320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    minu arust on sellised skeemid igati toredad. evulutsiooniteooria seisukohast kasvõi


    nimelt on vastutustundetu jätta idiootidele alles nende raha
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      minu arust on sellised skeemid igati toredad. evulutsiooniteooria seisukohast kasvõi


      nimelt on vastutustundetu jätta idiootidele alles nende raha
      Täiesti õige. Tegelikult see süsteem toimib nagu ülejäänud spammigagi. 99% ei tee sellistest kirjadest väljagi, aga 1% arvab ikka, et just neile on see imepärane pakkumine ja hakkavad asja uurima, aga nüüd kui seda kirja saata 100000 inimesele, siis leiab ju nende seast 1000 inimest juba ja kindlasti ei piirdu nad tegelikult isegi 100000 kirja saatmisega. Loodame, et neid seaduseid ikka luuakse ja hakatakse neid ka järgima, et tellimata kirja saatmine inimestele saab seadusevastaseks ja sellele järgneks ka karistused.
      Annaks siinkohal ka ühe soovituse spammi vastu. Tehke endale teine mail ja kahtlastes kohtades registreerimisel kasutakse seda maili.

      Kommentaar


        #18
        kas mind ähvardad elusalt põletamine, kui ma küsin mõnest firmast hinnapakkumist? nad ju pole tellinud mult kirja

        Kommentaar


          #19
          sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
          ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
          aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            kas mind ähvardad elusalt põletamine, kui ma küsin mõnest firmast hinnapakkumist? nad ju pole tellinud mult kirja
            kohe ei panda põlema, algul ikka pekstakse korralikult läbi

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
              Eile sain ma onale kirja, kus väideti, et ma olen võitnud 1 200 000 Naelsterlingit.
              Kuna kahtlen, et ma võin petta saada, siis küsiksin, mida teie arvate, et kas mind petetakse, või on tõsi

              Universal Finance Trust Ltd
              Affiliated to Euro National Lottery...
              Kuidas sa saad nii lolli küsimust küsida? Loomulikult on see tõsi! KURAT sa ju osaled igasugustes loteriides ning vean kihla et see on õige, miks keegi peab sellist nalja tegema. Kui sa sellist pisikest raha ei taha anna see mulle, oleksin sigaõnnelik, ostaksin sulle pisikese ferrari ka kui raha käes on.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ek Vaata postitust
                sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
                ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
                aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?
                juriidiliselt korrektselt võiks öelda siis 2 varianti:
                1) maailmas toimuvaga mitte kursis olev tegelane
                2) maailmas toimuvat eirav tegelane

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  kas mind ähvardad elusalt põletamine, kui ma küsin mõnest firmast hinnapakkumist? nad ju pole tellinud mult kirja
                  No vabandust tõesti, et üks sõna jäi nimetamata: massilist tellimata kirja.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
                    ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
                    aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?
                    peaksin küll

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      sinisilmsust ja teadamatust ei maksa kohe idiotismiks tembeldada (kuigi selline teguviis on eestlastele väga hingelähedaseks saanud).
                      ma arvan et kui su vanaema sarnase kirja saaks, hakkaks tal kohe peas ideed liikuma. maalt ja hobusega võiks pigem selle kohta öelda.
                      aga kas sa peaksid selle pärast oma vanaema idioodiks ja evolutsioonile jalgujääjaks?
                      esiteks on mu vanaema väga terav ja seda konksu ei neelaks (kuigi konkreetse inimese sissetoomine ei ole siinkohal tegelikult oluline)

                      teiseks võime me selle (nagu ka paljud teised asjad) sõnastada poliitiliselt korrekstselt, aga väike taotluslik räigus aitab sageli sõnumit paremini kohale viia


                      pealegi.. "maalt ja hobusega" kujundile vastav isik ongi ju "evolutsioonile jalgujääja" sünonüüm. (kes sõna-sõnalt võtab on tropp).
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas amority Vaata postitust
                        Kuidas sa saad nii lolli küsimust küsida? Loomulikult on see tõsi! KURAT sa ju osaled igasugustes loteriides ning vean kihla et see on õige, miks keegi peab sellist nalja tegema. Kui sa sellist pisikest raha ei taha anna see mulle, oleksin sigaõnnelik, ostaksin sulle pisikese ferrari ka kui raha käes on.
                        Mina pole välismaiste lotode mängija. Kui mängin siis ikka Eesti Loto omasid
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          #27
                          Mulle tuli selline kiri. Scamm või mitte?

                          Privet, my dear friend

                          I search and I want to meet a gentleman. I want to love him and to present a lot of happiness and pleasures. I love children very much and want to have my own. I have many friends, but there is no man in my life. I do not want to write a long letter. I want to meet and understand that we are in need of each other.

                          I don't know English well so I try to learn this language. I love all fine, neat and clean, I like be different. I would like to send you my photos and I will be happy to see yours. I hope that our future possible relations will grow into serious attraction and I might see you in Ukraine. I am very beautiful, kind and gentle. I can present much love and caress to you. Write to me at http://joindestinies.net/greatblow and I hope for our soon communication.

                          Waiting for your letter

                          O.


                          Proovisin saladuslikku O.-d sellelt aadressilt leida, aga ei õnnestunud. Ainult viirusetõrje läks hulluks. Mida teha, sõbrad, mida teha, ikkagi ukraina naine, ilmselt piltilus, tahab mulle oma fotosid saata!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            Krt, ja mina alguses arvasin, et see on su uus sõber Blowjob siit foorumist. Dääm.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas titties Vaata postitust
                              ...I like be different...
                              HOIATUS! KOLE NAINE!

                              Ära sellesse lõksu küll lange.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                I..., I.... ja I... Väga enesekeskne, niipalju kui ma Ukraina naisi tunnen ja neid on ikka sadu käte vahelt läbi käinud, enesekesksuses neid süüdistada ei saa... Obvious skämm...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X