Lehekülg 76, kokku 78 EsimeneEsimene ... 266672737475767778 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 1560

Teema: Championship

Algupärane

kujunduslik element

Algupärane

Mental Health Charity reklaam on see.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

West Brom pakub teistele klubidele kuhjaga ajalugu ja kogemusi. Vabaks lasti: igiliikur Gareth Barry, 12 aastat triibulistes sahmerdanud James Morrison, keskväljavõlur Wes Hoolahan, välismaiseid kommentaatoreid oma nimega segadusse ajanud Byaz Myhill. Jah, ja Tyrone Mears.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Jee! Tere tulemast Charlton! Viimase hetke väravaga Sunderland uppi löödud.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Garry Monk taaskord säkitud. Birminghami omanik tahab värsket ja modernset jalkafilosoofiat.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Suve kui sellist peaaegu polegi. Divari avamäng on juba 2. augustil: Luton vs Boro. Kukkunutest alustab Fulham Barnsley vastu, Cardiff mängib Wiganiga ja Huddersfield Derby'ga 5. augusti õhtuses telemängus.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kohustuslik divari hooaja lõpptabel.

1. Fulham
    2. Derby
    3. Leeds
    4. West Brom
    5. Cardiff
    6. Bristol City
    7. Huddersfield
    8. Sheff Wed
    9. Middlesbrough
    10. Brentford
    11. Luton
    12. Swansea
    13. Forest
    14. Blackburn
    15. Preston
    16. Stoke
    17. Birmingham
    18. Reading
    19. QPR
    20. Charlton
    21. Millwall
    22. Wigan
    23. Hull
    24. Barnsley

Tuleb asjatundjatega nõustuda, et Fulhami eesliin on võimas selle liiga jaoks. Derby võiks lõpuks otse üles minna ja Cocu tundub pädev. Leeds, WBA ja Cardiff peaksid taas ilmselged play-offi kandidaadid olema - vähemalt. Forestile seekord head ei luba, liiga palju on nad mulle pettumuse valmistanud. Luton olgu seekord üllatajaks, aga meelsamini valiksin Charltoni selleks. Nojah ja Barnsley on niikuinii lõpuks esikümnes. Kindlapeale.
    Guardiani eelvaade. Neile meeldivad Fulham ja Leeds.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Maailma progressiivne jalkaüldsus kogunes täna vastuvõtjate äärde, sest Luton ja Middlesbrough avasid liigahooaja. Ja tegid seda metsiku mänguga, mis lõppes 3:3, aga sisaldas lisaks veel löömatajänud penaltit, supertõrjeid ja piiri peal täklingid. Kõike, mida heal päeval divarist oodata võibki. Lutoni kaitsemäng tundus rabe ning Boro on oma kuulsamatest vanuritest suvel ilma jäänud. Suurepärane meelelahutus, aga kummalegi satsile väga edukat hooaega pakkuda ei julge.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ossapüks, divari esiduo on Swansea ja Charlton. Võimas liiga on see, midagi pole öelda.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ägens tabel kaheksa vooru järel. 13. kohal Cardiff on esikohast vaid viis punkti maas.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

https://www.telegraph.co.uk/football...mason-bennett/

Derby kapten audis, sest tiimikaaslased roolis olid purjus. Geniaalne.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Koondisepausile jõudes 11 vooru peetud, nii et peaaegu neljandik hooajast läbi.
    Tabelitipp muutub iga vooruga ja põhjalikult, vahed on üliväikesed. Hetkel troonivad WBA ja Forest, aga mõlemal vaid 22 punkti. Foresti viimaste voorude võiduseeria on olnud muljetavaldav. Enne eelmist vooru olid tipus Swansea ning Leeds, aga vaid üks kaotus lükkab kohe tahapoole. Esikümme mahub kenasti nelja punkti sisse, kõik on lahtine.
    Suurimad üllatajad seni? Minu jaoks Forest, Preston ja ka QPR, keda arvasin väljakukkumisega maadlevat. Suurimad pettumused on kindlasti Middlesbrough, kes seekord uskumatult hädine ja muidugi ka Premierist langenud Huddersfield - võimalik, et kukuvad kohe liiga ühte. Kuulus Stoke sai lõpuks 11. voorus esimese võidu, aga tabelis ikka viimane. Eelmise hooaja tõusjatest läheb kõige paremini Charltonil.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Väga dramaatiline päev täna divaris, Tundus, et West Brom võtab liiga täieliku kontrolli alla ja seejuures veel kümne mehega, aga Charlton viigistas viimse hetke pendlast.
    Samal ajal oli kuum Lancashire’i derbi Prestoni ja Blackburni vahel. Viimane lõi kohe algul kaks, aga Preston tuli pikapeale rinnale ja lõpuks mööda.
    Nii juhib WBA nüüd kahe punniga Prestoni ja Leedsi ees.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Täna peeti üle viieaastase pausi järel taas Lõuna-Walesi derbi. Kui eelmine kord mängiti, oli see enneolematu hooaeg, et mõlemad mängisid üheaegselt Premieris.
    Tänane mäng peeti päikesepaistes, aga leinameeleolus, sest hommikul oli Walesi rägbikoondis kaotanud MM-i poolfinaalis napilt Lõuna-Aafrikale. Mäng oli päris vaadatav, ainsa värava lõi seekord Swansea ja sellega tõusid nad päris divari tipu lähedale, 25 punkti satside sekka.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tavapärase poole hooaja ülevaatega juba hiljaks jäänud. Aga keset jõulumöllu võiks korra tabelit vaadata. West Brom ja Leeds liikusid suurema osa hilissügisest ülejäänutest eest ära, aga viimaste voorudega on mõlemad veidi punkte kaotanud. Nii pole järgnevate lootused veel päriselt kadunud. Play-off kohtadelt leiab pärast vahepealset mõõna uuesti hoogu koguva Brentfordi, stabiilselt eesotsas püsiva Wednesday, Fulhami ja Prestoni. Üsna ootamatu seltskond kui Fulham välja jätta. Aga muidugi pole järgmised kaugel, kõik võib muutuda. Bristol ja Cardiff on selges languses, tõusma on hakanud Swansea, tagapool ka Reading ja Middlesbrough.
    Tabeli lõpus on Stoke end relegatsioonist napilt välja rebinud, kukutades sinna Lutoni. Barnsley ja Wigan on ka kohe kannul.
    Suurim pettumus sel hooajal on olnud Derby. Mitmel eelmisel aastal play-offi jõudnud klubi võitleb, mida voor edasi seda enam, relegatsiooniga.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Charlton müüdi kellelegi ekstsellentsile. Loodetavasti investeeringud klubisse suurenevad. https://www.bbc.com/sport/football/50975796

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Põnev värk, tabelitipp on väga kiiresti võrdseks tõmmanud. WBA ja Leeds on mõlemad viimastes voorudes meeletult punkte kaotanud, mistõttu Fulham, Forest ja Brentford on täiesti kannul. Kaugel pole ka Preston ja Bristol City - esiseitse 6 punkti sees, tõsi West Bromil üks mäng varuks.
    Lõpus hakkavad Barnsley ja Luton maha jääma, aga Wigan võitleb veel.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

12 nappi vooru ongi jäänud. West Brom on uuesti võidulainele saanud ja neid vist tõesti enam ei peata. Paljud olid nende relegatsiooni üle rõõmsad, aga tagasi Premieri nad vist tulevad. Leedsil läheb ka paremini, jälitajatel mitte nii väga. Teine koht on siiski veel igati lahtine. Fulham, Brentford ja Forest kõik viigilainel, Preston on kolmikule kannule jõudnud.
    Play-offi lootust on veel päris mitmel klubil, viimasel ajal on tõusuteel näiteks Blackburn - juba palju aastaid divari tagaotsas vaevelnud kuulsus. Ka mõlemad Walesi klubid üritavad veel ja suure üllatusena ka Millwall.
    Tabeli lõpp on ka päris põnev. Stoke on vaikselt end mudast välja rebinud, kuid Borol läheb viimasel ajal jälle uskumatult halvasti. Ega nad ometi Sunderlandile kampa hakka? Huddersfieldi ohustab Wigan ja isegi Barnsley ja Luton on mõnevõrra punkte korjama hakanud. Ülevalpool on ohus veel Charlton, aga kehvas vormis Hull vist enam mitte.

Amatöör Kasutaja COYI avatar
    Liitus foorumiga
    May 2019

Algupärane

Slaven Bilici WBA on hoopis teisest puust kui Pulise aegne õudus. Nad domineerivad oma liigas lisaks üldseisule ka löödud väravate poolest (62 vs näiteks Leedsi 49).

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud