Lehekülg 12, kokku 12 EsimeneEsimene ... 289101112
Näidatakse tulemusi 221 kuni 233, kokku 233
    Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.
    Kuidas?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuidas?
    Eks ikka tänu sellele, et sa oma naisel silma peal ei hoia

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

We are please to inform you that you have been selected for Monetary Compensation of $2,000,000.00 (Two Million Dollars)from the United Nations COMPENSATION BOARD (UN) for online scam victim,Through the United Nations UN Secretary General (Mr. Antonio Manuel).Reply for more details to file your compensation, and provide the following details : Full Names, Country, Mobile Number. Contact Email : unitednationsdept@yeah.net

Päris hea

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Aplaus.
    Pole seda varem näinud, lagi.

// see --> https://imgur.com/a/3RbaZ

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Pole seda varem näinud, lagi.

// see --> https://imgur.com/a/3RbaZ
    Kuulge siin tuleks küll mingid auhinnad välja jagada, geniaalne.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Kuulge siin tuleks küll mingid auhinnad välja jagada, geniaalne.
    2015 juba auhinnatud + telesse jõudnud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tere,
    Ma tean, et see kiri tuleb teile üllatusena, sest me ei tea ennast varem.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Mul oli eile omamoodi huvitav kogemus. Nimelt viskasin netti müüki ühe vana telefoni, mis kapiservale vedelema on jäänud.

Mingil hetkel sain yandex.com aadressilt ingliskeelse meili, kus uuriti veidi telefoni vanuse kohta ja küsiti madalaimat hinda, mille eest olen nõus telefonist loobuma.

Kuna tundus kergelt kahtlane, ei hakanud järgi andma ning kirjutasin, et müün kuulutuses toodud summaga. Õige pea saabus vastus, et no problem, maksab selle. Ja lisaks veel postikulud, sest tegelt olla ostja üldse Hiinast ja tal olla kolleeg Nigeerias, kellele seda (roosat!) telefoni hirmasti oleks vaja saata. Takkatippu visati veel ka Omniva hinnakirja link koos täpse viitega, mitmendalt leheküljelt leiaksin Nigeeriasse saatmise postikulu, mille ma siis mingil põhjusel pidin järgmises vastuses talle välja kirjutama.

Kuna asi oli juba üsna selge, siis järgmises meilis panin kirja, et ootan summat x enda kontole ja paki panen teele niipea kui kogu summa kohal. Siiski-siiski tegi ta kaaluka vastuettepaneku, et temal pank tuleb meile vahendajaks. Tema tegevat ülekande panka, mis mind siis teavitab, et raha on turvaliselt nende käes, ja see raha jõuab minuni "hetkega" niipea, kui olen paki ära saatnud ja "pangale" saatmiskviitungi edastanud.

Minu viimasele kirjale, milles juhtisin tähelepanu, et nii labase scammiga vist kaugele ei sõua ja, kui tahab, on ta endiselt teretulnud minu kontole raha kandma, ei ole paraku vastust enam tulnud.

See-eest sain täna aga SMS-i, kus järgmine härra on "very interested to discuss the sale". Lootusrikas.
    20 LEGEND

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Okidokis vist ei saa midagi müüa enam normaalselt. Müün vanemat Goprod ja üks tšikk võttis ühendust inglise keeles, et soovib osta. Andsin oma konto nr ja värgid. Öösel sain mingi fabritseeritud e-mailid, et "Paypal" on raha kätte saanud ja ootab nüüd ostja confirmi kauba kohalejõudmisest. Kirjas on käik Paypali logod peal, aga on kasutatud multi värvi teksti ja lähte e-mail on muidugi mingi täiesti suvakas. Ma kujutan, et suur osa eestlasi ei hammustaks seda jama läbi ja saadaksi asja teele.

Viskasin Googlisse ka tšiki e-maili aadressi ja uudis sellisest scämmist Eestis on kuu aega vana juba.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Uus level on fake e-kaubamaja + reklaamid fesaris?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hea, et võidunumbrid on, muidu sounds legit.

JALGPALLI LIIDU FEDERATSIOON
    FIFA PRESIDENDI KONTOR
    FIFA-STRASSE 20, 8044 ZURICH, ŠVEITS.

Viide: FIFA00198 / 8/2019.
    Võidunumbrid:*(13) (76) (90) (31) (45)
    Kuupäev: 8/15/2019.

Tähelepanu: meie lugupeetud võitja.

FIFA*presidendi (hr Gianni Infantino) nimel kirjutame teile, et teatada, et*olete FIFA spordivõistluste loosimises võitnud 455 000,00 eurot (NELJAS*UMMASTATUD JA NELJAS VIIS TUHAT EUROT). Viisime läbi internetis toimuva*loosimise, mille käigus koguti miljon Internetist kogutud e-posti*aadressi ja teie e-posti aadress selgus 455 000,00 euro suuruse*loosimisauhinna võitjana.

Peate hr Changile (lui.chang2000@gmail.com)*viivitamatult e-kirja saatma, et ta juhendaks teid, kuidas oma raha*välja maksta. Õnnitleme teid võidu puhul ja soovitame edastada oma*täisnimed ja mobiilinumber hr Changile. Võite jõuda ka hr Lui Changini*telefonil*+44 7821 047137.

Järgige juhiseid ja pöörduge auhinnaraha saamiseks e-posti teel hr Changi poole.

Soojade soovidega.
    Gianni Infantino.
    FIFA president.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud