320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 / II-liiga / 2007.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah eks probleem ole kokkusaamisega aga ehk ikka suudate kokku saada ja korraliku lahingu Põltsamaale anda
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      ega ma ei viitsigi enam siin möliseda aga jah saue mängjad on olnud esiliigas ja eesti hõbedaks saanud osad ja ka mind kutsuti sinna aga ma ei läinud aga mul suht pohui

      Kommentaar


        Algselt postitas YuWo Vaata postitust
        ega ma ei viitsigi enam siin möliseda aga jah saue mängjad on olnud esiliigas ja eesti hõbedaks saanud osad ja ka mind kutsuti sinna aga ma ei läinud aga mul suht pohui
        päris hea
        noo siis hästi ju, ei ole jah vaja muliseda, räägi parem kellega järgmisena mängite ?

        Kommentaar


          Sauel tuleb siis neljapäeval selle hooaja viimane sõit kodust kaugele - Võrru. Sügavalt kahtlen, kas saame konkurentsi pakkuva satsi kokku, sest sügisring on näidanud, et kaugele sõidud on suht tühja läinud üritused.

          Kommentaar


            Algselt postitas saue6 Vaata postitust
            Sauel tuleb siis neljapäeval selle hooaja viimane sõit kodust kaugele - Võrru. Sügavalt kahtlen, kas saame konkurentsi pakkuva satsi kokku, sest sügisring on näidanud, et kaugele sõidud on suht tühja läinud üritused.
            no mängule võiks tulla võidumõtetega, muidu pole üldse mõtet tulla.

            Kommentaar


              Keegi võiks panna siia tulemusi, mis Maag-Tammeka lehelt puudu on, saaks tabeli täieliku...
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Algselt postitas greenday Vaata postitust
                Keegi võiks panna siia tulemusi, mis Maag-Tammeka lehelt puudu on, saaks tabeli täieliku...
                EJL leheküljel ei ole kõiki tulemusi kirjas?

                Kommentaar


                  Viljandi 3:2 ( 1:0 )Põltsamaa

                  3:0 ette ja siis lohakusest 2 lasime , närviliseks muutusime ka juba , aga no hea kokku 11 mehe kohta

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                    Viljandi 3:2 ( 1:0 )Põltsamaa

                    3:0 ette ja siis lohakusest 2 lasime , närviliseks muutusime ka juba , aga no hea kokku 11 mehe kohta

                    KÜBARA trikiga sai hakkama siis Keith Maiste:P
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      KÜBARA trikiga sai hakkama siis Keith Maiste:P
                      Ülikõva Viljandi, ülikõva Keith tegi nüüd tabeli huvitavamaks
                      Kuidas muidu mäng oli ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                        Viljandi 3:2 ( 1:0 )Põltsamaa

                        3:0 ette ja siis lohakusest 2 lasime , närviliseks muutusime ka juba , aga no hea kokku 11 mehe kohta
                        Ülikaas, tubli, Viljandi, nüüd meil ka hea võimalus võita Liiga kogub põnevust
                        FC Otepää II

                        Kommentaar


                          ma vaatan ajakavasi ja suht huvitav ...

                          Põltsamaa Võru Elva Viljandi kõigil enamasti omavahel mängud ka ...

                          Kommentaar


                            FCE Otepää 8-1 Kalev, kohustuslikud 3 punkti võetud ja suhteliselt kindlalt
                            Järgmine voor juba uus mäng, Sauega siis
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              A2 II-liiga - voor XVIII

                              12.09. kell 17.30 Elva linnastaadion FCE Otepää - JK Tallinna Kalev 8:1 (4:0)
                              Pealtvaatajad: 10
                              Kohtunik: Veiko Haan

                              Väravad: 8., 13., 55., 72., 76., 90. Süld, 35., 42. Joandi - 60. Tamm
                              Hoiatused: 62. Tammjär

                              FCE Otepää: Aimar Tamm, Karl Bussov, Karl-Tõnis Laks, Sass Suiste (46. Mihkel Teder), Siim Lassmann (46. Lauri Eensalu), Martin Raid, Tarmo Kerro, Ats Joandi (56. Andres Vähi), Kaupo Süld, Tambet Kivi (46. Heido Västrik)

                              Viljandi SK - Põltsamaa JK Sport 3:2
                              SK Spartak - JK Maag Tammeka
                              Võru JK - Saue JK
                              www.fcelva.ee

                              Kommentaar


                                Spartak-Maag Tammeka 6:13
                                Väljaku mõõtemed kohutavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X