320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Obvious skämm...
    No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?! Ja ta käib sheipingus ja toitub tervislikult!


    Privet,

    I have a lots of hobbies: cooking, fashion, music, theatres, books, cinema, video but also certainly sports. I regularly go on shaping and sometimes play table tennis. I like to eat healthy food (salads, vegetables, fish, seafood, chicken of course). I am a main cook in our family. I like travelling; however I have never been abroad. I can only dream of it. That is one of my most favourite dreams.
    You can definitely be the one I was looking for all my life if you like me at least from my little description.
    I would love to see your pictures, is it possible??? You can share them with me at http://ifoundthelove.net/tenderly, certainly I am sending you some pictures afterwards with hope that you will like them.

    Do svidaniya

    Olga
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?!
      1. Google
      2. Pildid
      3. "Koit Toome"
      4. Enter
      5. ???
      6. Profit
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        No ma ei tea, Olga kirjutas jälle ja rääkis juba endast pikemalt. Kuigi nüüd ta ei taha enam pilte näidata, vaid näha, ja ma kardan et päevapildid minust peletaks ta kohe minema ja ta ei saakski teha oma esimest välisreisi eestimaale! Mida ikkagi teha, sõbrad, mida teha?! Ja ta käib sheipingus ja toitub tervislikult!


        Privet,

        I have a lots of hobbies: cooking, fashion, music, theatres, books, cinema, video but also certainly sports. I regularly go on shaping and sometimes play table tennis. I like to eat healthy food (salads, vegetables, fish, seafood, chicken of course). I am a main cook in our family. I like travelling; however I have never been abroad. I can only dream of it. That is one of my most favourite dreams.
        You can definitely be the one I was looking for all my life if you like me at least from my little description.
        I would love to see your pictures, is it possible??? You can share them with me at http://ifoundthelove.net/tenderly, certainly I am sending you some pictures afterwards with hope that you will like them.

        Do svidaniya

        Olga


        Heh mulle kirjutab nii Natalya Ukrainast, kui ka Alessandra Argentiinast. Nii et ma usun et see sinu Olgake on ka ikka foundthelove.net-iga liitumiseks meelitav kirjake

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas kewu Vaata postitust
          Heh mulle kirjutab nii Natalya Ukrainast, kui ka Alessandra Argentiinast. Nii et ma usun et see sinu Olgake on ka ikka foundthelove.net-iga liitumiseks meelitav kirjake
          Ma ei tea, mida öelda. Aitäh, et purustasid ühe mehe unelmad?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #35
            Mul on uus austaja. Ta leidis mind suhtlusportaalist OK, kus ma ei ole juba aastaid tegev olnud ja kirjutas, ilmselgelt guugli translatori abiga:

            Tere!!
            Palun kirjutage e-posti aadress: (staceyseleeby@yahoo.com)
            Minu nimi on Stacey, hea otsin Libeeria tüdruk.
            Sai minust huvitatud olete pärast läbimas oma profiili ja soovin jätkata suhet sulle kui olemus võimaldab meil on pikk tee minna.
            Mul on eriline põhjus võtta ühendust sulle i annab teada, et teile, ütlen teile veel minu ja ka saata minu pilte teile. Ma nagu sina naasta mind mu e-posti aadress: (staceyseleeby@yahoo.com)
            Stacey
            Seekord ma seda asja nii ei jäta. Kirjutasin talle ülaltoodud aadressile ja lisasin ka teemas Kaks tilka vett ülal oleva foorumikasutaja Vincenti pildi allkirjaga 'mina ja mu vend Stakka'. Igaks juhuks tõlkisin kirja google's ka inglise keelde. Peaks olema arusaadav küll.

            Tere Stacye!
            Mina olen Eesti poiss Vincent, sa kirjutasid mulle. Saadan sulle enda pildi, kas saadad vastu? Sa ju lubasid oma esimeses kirjas... Olen olnud viimasel ajal väga üksik ja võimalus sinuga suhet jätkata teeb mu südamealuse soojaks. Jään põnevusega sinu järgmist kirja ootama. Ütled ju et sul oli veel üks eriline põhjus.

            PS Kuidas sa nii hästi eesti keelt oskad?
            PPS Kuidas teil seal ilm on?

            Siiralt Sinu,
            Vincent
            xx



            Stacye Welcome!
            I am the boy in the Estonian Vincent, you wrote to me. Sending you a picture of their own, whether you send them a? You promised in his first letter ... I was recently a very detailed, and the opportunity to continue the relationship with you makes me warm südamealuse. Forward to your next letter I will stay to wait. You say that you had one more special reason.

            PS How do you know the Estonian language as well?
            PPS How do you have there is the weather?

            Yours sincerely,
            Vincent
            xx
            Vaatame siis, mis Stacye kirjutab.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #36
              Kallis armastatud,
              Täname vastauksestasi sähköpostiini.
              Tean, et see e-posti ei jõua teile üllatusena, sest see on minu teine kiri teile kandma minuga. Ma tõesti tahaksin on heade suhete teid, ja mul on eriline põhjus, miks otsustasin ma teiega ühendust võtta.
              Minu nimi on Stacey Seleeby, ainus tütar Dr Clifford Seleeby kes suri eelmisel kriisi maalleni Libeeria, Lääne-Aafrikas. Ta oli kuberner Keskpank Libeeria ja esimees CBL Board kuid ta tapeti kriisi ajal minu riigi juhtkonna meie endine president Charles Taylor, kes on praegu prooviperiood nüüd pärast palju süütuid Hingehoid tapeti, minu isa oli Halbades tuleb hulgas neid, kes tapeti mässulistel. Kui ta oli elus, ta hoiustatud summa $ 3.6M (kolm miljonit kuussada tuhat dollarit) on juhtiv pank.

              Mu ema ja l olid jõhkralt alandust meie nn vere suhted pärast minu isad surma, kui nad võitlevad selle nimel, et võtta üle oma isade omaduste ja mis viis mu ema surm südameinfarkti siis ma suutnud puhkust kodumaal minu hilja isade olulist dokumenti sisaldab tema surma tunnistuse ja avalduse oma konto lähedalasuvalt riik Senegal kus l olen kui pagulane. Palun Rakkaimpani, i peab olema hea meel, kui sa aitaks mind üleandmise kohta, selle raha oma kontosse ja ka mind aidata ümberkolimisel oma riigis hea elu.

              Siin põgenike laagris, mõned misjonärid kasutada külastada meie ja nende vahel on Rev Gabriel Kristuse kuningas kirik, kes on nii kallis mulle, ma tänan Jumalat oma elus.
              Mu kallis, ma ei ole ise pärast läbimas oma profiili kuigi see ei ütle kõike sinust nii ma nagu sa öelda mulle rohkem ise (Sinu meeldivad ja vihkab, kus te elate, mida te teete oma elu-jne) ning kutsuvad mind läbi Reverends telefoninumber 00221-771084007 2-3 Senegali ajal, kui ta kasutas külastada laager, öelge talle, et sa tahad rääkida minuga ja ta saadab mulle.

              Tänu ja võib Jumal õnnistagu teid.
              Siin on minu pildid.
              Lugupidamisega
              Stacey Seleeby







              No mina ei tea. Olen väga pettunud. Lootsin, et mind üritatakse ikka tõsisemalt võrgutada, aga ei! - kohe oma isa kadunud varandusest rääkima. Päh. Ja kes on Rakkaimpani?? Vincent is the m-fucking name, innit! Ma ei tea, kas ma talle vastangi enam!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #37
                mina seda asja küll nii ei jätaks. nats tume ta on aga siiski kubernaator keskpank ainus tütar ja jumalat ka armastab. Kui sa selle näitsiku ära räägid, siis oled siin tehtud mees ja Vincent teeb sulle raudselt mitu külma õlut välja

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  No mina ei tea. Olen väga pettunud. Lootsin, et mind üritatakse ikka tõsisemalt võrgutada, aga ei! - kohe oma isa kadunud varandusest rääkima. Päh. Ja kes on Rakkaimpani?? Vincent is the m-fucking name, innit! Ma ei tea, kas ma talle vastangi enam!
                  ole mureta, tema sulle kindlasti kirjutab veel:P
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #39
                    419 Eater. Anti Scammer letters pages, forum, anti-scammer hints and tips.


                    pane see neku midagi sellist tegema.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      #40
                      Tõelise härrasmehena oled kohustatud nüüd teatama, et oled juba teel kallimat päästma. Laev on ankru hiivanud ja suure tõenäosusega oled nädala pärast Dakaris, Libeeriasse sa mingi valemiga ei julge sõita. Kallim las täpsustab kohtumispaiga. Lisa muidugi, et kõik saab korda, võtsid oma kontonumbri kaasa.
                      Eks see Rakkaimpani on tõenäoliselt google'i osav tõlge 'kallimast'.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #41
                        Kas pigem ei võiks kahtlust avaldada, et kas ikka tegemist aafrika tüdrukuga. National Geografikust ju teame, et aafrika tüdrukutel alati ülekeha paljas. Ehk kokkuvõtlikult: tits or gtfo...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          #42
                          mh, mulle tuli kaks kirja postiga!!! koju (üks haapsallu ja teine tallinna) kus teatati, et mu sugulane sai hispaanias surma, ja jättis mulle päranduse...uus tase, rajakad on nõus paberipeale raha raiskama

                          Kommentaar


                            #43
                            postiga...see on vapsee imelik. Ilmselt sa tõesti said päranduse ja olen rumala peaga narkomiljonitest loobunud

                            Kommentaar


                              #44
                              Iga naise unelm...


                              From:Farid M
                              To:Me
                              Date:Feb 17, 2009 10:15 AM
                              Subject:Hi I am interested to...

                              Message:
                              Hi I am interested to marry you Me in brief: Esmail, 25, Structure Engineer (4500 US $ net S) After marriage you can be in bed with any man No problem for me Need more detail ask me ?

                              Kommentaar


                                #45
                                Meeldis selline scamm-mail: award@chelseafc.com
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X