320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Scamm või mitte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Minu tsikk on konkreetsem



    My Greetings) it is so easy to make me happy-just message me back,handsome boy! i am looking for love! Alinna
    Litsakas on, mulle saatis sama pildi

    Kommentaar


      see krdi Adriana on ikka päris kõvasti vaeva näinud

      Kommentaar


        +61402660285 saatis 4:30 sõnumi "FAAAK" ... dafq
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tere õhtust
          Proua / härra
          Olen investor ja ma tahan teha laenu või investeerida oma raha selleks, et need, kes on vaja kasuks.
          Tahad eeskirjad oma võlad ja enam rääkida. Teil on vaja raha, et võtta oma hoolt ja oma laste suhtelise või vanemad. Meie paneme teie käsutuses väga lihtne laenu alates 1000 € €10.000.000 ja sealt edasi tingimused. Teeme ka investeeringute ja laenude Üksikisikutevahelised igasuguseid pakume laene lühikese, keskmise ja pika aja jooksul. Kas soovite luua oma äri ja on sõltumatu, nii et ma sain lahendus.
          Minu toetus on tehtud 2.8% intressi aastas. Enne mis tahes veendumust, et olete, arvestage palun aladel mis ma saan teid aidata: * rahastamise * hüpoteegi * investeerimislaen * auto laen * võlgade konsolideerimise * krediidiliini * teine hüpoteegid * väljaostmise krediidi * isiklikud laenud, sa oled ühendatud keelatud panganduse ja sul ei ole pankade kasuks või parem on projekti ja vajavad rahastamist, halb krediidi faili või vaja raha, et maksta arveidEttevõtteid investeerima fondi
          Ma aidata tõsist ja ausat, inimesed, kes saate tagasi maksta laenu tavaline ajal.
          Mul on kohe poliitika, isikupärastatud järelkontrolli taotluse ja tõhus menetlemine oma faili nii et kui teil on vaja laenu ärge kartke minuga rohkem teada minu tingimused.
          Minu e-posti aadress: cheikhabdullah.binzayed@gmail.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            +61402660285 saatis 4:30 sõnumi "FAAAK" ... dafq
            Aussie number....ilmselt su palavalt armastatud Ristolette

            Kommentaar


              Kuidas sul läheb täna ?

              Me juhtimise FedEx kuller firma käesolevaga kasutab seda keskmise
              teatama , et meil on pakk teie kasuks , mis sisaldab rahvusvahelise
              pangatšekke väärt summa € 500,000.00 eurot (viissada tuhat eurot ainult ) oma nimi , mis tuleb edastada teile tegelik vastuvõtja pakendi hoiule meie kontoris Hiinas Samsung Mobile Company Promotion nagu promo auhind valduses ettevõte müügi edendamiseks nende järgi .
              Pakett on transiidi siin India , Hiina, praegu sõelumise teel
              tolli ja nõuab kohandatud maksumärk € 130 EURO ainult , mis on nüüd nõutud tolliasutus tõttu see rahaline sisu enne vabastamist pakett
              tarne sulle .
              Märkus: See tasu on midagi pistmist kohaletoimetamiskulud kuid kohandatud maksumärk
              vaid kõik tasud on makstud meie Hiina büroo välja custom maksumärk tasu .
              Palun saada meile tagasi niipea, kui te saate selle kirja , et saaksime teid juhendada
              kuidas saata custom maksumärk süüdistatuna 130 € EURO sellele kontor , mis võimaldab meil maksma custom eest vabastamist oma paketti meile tarnimise sa 24hours ja ka kinnitama oma andmed allpool .
              Täisnimi,
              aadress
              Telefoninumber.
              Parimate soovidega
              John Harry
              Tel: 919999690491
              E -mail: fedexdispatch2013@admin.in.th
              FedEx Express, India .
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Nigeerlased on Facebooki jõudnud!

                "
                • Conversation started today

                • 6:54pm
                  Love Gladyhello
                  i hope you are doing great , My name is Gladys Nechwa .I came
                  across your contact profile today and i
                  become interested to be your friend. please i will like you to contact me through my email (gladysnechwa@outloo***k.com) so that we can know each other better,i will like to hear from you.
                  Thanks
                  Yours New Friend
                  Gladys
                  tere
                  ma loodan, et te teete väga, Minu nimi on Gladys Nechwa. tulin
                  kogu oma kontakti profiili täna ja i
                  saada huvitatud olla sinu sõber. palun ma nagu sa minuga läbi mu e (gladysnechwa@outloo*k.com), nii et saame üksteist paremini tundma ma tahaksin kuulda.
                  tänan
                  Sinu uus sõber
                  Gladys







                sigpic

                Kommentaar


                  Oh, sama mõõk saatis mulle ka. Lootused saabuvast reaalsest ebony porrist pühkis minu jahe suhtumine ning vähene usk meili teel kurameerimise võimalikusse.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Sain ka veidi raha vist.

                    sõber
                    Kasutades nii teiega koostööd, et kaasata suure summa raha, kui olete huvitatud võtke ühendust minu era e sangchin49@yahoo.com.hk lisateavet. Aitäh.
                    Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF)
                    164 DE-80939 Berkshire, London,
                    Suurbritannia.
                    TEL: +447810451162
                    REF:-XVGNN8809


                    Lugupeetud klient,

                    See on intiimne teid väga olulist teavet, mis on suureks abiks, et lunastada teid kõiki raskusi olete esinenud saada oma pikk üle tõttu makse tõttu liigset nõudlust raha sinult nii korrumpeerunud panga ametnike ja Kuller Ettevõtted, mille järel oma fond on maksmata teile.

                    Olen Hon. Gordon Brown, kõrgelasetsevatest ametnik Rahvusvaheline Valuutafond (IMF). See võib teid huvitada teab, et aruanded on jõudnud meie kontoris nii palju vastavustabel on rahutu viisil, mis inimestele meeldib teid ravitakse erinevate Pangad ja Kullerifirmasid / Diplomat Euroopas Aafrika ja Aasia / London UK ja me oleme otsustanud panna lõpetama selle ja see on põhjus, miks ma nimetati tegeleda oma tehingu siin Londonis

                    Kõik valitsuste ja valitsusväliste eesnäärmega, valitsusvälised organisatsioonid, rahastamine, pangad, Turvafirmad ja Courier ettevõtteid, kes on olnud kontaktis sa hilja on juhendatud varundada oma tehingute ja teile on soovitatud mitte vastata, et neid enam, sest IMF on praegu otseselt vastutav oma makse.

                    Moreso, Korraldus saavad kontorid mure on, et aidata teil saada osalist tasumist £ 5,800,000.00 Great British Pound üle oma määratud pangakontole viivitamata.

                    Käesolevaga antakse teile teada ei saadaks täiendavaid makse selliste asutuste suhtes oma tehingu oma fond kantakse sulle otse meie source.I loodan, et see on selge. Mis tahes meetmed, mis on vastuolus käesolevas kasutusjuhendis on omal riisikol. Sa nõu reageerida kohe lähemalt, kuidas oma fondi satu teie määratud pangakontole.

                    Täpsema ja abi selle ülekandmine teatamine, olete lahkelt nõu edastama järgmise teabe.

                    Teie täisnimi:
                    Kontakt Aadress:
                    KUTSE / Amet:
                    Telefon / CELL ja faksinumber:

                    Allpool on meie kontaktandmed, me ootame teie kiiret vastust aitäh.
                    Direct Hotline: helistage: +447810451162

                    Siiralt
                    Hon. Gordon Brown,
                    Tegevdirektori (IMF)
                    Rahvusvaheline Valuutafond
                    LONDON.TEL / +447810451162

                    Kommentaar


                      Nonii. Varsti olen rikas ja enam vaestega rääkima ei pea, arvasin mina etteruttavalt.
                      Good Day,

                      I am Kenneth Kubah, personal attorney to late Engineer Stephan Nabi, nationality of your country who died in fatal car accident and left behind a deposit of US$10.5Million in a bank here in the Republic of Togo.
                      I hereby seek your consent to present you as the next of kin since you have the same last name and I have the documents that would confer you the legal right for the claim.

                      looking forward to hear from you,

                      Regards,
                      Mr Kubah
                      Siis aga avastasin, et Maarjamaa poeg, kes Togos oma õnnetu lõpu leidis, ei ole sugugi sama nimega, mis mina, hoolimata sellest et härra Kenneth Kubah seda tõepoolest väitis. Äkki peaksin selle olümpiasangar Heiki Nabile edasi saatma, kes sellest ehk kena lisasissetuleku saab. Ja KUI peaks tegu pettusega olema, siis saab Mr. Kubah tõenäoliselt hõbemedaliga piki pead. Mina aga jään järgmist valget laeva ootama.

                      Kommentaar


                        Sain ka Facebooki

                        Selina Benson
                        Good day, you have a nice profile, please i am looking for friendship as i can see you are matured and you looks so much like a gentle and loving person, I hope we can get along with each other, as you know that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier,religious, language, nationality or distance barrier. I will like know you better for friendship that will be of great benefit for you and I as you know love can move mountains. I have a lot to discuss with you, please write me through my email address (selina22real@yahoo.com.sg) as i do not come to Facebook always, we can share pictures and profitable ideas as we exchange mail. Thanks very much
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          We are looking for fresh, fun and friendly people to join our great team.
                          Shifts are Monday - Friday with weekend hours on request.
                          Working schedule is no more than 2 hours a day and no later than 6 pm.
                          The only experience we require is your own.

                          We hire regional Representatives from all European countries.
                          We are looking for friendly people who can assist our clients with basic front line support (mainly advertising of products).
                          The position is open to nationals and those with working holiday visas.
                          Salary ranges from 1500 EUR to 2500 EUR per month depending on experience.

                          Please note that it is a distant hiring and you can work from anywhere spending only few hours a day.

                          Like to know more? For further details, please provide your contact information (e.g. your First and Last name, country of residence, telephone number and email address) and our HR representative will call you to provide detailed explanation.

                          A few simple questions will be asked so we advise you pre pare for this.
                          Questions will not be about the role/industry but rather your past experience and future goals.

                          Do not hesitate to contact us at any time if you have any queries.
                          We look forward to hearing from you soon.

                          please contact us at the following e-mail address: Emily@europcareer.com

                          Kommentaar


                            Hello.
                            I think that you're very much surprised to my letter, but reading this article you'll know who
                            I am and what I want.
                            My name is Veronica. And I'm looking for a partner for sex.
                            I saw a profile on the site. I really liked it. And I'd like to meet you.
                            Very soon I will be in your town. I will be there for 7 days. After I go to his girlfriend.
                            I rent a room in Hotel and I would very much like what you'd met me.
                            I want to say right away that I was only interested in sex. I'm not looking for love, and I do
                            not want to start a family.
                            After 4 days I samalet to your country. I quite forgot to tell you that I am from Russia.
                            I want to warn you up front that I'm not interested in money. All I want is to find a man for
                            fun on the 4th day.
                            I take care of all the expenses for our vacation with you.
                            I really do not know much English, but I think I prefer it not be useful to us.
                            I have been doing gymnastics for over 7 years and is capable of many things in sex.
                            I'm sending you a photo, and I hope that I loved you.
                            If you are interested in my proposal, find my site CITY-S-EX.COM
                            My NickName VERONICA
                            I hope that you will find me on the site and you will write to me.
                            PS. Do not write to me on Email, I'm waiting for you on the site.
                            We can talk and I'll show you all my charms.

                            Kommentaar


                              mida sa veel ootad zelee

                              Kommentaar


                                Saadeti küll laiale ringile. Eks proovib lihtsalt seltsi leida.

                                Tere mu kallis sõber ,
                                Tean, et see post tulevad teile üllatusena, sest me ei ole vastava või olivarasemas kirjavahetuses tehke kannavad minuga ebamugavuste pärast, ma tõesti meeldib, et on head suhted teile, ja mul on eriline põhjus , miks ma otsustasin kirjutada sa kiireloomulisuse tõttu mu olukorda.
                                See annab mulle rohkem rõõmu , sest ma usun, et me mõlemad peavad olema avatud ja siiras , et üksteist tundma Põhiliselt , jaga minu üksinduse ja mõtteid, enne kui ma edasi tegutseda lubage mul tutvustada ennast täielikult sulle, Ma olen miss Doris Kashala alates Goma, Kongo Demokraatlik Vabariik , olen varjupaigataotleja siin Dakar , Senegal , Lääne-Aafrikas. Ma olen 23 aastat vana ilus ühe noore musta Aafrika naine,easy going , aus , hooliv, viisakas , tagasihoidlik , armastav, rahulik . Ma tahaksin kohaldatakse läbi selle keskmise teie koostööle ja turvalise võimaluse investeerida ja teha ühise äri sinu riigis.
                                Mul onsuurte kapitalikulutuste rahasumma deponeeritud panka Ühendkuningriik minu hilja isa , mida ma ausalt kavatsevad investeerida oma riigistväga tulus äri venture millest te nõustada ja täita nimetatud ettevõtmise üle seal vastastikust kasu mõlema meist. Teie võimeline koostöö on saada minu äripartner teie riigis ning luua ideid, kuidas raha investeerida , nõuetekohaselt hallatakse ja investeeringu liik pärastraha kantakse teie vahi oma abi ja toetust. Vahepeal on märge oma valmisolekut käsitleda selle tehingu siiralt , kaitstes oma huve ja pärast oma nõusolekut käesoleva ettepanekuga , tahaksin esitada teile täieliku üksikasjalikku teavet , menetlus , summa hõlmab ja vastastikku kokku oma protsendi intressi või osa ettevõttest , mis aitab mind kindlustada vabastamist hoiustamise ja investeerimiseraha oma riigis alla oma nõuetekohase haldamise ja hooldusega.
                                Mul on hea meel , et endale selles osas ja võimalus teid , kui te seda soovivad , kuid ärge palun teil anda asja oma kohest tähelepanu väärib . Kui see ettepanek on vastuvõetav teid, ärge põhjendamatult ära usalduse ma anna teile ja teie kiirelt vastata on väga vaja , üksikasjalikuma teabe . Ma saadan teile minu telefoninumber nõudmisel. Ootan teie avameelne ja positiivne vastus javastastikuse tervislike ärisuhe teile .
                                Parimate soovidega,
                                Doris
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X