320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    LONDON, April 6 (Reuters) - Former European champions Nottingham Forest slipped closer to relegation from the English second division on Wednesday with a 2-0 defeat at Coventry City.

    Tegelikult on sellise metsikute traditsioonidega meeskonna totaalne allakäik jube. Rääkimata Nottinghami kandi jalgpallist. Maailma vanim klubi Notts County vaevleb teatavasti 3. divari sabaotsas. Mis selles linnas üldse toimub? Miks seal jalgpalli ei toetata? Kas me sellist Inglise liigat tahtsimegi? Mina mitte.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      McN, Ära muretse. Indrek paneb hetkel EJL-i rahasid kõrvale, et siis Forest ära osta ja uuele hiilgusele aidata.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        Algselt postitas mcnamara

        Kas me sellist Inglise liigat tahtsimegi? Mina mitte.
        Pisut imelik sõnavõtt. Tuletab meelde Man Unitedi tahtmist, et Meistrite Liigas peaks kaheksa parema hulgas ikka rohkem suurklubisid olema... Mitte päris sama siiski, kuid kuratlikult kahtlaselt sarnane.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          Algselt postitas mcnamara
          Mis selles linnas üldse toimub?
          selles linnas ülistatakse vargaid



          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            Algselt postitas skint
            Pisut imelik sõnavõtt. Tuletab meelde Man Unitedi tahtmist, et Meistrite Liigas peaks kaheksa parema hulgas ikka rohkem suurklubisid olema... Mitte päris sama siiski, kuid kuratlikult kahtlaselt sarnane.
            Õige valulik reaktsioon. Enam ei tohi ühe kuulsa klubi saatuse pärast südant valutada? Miks, kui tohib küsida? Sina, kes sa ennast Inglise liiga põhieksperdiks siin pead, seleta palun lahti, miks ei või mina Nottingham Forestile ja Notts Countyle või Nottinghami jalgpallile kõige paremat soovida?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Algselt postitas mcnamara

              Õige valulik reaktsioon. Enam ei tohi ühe kuulsa klubi saatuse pärast südant valutada? Miks, kui tohib küsida? Sina, kes sa ennast Inglise liiga põhieksperdiks siin pead, seleta palun lahti, miks ei või mina Nottingham Forestile ja Notts Countyle või Nottinghami jalgpallile kõige paremat soovida?
              Hmm, oot... mina pean ennast Inglise liiga põhieksperdiks? Kust see välja paistnud on? Omast arust olen ma lihtsalt üks väike tegelinski, kes Inglise liigast huvitub ning vahel ka sel teemal sõna võtab, ei midagi rohkemat...

              Lisaks, ma ei ole ju kuskil maininud, et ei või kuulsa klubi saatuse pärast muretseda! Kuid viis, kuidas sa oma veendumusi eelmises postituses sõnastasid, on ju üldiselt vaadelduna samalaadne minu poolt välja toodud ManU temaatikale, millele sa isegi paar nädalat tagasi protesti avaldasid.

              See on jalgpall ju... ja jalgpall ei oleks ilma üllatusteta mitte midagi. Ajad muutuvad, tõusevad esile uued tegijad, osad meeskonnad langevad kuhugi, kas siis selleks, et sinna kuhugi jäädagi või siis selleks, et sealt taaskord tõusta... v-o küll mitte nii ereda tähena, kui kunagi (sest praegusi arenguid silmas pidades ei saaks seda küll eriti uskuda), kuid siiski.

              Minu pärast võib soovida parimat kõigile, kuid alati ei pea ja ei saagi ju ühtedel ja samadel meeskondadel kõige paremini minna. Olgugi et ma Foresti teemadega kõige paremini kursis pole, kuid kas saab ikka rääkida, et seal linnas jalgpalli ei toetata? Keskmised pealtvaatajate arvud Foresti mängudel on ju ligi 25 000. Kui see number ja mõne mehe müügist saadud üüratu number kokku panna, siis sellega oleks pidanud/peaks püsimajäämise küll kindlustama (siin ei maksaks argumendiks tuua, et Notts Foresti taolisel suurklubi ei peaks üldse ses liigas või vähemalt sel kohal olema...), kuid juhul kui seda ei saavutata, siis võiks kivi küll heita pigem klubi funktsionääride kapsaaeda. Kuna tausta väga ei tea, siis äkki on mõned asjad teisiti, kuid põhimõte ikkagi selge ju...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                Algselt postitas skint
                See on jalgpall ju... ja jalgpall ei oleks ilma üllatusteta mitte midagi. Ajad muutuvad, tõusevad esile uued tegijad, osad meeskonnad langevad kuhugi, kas siis selleks, et sinna kuhugi jäädagi või siis selleks, et sealt taaskord tõusta... v-o küll mitte nii ereda tähena, kui kunagi (sest praegusi arenguid silmas pidades ei saaks seda küll eriti uskuda), kuid siiski.

                Minu pärast võib soovida parimat kõigile, kuid alati ei pea ja ei saagi ju ühtedel ja samadel meeskondadel kõige paremini minna. Olgugi et ma Foresti teemadega kõige paremini kursis pole, kuid kas saab ikka rääkida, et seal linnas jalgpalli ei toetata? Keskmised pealtvaatajate arvud Foresti mängudel on ju ligi 25 000. Kui see number ja mõne mehe müügist saadud üüratu number kokku panna, siis sellega oleks pidanud/peaks püsimajäämise küll kindlustama (siin ei maksaks argumendiks tuua, et Notts Foresti taolisel suurklubi ei peaks üldse ses liigas või vähemalt sel kohal olema...), kuid juhul kui seda ei saavutata, siis võiks kivi küll heita pigem klubi funktsionääride kapsaaeda. Kuna tausta väga ei tea, siis äkki on mõned asjad teisiti, kuid põhimõte ikkagi selge ju...
                Mina ei ole hoopiski Foresti ekspert. Dawsoni ja co müügist saadud rahadega tulnuks kindlasti midagi ette võtta, ei vaidle vastu. Vahest ajapikku võetaksegi ja aste madalamalt hoogu võttes on lend kõrgem. Kes teab.
                Aga minu algne postitus oli lihtsalt emotsioonipuhang, mida ei tule võtta kui mingit müstilist \"suurklubide\" toetamist. Ma pärinen teisest ajastust ja ühed klubid on mulle lihtsalt väheke olulisemad kui teised. Nende suurus või väiksus ei mängi siin erilist rolli.

                Võib-olla pisut valutan südant selle pärast, et aina rohkem näib raha Inglise jalgpallis pealinna koonduvat ja mitte vanadesse vutikantsidesse, mis märgtavalt põhjapool asusid. Kui olen rumal, siis olgu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  saadud rahadega võetigi midgai ette.. maksti oma üüratut võlga natuke tagasi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    tundub, et coca-cola kastide peale enam sunderland ei mängi, premieri koht suht-koht kindel. samas liitub 1. divariga arvatavasti Hull City, kus mängib näiteks väga legendaarne mees - Nick Barmby. respect!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      Algselt postitas kaala

                      samas liitub 1. divariga arvatavasti Hull City, kus mängib näiteks väga legendaarne mees - Nick Barmby. respect!
                      Mis mõttes arvatavasti?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'

                        Algselt postitas fittibaldi


                        Algselt postitas kaala

                        samas liitub 1. divariga arvatavasti Hull City, kus mängib näiteks väga legendaarne mees - Nick Barmby. respect!
                        Mis mõttes arvatavasti?
                        Tõepoolest, kunagise toreda pop-bändi The Housemartinsi kodulinna klubi Hull on koos vana hea kunstmurumeeskonna Lutoniga tõusu divarisse kindlustanud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          Hull on vinge meeskond. Stuart Elliot ja Danny Allsopp.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            Algselt postitas kaala


                            tundub, et coca-cola kastide peale enam sunderland ei mängi, premieri koht suht-koht kindel. samas liitub 1. divariga arvatavasti Hull City, kus mängib näiteks väga legendaarne mees - Nick Barmby. respect!
                            kui võistkonna kõige tähelepanuväärsem mängija on Nicky Barmby, siis midagi head see küll ei tähenda
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              Algselt postitas runno

                              Cardiff City - kõva klubi, aga fänne pole, miks?
                              Arvatavasti on küsimus geograafias- CC on üks väheseid mitte-Inglise klubisid(Walesi oma). Kuna samas linnas on ka koduses liigas klubi olemas, kohalikud mängijad aga ei kanna taset hästi välja(mõned aastad tagasi loputas Levadia Walesi meistrit TNS Llansantffraidi ju 4:0) ega pääse klubis löögile, on vist n-ö FC Valga-efekt. Vanasti olid kõik uelslaste klubid Inglise liigasüsteemis(\"päris\"liigaosas 3-4 klubi, Confis ja järgmistes juba hulgem)Võibolla peab kohalik rahvas neid ka reeturiteks, ets oma liigasse ei naasnud: karikavõistlustest ei lubata Cardiffil, Swanseal ja Wrexhamil teatavasti osa võtta.
                              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                Algselt postitas wal
                                Arvatavasti on küsimus geograafias- CC on üks väheseid mitte-Inglise klubisid(Walesi oma). Kuna samas linnas on ka koduses liigas klubi olemas, kohalikud mängijad aga ei kanna taset hästi välja(mõned aastad tagasi loputas Levadia Walesi meistrit TNS Llansantffraidi ju 4:0) ega pääse klubis löögile, on vist n-ö FC Valga-efekt.
                                Noh ei tea. Tuletaks meelde, et Cardiffis mängib või mängis nii mõnigi Walesi koondise põhimeestest: olgu mainitud Danny Gabbidon ja Robert Earnshaw, aga ka James Collins, Rhys Weston. Tõsi, Earnshaw on lännu ja Gabiddon laseb raudselt ka jalga, kui II divar tunneli lõpus paistab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X