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by mihkel

                        Kaua Wimbledon sedasi jätkab. Paar aastat tagasi pidid Dublinisse kolima, hiljuti pakuti uueks kohaks Milton Keynsi. Igatahes on see klubide kolimine rohkem NHli ja NBA teema .
                        Niikaua kui norrakad puldis on, Wimbledonist head nahka ei tule. Egil Olseniga panid ikka totaalselt puusse. Umbes nagu Stoke City....
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma tean,või siis kaldun arvama,et Premieri tõusevad City,Wolves ja WBrom...Midagi head leidub Prestonis ja Millwallis,kuid West Bromwich on lihtsalt sümpaatseim neist kõigist!!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            West Bromi tõus oleks natuke üllatav, arvestades asjaolu, et enne hooaja alguses nüüdi klubi viimaste aastaste vaieldamatu võtmemängija väravamasin Lee Hughes Coventrysse. Lee Hughes murdis profijalgpalli suht hilja. W.B.A. ostis ta Conference-i klubist Kiderminster'ist ning siis tegi Hughes järjestikustel hooaegadel W.B.A.'le üle 30 kolli.

                            Otsetõusjad peaks olema Wolves ja Man.City, play-offidest usun, et saab edasi just Coventry.

                            Kommentaar


                              #29

                              Man City ja Wolves saavad kindlalt Premieri. Viimase vakantse koha pärast
                              hakkavad minu arvates mängima: West Brom, Millwall, Preston ja Birmingham.

                              Kommentaar


                                #30
                                Tundub jah, et sel a-l 6nnestub Wolves-il , kes mitu a-t on uritanud, l6puks t6usta.
                                Eelmine kord peale Prem-ist kukkumist (eesotsas Kinkladzega) k'ais ManCity 2.div-is, seekord siis ilmselt otse tagasi sinna, kust eelmine hooaeg pudeneti. (Eks asi on vist veidi ka rahas, vaesemad klubid l'ahevad tihtipeale vabalangusse)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X