320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    tagasi selle saksamaa asja juurde siis värav jäeti neuville\'ile alles ju, sest ka seal kohtunik ei näinud olukorda. too 2-mänguline karistus anti alles hiljem dfb poolt. see on aga minu arust väga loll, sest värav on jalgpallis eesmärk ja mängijad teevad kõik, et pall väravasse saada. siis on ok kui kohtunik mängu ajal jätab värava lugematta määrustevastase tegutsemise tõttu aga see, et pärast mängu karistatakse kedagi väravavalöömise eest on väga nõme. loogiliselt peaks siis ju ka mängu tulemuse ära muutma ja/või antud kohtunikku karistama ebapädeva tegutsemise pärast.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      Sellisel juhul peaks ka kohtuniku poolt märkamata jäänud nö \"füüsilised kontaktid\" tagantjärgi karistamata jääma. Kui järgida loogikat, et määrustevastane tegutsemine on lubatud tulemuse huvides ja kui kohtunik ei näe. Totti sai EM\'l karistada ja keegi ei kobisenud. Miks peaks tahtliku reeglite rikkumise eest erandeid tegema. Situatsioonid olid küll erinevad, aga põhimõte ju sama
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        teadsin et keegi midagi sellist ütleb. kellegile näkku tatistamine on ilgelt rõve isiklik solvang samuti ka tahtlik küünanukiga kellegile näkku peksmine samas kui käega väravalöömine ilma kohtuniku nägemata väike reeglite väänamine neuville oleks kindlasti aktsepteerinud kohtuniku otsust kui ta oleks ta värava lugematta jätnud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          Algselt postitas jyriöö
          Sellisel juhul peaks ka kohtuniku poolt märkamata jäänud nö \"füüsilised kontaktid\" tagantjärgi karistamata jääma. Kui järgida loogikat, et määrustevastane tegutsemine on lubatud tulemuse huvides ja kui kohtunik ei näe. Totti sai EM\'l karistada ja keegi ei kobisenud. Miks peaks tahtliku reeglite rikkumise eest erandeid tegema. Situatsioonid olid küll erinevad, aga põhimõte ju sama
          Ei ole sama. On veidi naljakas karistada mängijat \"tahtliku\" käega värava löömise eest. Miks? Sest mängu lõpptulemust selline karistus enam ei muuda. Ja just mängu lõpptulemus sellisel juhul kedagi huvitabki.
          Kui sa tahtlikult teist mängijat vigastad või talle näiteks näkku sülitad, ei mõjuta see mängu lõpptulemust - küll aga on tegemist vastiku teoga vastase suhtes, mis väärib vajadusel ka hilisemat karistust.

          Mina võrdsustan sellised väravasituatsioonid selliste olukordadega, kus pall lendab üle väravajoone, aga väravat ei loeta (nagu näiteks viimases Brasiilia MM-valikmängus). Keegi ei muuda hiljem mängutulemust õiglaseks. Kohtunik saab sõimata, aga tegelikult pole sellel enam vähimatki tähtsust.
          Seega kui videokohtunikke kasutama ei taha hakata, siis selliste asjade eest karistada pole alust.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            Allo

            Huvitav arutelu, mina olen aga hingest fair play pooldaja ja kuigi ma ei leia, et videokohtunike lisamine jalgpalli taset tõstaks ja samuti ei poolda ma pärast mängu lõppu mängu tulemuse muutmist, siis...
            Kui mängija ikkagi väga selgelt käitub alatult, mida minu arust on nii vastasele küünarnukiga pasunasse sõitmine, näkku sülitamine või tahtlikult käega värava löömine, tuleks teda selle eest pärast karistada.
            Mcnamara toodud võrdlus üle joone ja siis välja põrkava palliga pole päris adekvaatne, sest sellest puudub tahtlikus ja alatus.
            Edasi lähen libedale teele:
            Kui mängija kontrollib palli kastis käega ja siis lööb värava, arvan, et teda ei peaks karistama. Käega palli kontrollimine kuulub tõepoolest mängu juurde ja seda juhtub vahest ka täiesti tahtmatult.
            Samas kui sa ikkagi virutad rusikaga palli nagu väravavaht või võrkpallur, siis on tegemist teisest puust rikkumisega.
            Märksõnad on just alatus ja tahtlikus.

            Parimatega
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Mängutulemust ei muudeta tagantjärgi nagunii. Näkku sülitamine ja tahtlik küünarnukiga näkku sõitmine on äärmuslikud näited, kuid pallureid on ka karistatud tunduvalt väiksemate asjade eest, kus mõningatel juhtudel on raskusi isegi tahtlikkuse tõestamisega. Minu jaoks on asi lihtne: kui mingis valdkonnas karistatakse tagantjärgi määrusterikkumist ja teises valdkonnas mitte, on tegemist topeltmoraaliga ja ausa mängu huvides ei saa seda aktsepteerida. Samas mõistan ka estoni ja mcnamara vaatenurka.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                QPR tahab enda ridadesse saada Boltonis sel hooajal vaid ühes Premieri mängus algkoosseisu mahtunud ja ühe värava löönud Les Ferdinandi, esialgu vähemalt laenuna. QPR\' legendina võib mehel tõesti isegi selline huvi olla... Samas lisaks see niigi tugevale ründeliinile Cureton, Gallen, Furlong palju juurde ning kui see peaks tõeks saama, siis ei tohiks Rangers küll enam väljalangemishirmu tunda...


                \"Les might not want to play outside the Premiership but he might just want to help his old club get back into the top flight,\" said Holloway.
                Premierini oleks vaatamata sellele veel pikk maa...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  Üle mitme kuu võiks siiagi midagi huvipakkuvat lisada. Näiteks leidsin tabeli 1. divisjoni kohta, mis näitab meeskondade koosseisu eest välja käidud summade suurust. Allikat ei tea, seega ei saa kindel olla, et see 100% tõele vastab... ning arvatavasti ei vastagi, sest see ei ole arvestanud näiteks undisclosed fee\'sid, nii et Readingu puhul peaks juurde tulema vähemalt £800,000 Convey eest, Sidwelli eest ca £600,000, Harperi eest ca £400,000 ja Hughesi eest ca £250,000... (ehk kokku umbes £4,400,000) Aga mingisugust aimu olukorrast peaks ikkagi andma...

                  WEST HAM UNITED - £17,350,000
                  SUNDERLAND - £16,380,000
                  WOLVERHAMPTON WANDERERS - £16,350,000
                  LEEDS UNITED - £10,350,000
                  LEICESTER CITY - £9,970,000
                  CARDIFF CITY - £6,525,000
                  WIGAN ATHLETIC - £5,380,000
                  NOTTINGHAM FOREST - £5,175,000
                  WATFORD - £3,305,000
                  PRESTON NORTH END - £3,180,000
                  READING - £2,775,000
                  BURNLEY - £2,305,000
                  IPSWICH TOWN - £1,882,500
                  MILLWALL - £1,460,000
                  COVENTRY CITY - £1,200,000
                  QUEENS PARK RANGERS - £1,150,000
                  SHEFFIELD UNITED - £1,000,000
                  GILLINGHAM - £755,000
                  ROTHERHAM - £580,000
                  STOKE CITY - £445,000
                  DERBY COUNTY - £280,000
                  CREWE ALEXANDRA - £275,000
                  PLYMOUTH ARGYLE - £155,000 (Includes Scott Taylor)
                  BRIGHTON & HOVE ALBION - £131,000

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    Algselt postitas skint

                    LEEDS UNITED - £10,350,000
                    nän nän nän BH& A on viimane.... see oli vist postituse mõte?..
                    No Seth S-i makstud 6 miot oleks suht demokraatlik sealt välja võtta..

                    Samuti ei ole mõtet titeerida alljärgnevalt....


                    tsitaat.
                    Miks Johnson välja?
                    Või ta ei olegi enam Leedsi mängija?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      Postituse mõte oli selles, et Burnley on 12. Tore on ikka seletada kõike lahti . No aga vigastusi juhtub kõigil, ja ausaltöeldes ei mäleta hästi, et Leedsil oleks sel hooajal 3 meest jalgpallist loobuma pidanud... Aga mitte seda ei tahtnud ma öelda...

                      Samas olla näiteks Stoke City, CCC kõige vähem skooriv meeskond, teinud West Hamile ettepaneku Bobby Zamora ostuks in the region of £1m...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'

                        Algselt postitas runno


                        Algselt postitas skint

                        LEEDS UNITED - £10,350,000
                        nän nän nän BH& A on viimane.... see oli vist postituse mõte?..
                        No Seth S-i makstud 6 miot oleks suht demokraatlik sealt välja võtta..

                        Samuti ei ole mõtet titeerida alljärgnevalt....


                        tsitaat.
                        Miks Johnson välja?
                        Või ta ei olegi enam Leedsi mängija?
                        minu arust peaks juba seth+dubes olema kokku üle 10,3M
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          Algselt postitas skint
                          No aga vigastusi juhtub kõigil, ja ausaltöeldes ei mäleta hästi, et Leedsil oleks sel hooajal 3 meest jalgpallist loobuma pidanud... Aga mitte seda ei tahtnud ma öelda...
                          Leedsil on selles mõttes jah ilgelt vedanud, et nad ainult pea tervest koosseisust (vahetus k.a.) loobuma pidid
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            Algselt postitas Martin

                            Leedsil on selles mõttes jah ilgelt vedanud, et nad ainult pea tervest koosseisust (vahetus k.a.) loobuma pidid
                            Leedsil on selles mõttes jah ilgelt vedanud, et nad ükskord üldse selle koosseisu kokku osta said...

                            Ostud http://www.footballtransfers.info/ andmetel:
                            96/97 £5.05m
                            98/99 £10.15m
                            99/00 £20.2m
                            01/02 £18m

                            Õnneks ei ole mina seda klubi majandanud...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              et teemaks on 1. divisjon - keda kotib... - kõlas vististi niimoodi, siis on asjakohane siia ära märkida tõsiasi, et vaatasin eile üksinda nimeta baaris (minu valduses oli kogu baari tagumine pool).. ülipõnevat reading-dervy mängu. ja peab ütlema, et ei soovita üksinda minna sellist asja vaatama ja oodata pingelist ja kõrgetasemelist madistamist. aga et ma ülbe ei tunduks, siis märgiks ära, et ega järgnenud nufc-wba parem polnud. siiski, seltskond oli oma kümme korda suurem...

                              ja estonile veelkord õnnesoovid! andy johnson on ikka kuradi-kuradi hea mängija, eksole? issi vaatab kõrvalt, poiss toksib.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                Olgem täpsed. Õnnestus minulgi näha selle toreda mängu viimast veerandtundi. Kui minna võrdlema õhtuse Premieri mänguga, siis ei tekkinud vähmealt negatiivseid emotsioone.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X