320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere,

    Minu nimi on Warren E. Buffett, Ameerika ärimagnaat, investor ja
    filantroop. kas ma olen maailma edukaim investor ja tegevjuht
    Berkshire Hathaway, usun ma tugevalt sellesse, et "annan elades". Mul
    oli üks mõte, mis mu mõtetes kunagi ei muutunud? et peaksite oma
    varandust kasutama inimeste aitamiseks ja olen otsustanud anda
    juhuslikult valitud isikutele kogu maailmas {1 500 000,00 eurot} üks
    miljon viissada tuhat eurot. Selle meili kättesaamisel peaksite ennast
    looma õnnelikuks isikuks. Teie e-posti aadress valiti veebis
    juhuslikult otsides. Palun pöörduge minu poole esimesel võimalusel,
    nii et tean, et teie e-posti aadress on kehtiv.

    Häid jõule ja jõukat uut aastat

    Ootan teie vastust.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tere,

      Minu nimi on Warren E. Buffett, Ameerika ärimagnaat, investor ja
      filantroop. kas ma olen maailma edukaim investor ja tegevjuht
      Berkshire Hathaway, usun ma tugevalt sellesse, et "annan elades". Mul
      oli üks mõte, mis mu mõtetes kunagi ei muutunud? et peaksite oma
      varandust kasutama inimeste aitamiseks ja olen otsustanud anda
      juhuslikult valitud isikutele kogu maailmas {1 500 000,00 eurot} üks
      miljon viissada tuhat eurot. Selle meili kättesaamisel peaksite ennast
      looma õnnelikuks isikuks. Teie e-posti aadress valiti veebis
      juhuslikult otsides. Palun pöörduge minu poole esimesel võimalusel,
      nii et tean, et teie e-posti aadress on kehtiv.

      Häid jõule ja jõukat uut aastat

      Ootan teie vastust.
      Good guy Buffett. Vedas sul, et just sinuga ühendust võttis.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Welcome to The illuminati World.
        Bringing the poor, the needy and the talented to limelight of fame and
        riches. Get money, fame, powers, security, get recognised in your business,
        political race, rise to the top in whatever you do, be protected
        spiritually and physically! All these you will achieve in a twinkle of an
        eye when you get initiated into the GREAT ILLUMINATI TEMPLE. Once you are
        initiated to the ILLUMINATI EMPIRE, you will have numerous benefits .
        do you wanna join email us at (illuminatiibrotherhood101@gmail.com )

        Ehk siis, teie siin lakkuge panni.

        e: tra, see e-post on ikka päris naljakas
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Eile hakkas sotsiaalmeedias levima video, kus politseiga vaidlema hakanud autojuht filmis üles, kuidas politsei tema autol akna purustab.


          Kas see on skämm või päris?!

          Kommentaar


            Kommentaar


              Usta kommentaaridest selgub, et video algab siis, kui patrull on temaga läbi suletud klaasi ja lukus uste juba pool tundi rääkinud. Sellest tulenevat ka tema aeglane ja raske kõneviis, mille põhjalt sotsiaalmeedias oletati joovet.
              Haige tüüp

              Kommentaar


                See mees ju Soccerneti kommentaariumi legend!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius
                  https://www.facebook.com/taavi.usta/...16755958378161

                  Ilmselgelt jälle mees palju rääkinud, et keel pehme.
                  Kuulake prohvessorite juttu!
                  Kurb.

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainuke, kellel oli tema välimusest vähe teine ettekujutus? Mu meelest facebookiski olid tal pildid, kus ta väiksem, mitte mingi блатнои.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kas ma olen ainuke, kellel oli tema välimusest vähe teine ettekujutus? Mu meelest facebookiski olid tal pildid, kus ta väiksem, mitte mingi блатнои.
                      Ehk välimus võib aastatega muutuda? Aga video ise on kurb ja ehk oleks parem, kui siin foorumis mitte sellist kraami jagada.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ehk välimus võib aastatega muutuda?
                        Seda küll. Kuid ma esimest korda antud inimesest kuulsin eelmise aasta lõpus ning ta nime kõrval oli hoopis teine pilt.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Dr Calvin Edwinilt
                          Kallis sõber.

                          Olen dr Calvin Edwin Brondesburyst, Loode-Londonist, siin Inglismaal. Töötan UBS INVESTMENT Bank Londoni filiaalis. Kirjutan teile oma kontorist, millest on meile mõlemale tohutult kasu. Oma osakonnas, olles grupi täitevkomitee liige ja riskijuht (Suur-Londoni piirkondlik kontor), avastasin kontolt, mis kuulub 15 miljonit Suurbritannia naelsterlingit (viisteist miljonit Suurbritannia naela). ühele meie väliskliendist hilisele hr Steve Allenile, kes kahjuks kaotas autoõnnetuses elu, kaasa arvatud naine ja ainus tütar.

                          Valik teiega ühenduse võtmiseks on tingitud teie elukoha geograafilisest laadist, eriti selle tehingu tundlikkuse tõttu. Panga ametnikud on oodanud, et keegi sugulastest selle nõude esitaks, kuid keegi pole seda teinud. Mul on isiklikult sugulaste leidmisel ebaõnnestunud, palun teie nõusolekut esitada teid selle fondi lahkunule lähima sugulase / tahte saajana, et selle 15 miljoni naelsterlingi suuruse konto tulu kantaks teie panka konto hilise hr Steve Alleni lähedasena.

                          See makstakse välja või jagatakse nende protsentidena, minu jaoks 60% ja teile 40%. Olen kindlustanud kõik vajalikud juriidilised dokumendid, mida kasutatakse meie esitatud nõude varundamiseks. Mul on vaja vaid täita teie nimed dokumentidesse ja legaliseerida see siin olevas kohtus, et tõestada teid kui fondi õiguspärast kasusaajat.

                          Nüüd on vaja ainult teie ausat koostööd, konfidentsiaalsust ja usaldust, et saaksime selle tehingu läbi vaadata. Garanteerin teile, et see viiakse läbi seadusliku kokkuleppe alusel, mis kaitseb teid seaduse rikkumise eest. Ma tahan, et saaksite aru, et olen töötanud selles pangas 17 aastat ja olen suutnud kindlustada kõik juriidilised dokumendid, et saaksite selle fondi pärida

                          Palun andke mulle järgmine teave: kuna meil on selle läbimiseks paar päeva aega, siis on see PAKU PALJU.

                          1. Täisnimi
                          2. Teie otsene mobiilinumber
                          3. Te olete kontaktaadress
                          4. Sünniaeg

                          Olles läbi teinud metoodilise otsingu, otsustasin teiega ühendust võtta, lootes, et leiate selle tehingu huvitavaks. Palun edastage teile selle teabe kinnitamisel ja teie huvi märkimisel lisateavet. Püüdke mulle oma otsusest võimalikult kiiresti teada anda.

                          Parimate soovidega,
                          Dr Calvin Edwin

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Valik teiega ühenduse võtmiseks on tingitud teie elukoha geograafilisest laadist.
                            See on ilmselgelt aus värk. Doktorist riskijuht on hästi teadlik, et Eestis on kerge raha pesta.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Congratulation,

                              Because of the coronavirus pandemic, the United Nations decided to reward so many people around the world with 5,000,000 euros each.

                              Your email was among the lucky winners. To receive your prize, please contact us at unitednation.donation@inbox.lv
                              with full name, country and telephone number, occupation and monthly income.

                              United Nation


                              Oi kurja. Kui nad nüüd tabavad sealt lõpust kolm nulli ära võtta ja ilusa päise ning allkirja lisada, siis inimesed on hetkel suures mahus haavatavad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X