320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    Vähemalt Reading-Derby 1. poolaeg oli tüüpiliselt vaatemänguline divari vutt - kiire tempo, rohkelt momente, kõvasti võitlust ja palju praaki. Mulle meeldis.

    Sügisel tundus, et Wigan ja Ipswich kipuvad eest ära minema, kuid jõulude ja aastavahetuse mängudes on tabel kõvasti huvitavamaks läinud ja vähemalt esmamainitu hoog tunduvalt raugenud. Tahaks loota, et ca 3-4 satsi ikka lõpuni automaatsete edasipääsukohtade eest võitlema jääb.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      Selline küsimus, et mitu meeskonda saab liiga lõppetes edasi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        automaatselt saab edasi kaks meeskonda.3-6 koha meeskonnad mängivad omavahel ja võitja saab kõrgliigasse.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          Algselt postitas uips


          Selline küsimus, et mitu meeskonda saab liiga lõppetes edasi
          Championshipist Premieri? Kaks parimat pluss play-offi võitja. Kolmandast kuuenda koha saanud meeskonnad mängivad omavahel: 3 vs 6 ja 4 vs 5. Kaheosaliste matshide võitjad kohtuvad Cardiff\'is ja selle mängu võitja tõuseb kolmandana Premieri.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            Meeldiv uudis: Holloway jääb.
            Elagu triibulised!
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Algselt postitas mcnamara


              Meeldiv uudis: Holloway jääb.
              Elagu triibulised!
              Ootame ärevus hinges uusi suurepäraseid intervjuusid ja veel paremaid tsitaate vanameistrilt.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                üks omapärane juhtum

                QPR mascot Jude the Cat is enlisting the help of his furry friends after being \'sent off\' against Preston.

                The 7ft tall feline was apparently ordered from the touchline at the weekend because officials were confusing him with the players.
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  Allo

                  Minu arust on maskotid toredad, las möllavad. Pangu ainult teist värvi särk selga ja probleemi ju ei oleks. Kuigi eks nad rohkem korvpalli väljakule sobi, aga piisavalt elav tegelane saab ka suures staadionil hakkama.

                  Parimatega
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    Tsiteerin selle Leedsi teemast spetsiaalselt siia, sest muidu võivad mõned onud pahandada.:P

                    Algselt postitas rohelineKonn

                    ja prassilikult asjaliku teavet klubi käekäigu kohta ka. seda on suisa rõõm teha, sest
                    toredaid uudiseid tuleb viimasel ajal suisa iga nädal.
                    Nüüd siis on suurmüük alanud: Graham Kavanagh, kes minu jaoks on ikka olnud Earnshaw\' kõrval Cardiffi sümboliks, on ligi £400000 eest siirdunud Wiganisse, kellega ta sõlmis 2-aastase lepingu.

                    Teiste lahkujatena on kuulda olnud selliseid paare (esialgu vaid kuulujuttudena):

                    Daniel Gabbidon Ipswichi - £600k
                    James Collins West Hami - £100k
                    Peter Thorne Forestisse - £180k
                    Jobi McAnuff ???

                    Njaah, tundub, et 2. divisjoni langejad on üha selgemaks saamas... ja siinkohal ei saa mitte nõus olla Ronnie Moore\'i hinnanguga. Ühest küljest tore, teisalt aga kahju.

                    Ahjaa, Leedsil uus mängija taas... nähtavasti laenulepinguga Forestist Leedsi siirdumas ründaja Marlon King, kelle läbisaamine Megsoniga vist mitte kõige parem ei ole - igatahes ei saa mees enam tabeli eelviimase meeskonnagi eest kuigi sageli platsile. Ja temast oodatakse Leedsi Preimerisse/playoffi aitajat? Kuigi tegelikult, niipalju kui mina temast tean, on tegu päris väärt ründajaga. Aga samas olid seda põhimõtteliselt ka Ricketts ja Joachim...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      King on täiesti tip-top ründaja. Vähemalt nendes paaris mängus, mis ma teda Foresti eest pallides näinud olen. Joachim ja Ricketts pole pehmelt öeldes just erilise resultatiivsusega silma paistnud, nii et laenuna on kindlasti tegemist olulise täiendusega.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'


                        Miks on nii, et tavaelus enamvähem tolerantsed kodanikud, muutuvad täielikult, kui küsimus puudutab jalgpalli ja eriti rivaalide ebaõnne...
                        Ise veel suhteliselt rahul oma suhtumisega..
                        jube kiusatus oli teha uus teema
                        Cardiff City - kõva klubi, aga fänne pole, miks?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          jee sunderland juhib 1:0 burnley vastu
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            QPR - Watford 3:1. Raudselt üks parimaid mänge, mida viimasel ajal laivis näinud olen. Käega joonelt tõrjutud pall, punane kaart, kaitstud pennal, latti löök, 4 väravat igale maitsele, 90 minutit kestnud lahtine ja tempokas mäng mõnusate fännide toetusel.

                            Loftus Road annab iseenesest kõvasti atmosfäärile juurde - vanakooli raudkolakas, kus 18 000 inimest nagu silgud pütis külg külje kõrvale pressitud. Reavahed on kõvasti kitsamad kui kõige hullemas odavlennufirma lennukis. Samas on kõik kohad platsile väga lähedal ja vaade enamikes kohtades suurepärane. Ise sain kohapealt ostes viimase normaalse nähtavusega müügil oleva pileti, alles jäid veel mõnikümmend postitagust kohta. Lee Cook ja Gareth Ainsworth lollitasid äärekaitsjad korralikult, nende kaudu tulid ka kõik kolm kodumeeskonna kolli. Kaitseliin ei sisendanud just enesekindlust, kuid sellise ründava mängu põhjal on Rangers ikkagi oma kõva keskmiku staatuse kindlasti ära teeninud.

                            Minu kõrval istunud sägad olid ise hooaja senise käiguga enam kui rahul, seda näitab ka aina kasvav pealtvaatajate arv. Igas liinis on vähemal üks heal tasemel tüüp ja Hollowoy on pundi hästi kokku sulatanud. Atmosfäär oli enne mängu, mängu ajal ja ka pärast väga sõbralik, lõbus, lärmakas ja väikeklubile omaselt kokkuhoidev. Kogu seda punti iseloomustab suurepäraselt Pig bagi motiividel põhinev lugu, mida iga värava järel mängiti.

                            Ühes viimases 442s põhjendab üks endine Arsenali fänn oma QPRi toetajaks saamise lugu, et it\'s all about community spirit. Sama siin!

                            C´mon UuuRrrrrrrrs!
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              Appi, Ridsdale hakkab järgmist klubi uputama!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                Miks on nii, et tavaelus enamvähem tolerantsed kodanikud, muutuvad täielikult, kui küsimus puudutab jalgpalli ja eriti rivaalide ebaõnne...
                                Ise veel suhteliselt rahul oma suhtumisega..
                                jube kiusatus oli teha uus teema
                                Cardiff City - kõva klubi, aga fänne pole, miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X