320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea pakkumine raha teenida.

    Alates: Mercia Akume
    Abidjan, Elevandiluurannik
    Lääne-Aafrika

    Mu kallis,

    Lubage mul teatada teile oma soovist läheb teiega ärisuhtedesse.

    Ma sain teie kontakti ja ma palvetasin seda ja valisin oma nime teiste nimede seas ka oma lugupeetud olemuse ja soovituste järgi, mis mulle anti kui usaldusväärset ja usaldusväärset väärilist inimest, kellele ma võin ennast usaldada, ja selle soovituse järgi ei tohi ma kahtlustatult usaldada sinu sees selle juriidilise, tõelise ja jumalakartliku suhte tõttu.

    Ma olen Mercia Akume Sierra Leones, hiljaaegu härra ja proua Akume'i ainus tütar. Minu isa oli väga rikkalik kakaokasutaja, mu isa mürgitas oma äripartnerite poolt oma tööläbirääkimistel surma.

    Mu ema suri, kui olin laps ja alates sellest ajast mu isa võttis mind nii eriliseks. Enne oma isa surma erahaiglas käis ta salaja kutsus mind voodikohta ja ütles mulle, et tal on viis miljonit viissada tuhat Ameerika Ühendriikide dollarit. USA-s (5 500 000 dollarit), mis jäi fikseeritud / vahekontole ühes Aafrika rahvusvahelises pangas, kasutas ta minu ainukese tütre järgneva Kini fondi deponeerimiseks.

    Minu hiline isa juhendas mind otsima välisriigi partnerit minu valitud riigis, kus ma üle selle raha ja kasutan seda investeeringute eesmärgil, nagu näiteks kinnisvara haldamine või hotelli juhtimine.

    Lugupeetud härra, ma auväärselt otsib teie abi järgmistel viisidel:

    (1) Pangakonto esitamiseks, milles see raha üle kantakse.
    (2) Oma hooldaja ja selle fondi teenimine, sest ma ei suuda seda tegelda.
    (3) teha mulle korraldus, et saaksin oma riigile edasi minna, et minna edasi oma haridusele.

    Märkus: ma olen valmis pakkuma teile 15% kogusummast hüvitist teie jõupingutuste / sisendite kohta pärast selle fondi edukat ülekandmist teie määratud pangakontole. palun veenduge, et kirjutad mind väga kiiresti, see on kiireloomuline.

    Ootame varsti kuulda.

    Tänu ja Jumal õnnistagu.

    Parimate soovidega,
    Mercia Akume
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      sain ka selle pakkumise.

      teeme pooleks?

      Kommentaar


        Mulle tehti vastamata kõne Samaolt. Numbri kontroll väitis scami. Nii kaugelt pole veel kontakti olnud.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Mulle tehti vastamata kõne Samaolt. Numbri kontroll väitis scami. Nii kaugelt pole veel kontakti olnud.
          +6857210838?

          Mulle tehti ka vastamata

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            +6857210838?

            Mulle tehti ka vastamata
            Jep. Helista tagasi.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Jep. Helista tagasi.
              Helistas öösel veel korra või noh tegi vastamata, vedas et telefon hääletu peal oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Jep. Helista tagasi.
                Laiahaardeline pettus: eestlastele helistati öösel kahtlaselt Samoa numbrilt. Politsei selgitab, miks oleks tagasi helistamine olnud väga rumal tegu

                Kommentaar


                  hmm.jpg
                  Tundub ok? Saatja nimi on pisut kahtlane, aga noh...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    [ATTACH=CONFIG]6101[/ATTACH]
                    Tundub ok? Saatja nimi on pisut kahtlane, aga noh...
                    munnigi ei näe

                    Kommentaar


                      Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Ma näen ainult lugeda, et LeeRomeno suurendas oma peenist 5,5cm 14 nädalaga.
                        Kuidas?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kuidas?
                          Eks ikka tänu sellele, et sa oma naisel silma peal ei hoia

                          Kommentaar


                            We are please to inform you that you have been selected for Monetary Compensation of $2,000,000.00 (Two Million Dollars)from the United Nations COMPENSATION BOARD (UN) for online scam victim,Through the United Nations UN Secretary General (Mr. Antonio Manuel).Reply for more details to file your compensation, and provide the following details : Full Names, Country, Mobile Number. Contact Email : unitednationsdept@yeah.net

                            Päris hea

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Aplaus.
                              Pole seda varem näinud, lagi.

                              // see --> https://imgur.com/a/3RbaZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Pole seda varem näinud, lagi.

                                // see --> https://imgur.com/a/3RbaZ
                                Kuulge siin tuleks küll mingid auhinnad välja jagada, geniaalne.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X