320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'1. division\'

    ma panustaks hullu linna peale
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vastus teemale \'1. division\'

      Algselt postitas Martin

      Ja Brighton sa ka juba esimese punkti!
      Tanud jah

      Aga muidu tuleb noustuda Kaareliga, kuna Leicester oli tegelikult paris hea ja 4-1 voit Sheff Utd-le pisut ebaoiglanegi... voi oli see siis see Warnocki imeline tarkus ja kolmikvahetus?:P Mitte... pakun.

      Algselt postitas mcnamara

      Kas selles küsimuses oli midagi naljakat? Ma lihtsalt tahtsin, et oma arvamust pisut põhjendaksid. Aitäh selle eest.
      Kusimus iseenesest polnud midagi eriti huumoririkast, kuid lihtsalt arvasin, et akki on midagi sellist... sest minu arust poleks Wolvesi edus midagi eriti ullatavat, aga v-o siiski. Hooajaeelne mang AV vastu igatahes oli vagev, eriti esimene poolaeg. Nuud aga taaskord viik... pisut tuttavlik eelmise hooaja loppu arvestades. Samas oli igatahes vinge Wise-Ince keskvaljavoitlust naha (ullatav, aga Wise sai juba 5 min parast sisse vahetamist kaardi... njaah).

      Algselt postitas mcnamara

      Lutoni võit oli küll meeldiv üllatus täna.
      Duubeldan.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'1. division\'

        Ipswichi - Cardiffi mängust pisike videokokkuvõte siis ka. Olin sunnitud küll ainult raadiokommentaariga piirduma, aga mäng jättis positiivse mulje. Ipswichi poolikute paigutus oli minu jaoks muidugi natuke imelik (kiire ja verinoor tandem Currie-Magilton äärtel), aga paistis, et see töötab. Nende vahel tegi võimsa debüüdi Garvan, kellest tundub, et tõesti on väga-väga palju oodata ning loodetavasti Ipswichis.

        Tegelikult mängisid kõik enam-vähem samamoodi nagu viimastes sõpruskohtumistes, ehk valdavas enamuses täitsa korralikult. Ainukesed mured ongi hetkel Parkini ebakindlus (mis peale ta esimest väravat vast paraneks, aga see võiks üsna varsti juhtuda, muidu läheb raskeks) ning De Vosi vigastus, mis ta vähemalt üheks kuuks mängust eemal hoiab. See viimane on vägagi halb, sest mängukõlbulikke keskkaitsjaid oli meil enne Cardiffi mängu 3. Nüüd siis 2 ja üks neist on 18-aastane Chris Casement, kes vist pole ka põhivõistkonna eest siiamaani ametlikes mängudes väljakule pääsenud. Kurat seda teab, mis homses QPR-ga mängus saab. Kui Sito üleminekupaberid korda saaks, siis vast liiguks Wilnis keskkaitsesse ja Sito tema asemele paremale, aga selline kaitseliin ei tekita üldse optimismi - Wilnis pole keskel suurem asi, Naylori kõrvale on siiamaani just De Vosi tüüpi juhendavat keskkaitsjat vaja olnud ning Richards on niigi kõige nõrgem mängija väljakul. Samas Casementi algkoosseisu Royle vast ka ei usalda ja vaevalt et tänasega mõne uue keskkaitsja ka võistkonda tuua jõuab.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'1. division\'

          \"Question of the day: having signed Darren Anderton, does this mean Glenn Hoddle has altered his attitude towards the disabled?\" - Lucan Chavez Munoz.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'1. division\'

            Tubli poiss!
            Way to go. Kanaarilinnud tagasi tippu.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'1. division\'

              Algselt postitas mcnamara


              Tubli poiss!
              Way to go. Kanaarilinnud tagasi tippu.
              Kui Kanaarid veel kaua võiduta lasevad siis pole tippu tõusmist veel nii pea oodata

              Kommentaar


                Vastus teemale \'1. division\'

                Algselt postitas mcnamara

                Tubli poiss!
                Way to go. Kanaarilinnud tagasi tippu.
                mida hekki? nad pole seal kunagi olnudki

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'1. division\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  Algselt postitas mcnamara

                  Tubli poiss!
                  Way to go. Kanaarilinnud tagasi tippu.
                  mida hekki? nad pole seal kunagi olnudki
                  Ja kuidas veel.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'1. division\'

                    hetkeseisuga on Norwich \"hiilguse taastamise\" asemel pigem nn Leicester\'it tegemas. olid ju nood ka mullu suurfavoriidid, kuid kõrbesid muutunud keskkonnas täielikult. sarnaselt neile tüütuile lindudele suutis ka Leicester võistkonna enam-vähem koos hoida. nagu näha, see ei toitnud, sest isegi Leeds oma tasuta võistkonnaga läks mööda (premierist välja kukkudes oli Leeds madalamal).

                    tegelikult pean ma Norwichi koos Palarsega jätkuvalt suurimateks automaatse promotsiooni pretendentideks. siiski tõmbus mu süda valust kokku, kui nägin, et mu hea sõber ja iidol terroriBanaan ennustas nädalalõpu kohtumises Norwichi võitu. tõbras! tahab vist võita.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'1. division\'

                      Luton Town goes Top! Kennilworth Road is buzzing.

                      Long live Kingsley Black and that good old artificial pitch!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'1. division\'

                        luton oli enne nädalavahetuse mänge juba esimene..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'1. division\'

                          Mullu oli Plymouth ka tükk aega esikuuikus...
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'1. division\'

                            Kas aken sulgub täna ka siin?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'1. division\'

                              vist mitte..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'1. division\'

                                sulgub küll, ja parem oleks kui see kuradi aken oleks varem sulgunud, sest championshipi parim ründaja Grzegorz Rasiak müüakse täna ilmselt maha,,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X