320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    *ega ma tegelt neid koledaid skandi keeli ei tunne. szandor?
    Tuleb välja, et natuke tunned ikka. 32 tonni paari kuuga tõepoolest, aga see kõik tuleb sulle tänu väga erilisele ja unikaalselse auto-trading tarkvarale, nimeks siis eelmainit 30DayChange.
    Lemmifraas oli siiski "las ma aitan sind ja su peret", aga ju siis perek. Wordprez jääb abita, sest pakkumine aeguski keskööl

    Sophie endast mingit apla norra miisu pilti ei lisanud? koolitöö jaoks küsin.

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Tuleb välja, et natuke tunned ikka. 32 tonni paari kuuga tõepoolest, aga see kõik tuleb sulle tänu väga erilisele ja unikaalselse auto-trading tarkvarale, nimeks siis eelmainit 30DayChange.
      Lemmifraas oli siiski "las ma aitan sind ja su peret", aga ju siis perek. Wordprez jääb abita, sest pakkumine aeguski keskööl

      Sophie endast mingit apla norra miisu pilti ei lisanud? koolitöö jaoks küsin.
      Tyvärr inte

      Keelepoint oli tegelt veits enda jaoks huvitav, sest aeg-ajalt jääb ikka teele ja paar kõrgelt haritud (tõsi, rootsikeelset) skandinavisti pole osanud mulle vastata, kuidas norra ja taani keelte vahel kirjapildi järgi vahet teha. aga see juba ot.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Värskendavalt eluterve kiri on saabunud, ei mingeid linke ega rahanõudmisi.

        Hi! I am lookin for a sex body.
        I am not goin to send you any link or ask you to subscribe to anything.
        Tired of this shit myself ( Reply only if you're serious
        about getting to know each other and hookup.
        Email me at shaibanez4pj2@i.ua
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Sain kirja. Eemaldades isikuandmed, on oluline info järgmine. Pöördumisi igaks petteks ei ava.

          Tere!

          Selle emaili kättetoimetamisega adresaadini võtan Ma tagasi Minu sünniga kingitud inimväärikuse, isikuvadaduse ja inimõigused. Ma astun välja Maailma Eliidi poolt loodud orjanduslikust püramiidist, kuulutades end PEALOOJAKS. Selles kirjas on manustena Minu pöördumine planeet Maa inimestele ja Maailma Eliidi kurjategijatele, koopia Mind kui elavast elus inimesest, koopia Minu sünnitunnistusest, koopia Vene Federatsiooni sünnitunnistuse tühistamise avaldus, koopia sertifikaatide kehtetuks tunnistamise avaldus, dokumendi koopia äriettevõtte Eesti Vabariik ja koopia püramiidi planeeti Maa omava ainuisiku Dr. RAY CHHAT DAM kuritegelikust maffiast kuulutades neid kõiki lindpriiks. Pöördumine on inglise ja eesti keeles.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Sain kirja. Eemaldades isikuandmed, on oluline info järgmine. Pöördumisi igaks petteks ei ava.

            Tere!

            Selle emaili kättetoimetamisega adresaadini võtan Ma tagasi Minu sünniga kingitud inimväärikuse, isikuvadaduse ja inimõigused. Ma astun välja Maailma Eliidi poolt loodud orjanduslikust püramiidist, kuulutades end PEALOOJAKS. Selles kirjas on manustena Minu pöördumine planeet Maa inimestele ja Maailma Eliidi kurjategijatele, koopia Mind kui elavast elus inimesest, koopia Minu sünnitunnistusest, koopia Vene Federatsiooni sünnitunnistuse tühistamise avaldus, koopia sertifikaatide kehtetuks tunnistamise avaldus, dokumendi koopia äriettevõtte Eesti Vabariik ja koopia püramiidi planeeti Maa omava ainuisiku Dr. RAY CHHAT DAM kuritegelikust maffiast kuulutades neid kõiki lindpriiks. Pöördumine on inglise ja eesti keeles.

            Vähemalt ei pandud neeru panti. Aga soovitan kiiremas korras Pebrega ühendust võtta!

            Kommentaar


              Täna on sama kirjasaatja juba uue üllitisega hakkama saanud. Delikaatsed andmed eemaldades on kiri selline.

              Tere TOOMAS HENDRIK ILVES


              Sa ilmselt mõistad miks ma su nime suurte tähtedega kirjutasin. Võiksid seda ka lõpuks inimestele seletada ja rääkida kogu tõde, et tõelistele veel ellu jäetud elavatele inimestele, kes ei tea ju tegelikku tõde suurtes tähtedest. Sina varjad ennast kuulikindla AUDI klaaside taga, teeseldes hoolivat rahvameest.Viibides täna NATO sõjaväebaasis sain ma kinnitust tõsiasjale, et tõde on valusam kui jalaöök suguelundisse. Aga siit ka minu järgmine küsimus. Miks olid NATO baasis veekahurid? Ega mitte need pole uued tänavakoristus masinad? Ilmselt ongi, sest inimesd on ju vaja tänavalt minema pühkida, nagu prügi. Kallis TOOMAS, kas sa ei tea mida tähendab eestlane ja venelane ja teised rahvused? Ma vastan sulle. Nad kõik on inimesed ja tõelised elusad olendid oma õigustega. Neil kõigil on õigus elada rahus.Aga minu jaoks oli see jõudemonstratsioon tänases päevas nagu tsirkus Barcelonas-sõjavpolitsei - maskides mehed, kes on hambuni relvastatud. Ma ei tundnud kordagi sellist hirmu, mida te paaniliselt inimestesse külvate. Sa väitsid ühes oma kõnes, et vihakõned on muutunud juba kontrollimatuks ja kasutusele tuleb võtta meetmed. Kas need meetmed on järjekordne arglik hirmutamine ja jõu kasutamine? lmselt küll, sest ega te ju muud ei oskagi. Aga tead TOOMAS, luurajad ja jälitajad! Ma elan ikka oma tõeliste sõprade juures koos oma kallite kiisudega Mowgly ja Armasus. Kas tuled ise külla või saadad oma lõgismaod? Võtan sind alati vastu suure armastusega, mitte nagu sina peitudes oma ajagraafiku taha, sest sul on endaga vaja tegeleda ja käsuandjate poolt antud käskude täidviimisega ja pole aega ''enda''rahva jaoks. Minul vahet ei ole, sest ma astusin sellest haiglaslikust süsteemist välja ja sa tead kes ma nüüd olen. Ma ei loobu kunagi oma isikuvabadusest, inimväärtusest ja inimõigusest ning ma ei loobu ka inimeste aitamisest ja toetamisest.


              Aga küsi endalt, miks inimesed on vihased, kas iseenda peale või on keegi teine selles süüdi? Minu kiri ei ole vihakõne, vaid tõeline haletsuskiri. Seda te ju oletegi oma jüngritega loonud, keda haletseda. Ma aitan veel elusaid haigeid inimesi, kelle te olete tänavale visanud nagu inimrämpsu. Mul ei ole teie loodud raha ja mul ei ole päris oma kodu, aga mul on hoolivad ja armastavad sõbrad, kes on valmis ohverdama oma elu, et muuta seda, mis meile on ajudesse tambitud ja ette maalitud. Sinu ja sinu käsilaste eesmärk on raha, ahnus ja võim ning tühipaljad lubadustele loodud suursugused sõnad, millel ei ole väärtust. Aga ma armastan ennast, inimesi ja oma sünnimaad Eestit uhkusega. Läbi iseenda armastuse leidmise endas leidsin ma oma päris armastuse, keda olen oodanud 48 aastat. Ma ei otsinud, kuid süda leidis ta ja ma olen väga väga õnnelik. Ennekõike olen uhke enda üle, et ma ei vandunud alla süsteemile. Ma ei proovigi sulle seda armastuse tunnet lahti seletada, sest sõnad solgiks armastuse. Täispuhutud kott seisab nii kaua püsti, kui ta tänu hirmude külvamise ja vägivaldse jõu kasutamise saab õhku juurde. Aga see on ju paljas õhk, milles ei ole midagi reaalset. See õhk on loodud mitte millestki ja kui nüüd täna sai sinna üks nõelauk sisse torgatud, siis ei lähe enam kaua, kui see kott kokku kukub, nii nagu olete te teinud inimestega. TOOMAS, sa tead seda väga hästi, et kurjusel ei ole enam kohta armastuse kõrval. Jäta see endale igaveseks meelde. Ei ole enam kohta ''valitsustel", "presidentidel", mis oleks justkui valitud rahva tahtel. Sa tead seda väga hästi, miks sind toodi Ameerikast siia ja istutati närtsinud lillena kivistunud lillepotti, aga näed - hakkab närbuma, sest ei saanud piisavalt toitaineid hirmude ja vägivalla toel.


              Paar soovitust! Ära vaata peeglisse, sest muidu ehmatad ennast ära. Oma rahva oled juba ära ehmatanud ja vihaseks ajanud. Tead Kallis TOOMAS, mul on isegi ruumi südames sinu jaoks, et jagada seda armastust ka sulle. Kui sa ei oska armastada, siis saame sõbra kombel kokku ja ma õpetan sulle!
              Eilsed emailid saatsin üle maailma pimekoopiatena, et sa ei saaks aimu kui mastaapne see on. Aga usu sellesse, et neid postituse saajaid oli üle maailma ja palju ja enamgi veel.


              Armastuses ja armastades sinu kallis ...
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like fb8e7qq84.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Aplaus.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Pilt kustutatud. Palun uuesti üles laadida.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Pilt kustutatud. Palun uuesti üles laadida.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        See klassika on siin foorumis juba palju kordi ringelnud. Aga noh, korra võib veel.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Hello dear friend,

                          I am Mr. Donald Williams, Manager Audit/Accounting Department in one
                          of the banks here in republic of Togo West Africa. I have the
                          opportunity of transferring unclaimed funds US$19.5 Million Dollars
                          belonging to my client who died many years ago and having no one
                          coming up to claim his funds and if left unclaimed will be transferred
                          to the government treasury by the bank.

                          I earnestly need your full cooperation in transferring this money out
                          of the bank to avoid confiscating the fund. You can contact me using
                          my private email address for more details
                          (donaldwilliams92@hotmail.com)

                          I expect your reply

                          Sincerely
                          Mr. Donald Williams

                          Lõpuks jõudis õnn ka minu õuele!
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Abikaasa pani üles korteri kuulutuse, mille peale tuli selline kiri:

                            Hello,
                            I am interested in your property, I would like more information about the property
                            Regards
                            Bryan
                            Kui siis sai küsitud, et mis info huvitab, tuli vastuseks selline vahva lugu:

                            Hello dear,

                            How are you and your family today, I pray you are all safe and good. Thanks and I appreciate your urgent response in your property, I am interested in your property due to my relocating to your country. Please i would have loved to visibly inspect the property but my present location and nature of my job will not allow me to do so, please kindly bear with me.

                            From the looks and description of the property , I am satisfied with it and I am surely taking this property on your prize. And I am hoping as well that we can work together on a better and higher platform considering my relocation to your Country, I sincerely want to trust you. I am a war veteran with the NATO troop in Afghanistan, on war against terrorism. I served in the 1st Armored Division in Baghdad Iraq and now serving in Afghanistan.

                            I will need this property for my private purposes as i will be relocating to your Country , Due to the United States legislative and executive decision for withdrawing troops from Afghanistan this year, I have been deployed to come and serve in one of the US Military Base in your country. this is why i contacted you so that we can put head together towards my plan to invest in your Country. As a result of this, it will be important for me to reveal to you that I have in my possession the sum of €8.2 million. which i got during our raid on terrorism in Kabul Afghanistan. and as soon as I hear from you of your reassurance to assist me then I will communicate for the delivery with the help of a red cross cargo jet.

                            I have this money stored somewhere very safe in our camp in Kabul Afghanistan waiting for a moment like this to put the money in good use and now I want the box moved without delay. I have a very profitable investment plans on hand. I cannot move this money to the United states because I will be in your Country for about 5 years, so I need someone I could trust. If you accept, I will transfer the money to your Country where you will be the beneficiary because I am currently settling some scores with the pentagon so I cannot be parading such an amount so I need to present someone as the beneficiary.. I am an American and an intelligence officer for that so I have a 100% authentic means of transferring the money through diplomatic courier service. I just need your acceptance and all is done.

                            Please if you are interested in this transaction I will give to you the complete details you need for us to carry out this transaction successfully. I decided to find someone that is real and not imaginary and that is why I went to a secured site where I can be sure that the person is real. I believe I can trust you. Right now i am very careful with the way i communicate so as to avoid any kind of risk until this money is finally in your custody. i shall be communicating to you through email and would also give you a call when it is necessary so as to inform you on any important information. I want you to be brave as i have everything under control. I have every proof of this fund in my possession to show you that everything is authentic.

                            I am in Afghanistan right now and need to secure this money and send it to you if we reach a proper agreement. I am writing you from a fresh private email address, please delete this message if you are not interested in working with me.

                            I wait for your contact details so we can go on. In less than 5 days the fund should have been delivered to you and I will come over for my money. I will give to you 20% of the sum and 80% is for me. I hope I am been fair on this deal.

                            With my Best Regards and wishes a good New Year 2016.

                            Captain. Bryan Palumbo
                            Ütleme nii, et sihitud spämm on aegade jooksul ikka paremaks läinud.

                            Kommentaar


                              Rohkem kirju ei saatnud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Rohkem kirju ei saatnud?
                                Ei, aga päev hiljem tuli see esimene kiri uuesti :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X