Lehekülg 28, kokku 79 EsimeneEsimene ... 182425262728293031323878 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1566

Teema: Championship

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane Vastus teemale \'1. division\'

Ma võiksin peaaegu vanduda, et eelmisel aastal minu poolt postitatule (mainitet tsitaat siis) järgnes ka kellegi targa järelkaja, et see summa ei ole kaugeltki mitte nii suur, kuid mida pole, seda pole...

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Veidike vananenud, aga...

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Mõned ehk juba teavad, et Dowie tõmbas Palace\'ist minema. Maru eksole. Täna aga on isegi veel rõõmustavaid uudiseid... või noh, kõlakaid: Crystal Palace chairman Simon Jordan is lining up Graeme Souness to replace Iain Dowie as manager. (Mirror)

Oleks see vaid tõsi!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Souey oli siiski Jordanile \"ei\" öelnud... kahju, samas näitab see midagi. Aga seetõttu pidi Palace maksma Hullile ligikaudu £250,000, et saada oma treeneriks Peter Taylor. Nüüd jääb siis vaid loota, et Taylor kordaks oma Leicesteri rekordit...

Hull City uue treeneri kohaga seoses on läbi käinud Mick McCarthy, Joe Royle\'i, Dave Penney, Martin Alleni, Steve Tilsoni ja Phil Parkinsoni nimed.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Kisnorbo nets Foxes new deal

Tubli poiss, mulle lausa meeldib Miks ta MM-il ei olnud

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Huntidel uus boss. Mick McCarthy pole üldse kõige hullem valik.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Lõunarannik vabiseb ootusärevusest.

Transfers

19 July 2006

Jonathan Forte [Sheffield United - Doncaster] Loan
    Chris McCready [unattached - Tranmere] Free
    Pele [Belenenses - Southampton] Undisclosed
    Steve Phillips [Bristol City - Bristol Rovers] Free
    Mark Stallard [Shrewsbury - Lincoln] Free
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Massiivne Soccernet.com-i ülevaade algavast hooajast - lisaks ka League 1 ja League 2.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algselt postitas fitti

Massiivne Soccernet.com-i ülevaade algavast hooajast - lisaks ka League 1 ja League 2.
    Väga huvitav lugeda tõesti. Pakkumised olid seal küll pessimistlikuvõitu - hakkas silma, et ainsa tiitlikandidaadina julgeti märkida WBA-d. Divar on teatavasti tihti ettearvamatu ja üllatav. Kuigi viimaste hooaegade meistrid on väga võimsalt esinenud ja suure punktisummaga lõpetanud.
    Ja digiteevees näidatavalt kanalilt VS2 näikse nii mõndagi kätte paistvat divarimängudest. Juba sel laupäeval.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas mcnamara
    Ja digiteevees näidatavalt kanalilt VS2 näikse nii mõndagi kätte paistvat divarimängudest. Juba sel laupäeval.
    Noh, näiteks kõik Leedsi mängud otseülekannetena. Nii näeb natuke teisi ka.

Krt. mulle ikka meeldib seda mainida
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Nii minu juba traditsiooniks kujunev uksildane ennustus ka enne homset, mis mone kuu parast naitab tapselt, miks on see liiga justkui monusam kui teatud Premier. Ehk siis tabel mai alguseks vms voiks valja naha selline:

1. Birmingham
    2. Coventry
    3. Southampton
    4. WBA
    5. Sunderland
    6. Norwich
    7. Burnley
    8. Leeds
    9. Palace
    10. Stoke
    11. Preston
    12. Leicester
    13. Cardiff
    14. Wolves
    15. Hull
    16. Ipswich
    17. Southend
    18. Derby
    19. Luton
    20. Sheff Wed
    21. QPR
    22. Plymouth
    23. Barnsley
    24. Colchester

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Vana armas Kenilworth Road ja kenake tükk Inglise vutti. Luton vääris selgelt võitu Leicesteri üle, õigupoolest kõik liinid väravavahist ründajateni töötasid paremini. Uustulnukad Langley ja Boyd nägid väga head välja ja muidugi MM-il mänginud Carlos Edwards oli väljaku kuningas. Ning terve liiga avavärava lööja oli niisiis Leon Barnett.
    Luton tegi meele rõõmsaks. Edu neile hooajaks ja ikka paremat kui skindi 19. koht.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Ma ikka loodan, et Sunderland on natuke paremal positsioonil kui viiendal hooaja lõpus. Kuigi uue manadzmendi alt sel hooajal ei tasuks siiski premiershipi jõudmist oodata. Hea kui esimese kuue sekka jõuab, kuid eks hooaeg näitab mis tuleb.

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Kui Lutonist raakida, siis tundusid nad toepoolest Leicesterist tukk maad ule olevat. Mitte et ma suurt ule esimese poolaja (ja sedagi poole silmaga) vaadanud oleks, aga algus oli neil tubli.

Kokkuvotte jargi sai ka Colchester Birminghami vastu paris normaalselt hakkama, kuigi eks Forsellil jai mitu voimalust kasutamata ka ning Jerome\'i punane oli nii ja naa otsus. Uldiselt aga tundus uustulnukatelt suht asjalik partii. Birminghami Arsenali noored ei olnud ka mitte pahad.

Kel aega ja tahtmist, sel soovitaks ara vaadata Barnsley-Cardiff mangu varavad. Kui esialgu tundus Thompsoni varav imeilus, siis Barnsley poolelt vastas Howard millegi veelgi kaunimaga... toeline meistriteos.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Ilusatest väravatest rääkides: Stern Johni oma Sunderlandi võrku oli MM-mängija vääriline. Väravavahile ei jätnud see latipõrkest pomm ülanurka vähimatki võimalust.
    Muidu tundusid Coventry ja Sunderland õige keskpärased, keskmike staatust neile divaris vist julgekski ennustada. Kahju oli Coventry koduareeni pooltühjana näha, aga eks ta ju omal ajal Premieri silmas pidades ehitatud sai. Kuigi sinna on taevasinistel vist pikk maa minna, triibulistest rääkimata. Hää meel oli ka ühte vana tuttavat Don Hutchisoni näol platsil lippamas näha.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Esimene voor ei näita suurt midagi - ka kaks aastat tagasi sai alustatud veel kehvema mängu ja 0:2 kaotusega Coventry vastu. Sellele vaatamata sai liiga küllalt ülekaalukalt võidetud.

Aga et hr. (või pr või prl) Skint ennast nii üksikuna ei tunneks panen ka oma ennustuse.

1. Southampton
    2. Leeds
    3. Sunderland
    4. Birhimgham
    5. Wolves
    6. WBA
    7. Ipswich
    8. Derby
    9. Leicester
    10. Shieffield W
    22. Southend
    23. Luton
    24. Colchester
    memer of Gaskoff fan club

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Coventry - Leicester lausvihmas oli kuidagi depressiivselt hilissügisene. Mitte midagi väljapaistvat. Mitte kedagi väljapaistvat.
    Huvitav uudis, et Saintsi hiljutine imelaps Dexter Blackstock on QPRi lastud. Vist mitte samm edasi, aga loodame parimat.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

On möödunud hea hulk aastaid sellest, kui oma ammuseid lemmikuid sinitriibulisi viimati nägin. Kahju pooltühjast Loftus Roadist ja kahju QPR-ist, kes päris koledasse keskpärasusse vajunud. Pole seal peale Kevin Galleni kellelgi suuremat klassi ja uus poiss Blackstock oli ka kahjuks paras pettumus. Ega siin muu asi kui rikas kosilane aita, aga ega neid kõigile jagu. Olgu sa või Londonis.
    Nähtu põhjal tundub, et sel hooajal divarisse püsimajäämise nimel tuleb veel äge heitlus maha pidada.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Divari ettearvamatus paistis täna kenasti silma. Robsoni paljude ennustatud tshempion West Brom oli pehme nagu mängukaru. Ausõna - sama tunne tekkis nagu korra eelmisel hooajal, kui brommarid Chelseaga mängides legendaarsel viisil \"jõudu hoidsid.\" Tea, kas see ründetuus Phillips kartis kodupubliku vilekoori, aga nii armetut esitust on raske millegi muuga seletada.
    Sunderland, peksupoiss, seevastu mängis igati ilusat ja julget jalgpalli. Mõnus oli pealegi täna olla meeskonna poolt, mille ridades mängis Glenn Hyseni poeg.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud