320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Vaatame siis, mis Stacye kirjutab.
    Kirjutab ta veel miskit?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kirjutab ta veel miskit?
      Ei kirjuta.

      Võimalikud variandid:

      1) oli niisama jutulind
      2) puudub igasugune initsiatiiv suhte omapoolsel arendamisel
      3) sai otsekontakti foorumikasutaja vincentiga ja on minu selja taga sehvtid sisse ajanud. Mul on tunnistajaid, et viimane kord Vintsu pool käies kostis tagatoast kahtlasi hääli, mille põhjal on näiteks võimalik järeldada, et vints hoiab Staceyt ahjus soojas.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #48
        ütle ausalt kas sa ootasid Vintsi poolt sellist noa selgalöömist?

        Kommentaar


          #49
          No ega ma ei imesta. Armeeniast jäi talle ju kits toomata.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            alatu laim. sa ju tõid kitse küll, aga jätsid endale.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              alatu laim. sa ju tõid kitse küll, aga jätsid endale.
              Vintsuke, sa pole ju veel valmis looma eest hoolt kandma .. rääkimata naisest
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                #52
                no hea küll, eks te lõbutsege siis edasi... Peaasi, et teda vahepeal vorstiks ei tee või midagi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  Vintsuke, sa pole ju veel valmis looma eest hoolt kandma .. rääkimata naisest
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #54
                    Näe, nüüd kirjutas mulle keegi Mercy. Üldjoontes sama guugeltranslaatori-jutt, mis Staceyl, kes mäletatavasti on nüüdseks foorumikasutaja Vincenti kõlvatute tegude objekt ja elab tal tagatoas ahjus.

                    Ega ma muidu poleks seda kirja mikski pannud, aga meeldis mulle väga tema viimase lause tõlge - "Age,distance and language does not matter but love matters in life."/"Vanus, kaugus ja keel ei ole oluline, kuid armastan KÜSIMUSED elus."

                    Ka mina armastan väga küsimusi ja veel enam vastuseid, nii et kirjutasin vastu ja palusin pilte saata. Kui kõik läheb hästi, postitan juba varsti siia värskeid neegritisse.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #55
                      ?

                      love matters in life=elus loeb armastus. kus need küsimused veel on?

                      Kommentaar


                        #56


                        Sa ikka ei jaga teemat.
                        Aga Mercylt pole endiselt vastust.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #57
                          Armsaim üks,

                          Kuidas sul täna? loodan, et teie ei trahvi.
                          Miinivastast oli väga lahe siin Dakaris.




                          Tissipilti kahjuks ei saatnud, aga vincent erutus siiski ja lubas Stacey Mercy vastu välja vahetada. Ühtlasi on päästmata veel nii Stacey kui Mercy isade pärandused. Näiteks Mercyl on ripakil 3,8M $, nii et kui kellelgi on huvi, helistage Rev Pastor Ken Adumale (00221-761251107). Kui helistate öelge talle, et soovite rääkida minuga nii, et ta saadab mulle alates emasloomi hostel to talk with you kohta, nagu Mercy soovitab.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #58
                            fittil on mingi eriline alfa-isase aroom kyljes, mis neegrinaisi aafrikas pöördesse ajab?

                            Kommentaar


                              #59
                              Foorumis reklaami pole ilus teha, aga kasutage alljärgnevat toodet ja kirjatuvi ei jõua enam Aafrika vahet lennata.

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #60
                                mul on tunne, et too viimane neegritots on mulle ka kirjutanud.
                                lits naine selline.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X